Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
214.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

şimdi baktım 9'muş... Ha bilginiz olsun onlarca kişi derken yani sizden sayı olarak çok demek istemiştim gerçekte onlarca kişi demek değildi

Alıntıları Göster
    Ben zaten sen "Olumsuz yorumlara bakma bunlar kendini tekel mi sanıyor ki başkasının yamasını eleştiriyor?" dedikten sonra seni ciddiye almayı bırakmıştım. Üstteki yorumu da ciddi olarak yapmadığımı anlayabilirsin zaten.
  • Vallahi yeni gördüm ve diyecek bir şey bulamıyorum eline emeğine yüreğine sağlık. Ayrıca yapımda seni destekleyen diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum sağolun.
    Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu işin para için değilde gönül işi olarak yapılmasını her zaman desteklerim. İşin içine para girdiğinde insanlar ketumlaşıyor ben merkezli oluyorlar. Diğer çeviri yapan arkadaşlara bir şey demiyorum ama para 1. planda olmamalı.
  • emeğinize sağlık, oyunu oynamıştım ilk çıktığında şimdi sayenizde bir de Türkçe olarak oynayacağım.
  • Maddi durumun nasıl bilemem ama karakterin paradan kıymetli dostum. Diğerlerinin belki paraya ihtiyacı var ve bunu iş olarak görüyorlar. Yapacak bişi yok. Sana söz söyleyen varsa aldırma. Aynen devam. Eğer ücretsiz yaparım diyorsan oyun firmalarına mail at resmi yamaları yapabileceğine dair.Bu şekilde türkçe yama işini kökten çözersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süpriz oldu. Tek başınıza binlerce satırı çevirmek büyük başarı. Teşekkürler.
  • Emeğine yüreğine sağlık. Tek başına böylesi bir oyunu çevirmek ve bunu karşılık beklemeden yapmak her babayiğidin harcı değil.
  • yaklaşık olarak 2 saat oynadım çeviri kalitesi gayet iyi
  • Kardeşim yama için teşekkürler..Allah razı olsun.Boş cevapları görmezden gelin
  • Sen nasıl bir ADAMSIN! Kral kral!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına şu odyssey'i de çevirin hocam. Ac oyunları tekele bindi kurtarmak gerek bu durumdan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ellerıne kollarına saglık oyunu kurdum yama beklıyordum aylardır sagol varol.
  • Ücretli yama sektörünün gelişeceğini düşünen varmı cidden düzgün iyi bı şekilde gelir elde edilmeye başlasın oyun firmaları size o paraları kazandırır mi telif hakkı diye birşey var şuan herkes korsan çeviri yapıyor yasal olarak ve zorunlu bağış yazarken bile saçma bişey o kadar dürüst olup ticaretini yapacak varsa bağış değil satış adı altında yapar ver vergisini al teklifini yap ticaretini o zaman senden başka kimse ceviremez yasal hakkın olur yayinlatmamak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun, eline sağlık

Keşke konsollarda da çalışabilseydi...
  • '' Bağış yapmak isteyen olursa; teşekkür ediyorum ancak istemiyorum, düşünmeniz yeter. Bana atmayı düşündüğünüz parayla birkaç sokak hayvanını doyurun, hem benim hem sizin hem de onlar için daha mutluluk verici olacaktır eminim. ''

Bu cümleyi okuyupda gözleri dolan bir tek benmiyim. Allah razı olsun. Eline, koluna, emeğine ve yüreğine sağlık.
  • adam bağış istemiyorum sokak hayvanlarını doyurun demiş. tam bir alfa. dediğini yapın ve en azından hayvanları doyurun beleşçi tayfa
  • Oyunu daha il günden pre-order yapmıştım fakat başka oyunlara bağımlı olunca oyun çıktığından yani pre-order yaptığımı bile unutmuştum. Şimdide de türkçe yama çıkmış. Oynamak gerekiyor artık.

Emeğinize ve zamanınıza sağlık.
  • Emeklerine sağlık teşekkürler.
  • Yakında anket açarlar. Haber verilmeden yapılan yamalar yayınlansın mı yayınlanmasın mı. Ya da ücretsiz yamalar yayınlansın mı yayınlanmasın mı diye. Sonuç tabi ki yayınlanmasın çıkar.
  • HElal olsun !!
  • dirty_y kullanıcısına yanıt
    Translate yama diye ağlayanlarla karıştırdın sanırım bizi. Burada haberden kastın forumda duyurması değil diğer ekiple en azından bir konuşması olduğunu anlamadıysan sana diyecek bir şey yok. Ücretsiz yamaya da kimse karşı değil karşı olunan şey yapılış şekli. Yoksa yine yapsın yine çevirsin ama bu şekilde değil.

Bu konu özelinde eleştiriyorum ama hakkını verecem Qnoops en azından omurgalı, sözünün arkasında duruyor. Çevirecem diyorsa çeviriyor yaparım diyorsa yapıyor. Bazılarının ne derece omurgasız olduğunu bu konu vasıtasıyle görmüşte oldum. Buraya geliyor Qnoops'u yalıyor diğer konuya gidiyor onları sıvıyor yetmiyor üstüne animusun ac odyseysteki rezilliğini savunuyor. Tam bir hem ayranım dökülmesim hem totom öpülmesin durumu. Kastım sen değilsin bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 2 Haziran 2019; 23:22:40 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.