Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
214.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Animusa yada parayla satan diğer gruplara kapak olsun. Silent hunter gibisin hocam emeğin için teşekkürler. Ayrıca animus denen grup tan zamanında ac origins tr yama aldım dlc için ayrı para istediler. İnş tez zamanda batar bu animus hiç samimi değiller görüyoruz diğer cevirilerinide rusça karakterler mi dersin yoksa yarısından çoğu tr olmayip tr yama diye sattıkları mi dersin . konuları açıp bakın yorumlara fazla para almak için 4 5 ayda çıkacak yama yi uzattıkça uzatıyorlar. İlk başta bende destek vermiştim ama erken uyandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline emeğine sağlık tek başına herika bir çalışma olmuş bravo

Bazıları şaka yapıyor galiba yok efendim yaptığı emeğe bilmemneymiş yok haber verseymişte yahu adam yaptığı iş için basın açıklamasımı vericek size, tek başına dev gibi oyunu çevirmiş helal olsun demek varken çok ayıp bazılarını yaptığı !!!

2 kez bitirdiğim oyuna 3. kez Türkçe olarak en zor seçenekte tekrar başladım ve şunu anladımki ben güzelim oyunun yarısını bile anlamamışım herkesi tek tek dinliyorum şimdi bu hızla 6 ay oynarım artık
  • Ah ps4 içinde yapılabilse keşke böyle şeyler:( sırf oyun ingilizce diye oynayamadığım o kadar çok oyun var ki....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eline sağlık efsane olmuş
  • @Qnoops

aslolan değerleri görebilen zekaların yapabileceği bir iş, bu tür üstün performans gösteren insanlar bilgece düşünebilme yetisine de sahiptir.

Aslında burada direk sisteme karşı küfrediyor.

Sahip olduğu potansiyeli kullanarak kısa sürede çıkarıp üstüne ücretsiz yayınlamak

sisteme yapılmış küfür(=mutluluk) ve insanlara aslolanı hatırlatmak.

-kendini kendine ıspat etmek, sınırları zorlamak ta cabası

ve yayınladıktan sonra sağlam bir
  • Elinize sağlık, çok teşekkürler. Ön siparişle satın almıştım oyunu, yama için bekliyorum. Var olun.
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin, Qnoops hocamız ile de konuştum bu yama için. Yalnız, PS4 oyununun sürümü yüksek olduğu için şimdilik dosyalara müdahale edemiyoruz. Yüksek sürüm kırılınca ps4 yamasını hazırlar, paylaşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 2 Haziran 2019; 18:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ah ps4 içinde yapılabilse keşke böyle şeyler:( sırf oyun ingilizce diye oynayamadığım o kadar çok oyun var ki....
    Aslında var ama konsolunuzun versiyonunun 5.05 olmasi lazım. (Kisaca kirik olmasi lazim). Bunun dezavantajı da versiyon dusuk oldugu icin guncelleme yapmadan yeni çıkan guncel oyunlar oynanmiyor. Eger konsolunuz 5.05 de veya daha aşagidaysa bu oyun oynayamayacak olsaniz da bunun yerine baska oyunlari mesela metro reduxu Türkçe oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 2 Haziran 2019; 18:59:0 >
  • Oyunu yama ile bir daha oynuyorum, çok kaliteli bir çeviri olmuş sanki orjinal altyazılı gibi helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Animusa yada parayla satan diğer gruplara kapak olsun. Silent hunter gibisin hocam emeğin için teşekkürler. Ayrıca animus denen grup tan zamanında ac origins tr yama aldım dlc için ayrı para istediler. İnş tez zamanda batar bu animus hiç samimi değiller görüyoruz diğer cevirilerinide rusça karakterler mi dersin yoksa yarısından çoğu tr olmayip tr yama diye sattıkları mi dersin . konuları açıp bakın yorumlara fazla para almak için 4 5 ayda çıkacak yama yi uzattıkça uzatıyorlar. İlk başta bende destek vermiştim ama erken uyandım.
    ne kadara almıstın türkçe yamaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal121212 -- 2 Haziran 2019; 18:59:22 >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Bu iş ne zaman çözülecek çok merak ediyorum.
    Gta, Metro serisi, Rdr2, re2 vs vs..
    bu oyunları çok oynamayı istememe rağmen sırf ingilizce diye hikayesinden hiç birşey anlamıyorum diye oynayamıyorum. Oyun tat vermiyor.
    Git şuradaki adamı öldür, buraya ulaş vs değil konu. Dialoglardaki detaylar o kadar önemli kılıyor ki oyunu.
    Keşke bir an önce çözülse :(

• Çok teşekkürler , böyle bir işi bu kadar kısa sürede tek başına yapmak her baba yiğidin harcı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Bu iş ne zaman çözülecek çok merak ediyorum.
    Gta, Metro serisi, Rdr2, re2 vs vs..
    bu oyunları çok oynamayı istememe rağmen sırf ingilizce diye hikayesinden hiç birşey anlamıyorum diye oynayamıyorum. Oyun tat vermiyor.
    Git şuradaki adamı öldür, buraya ulaş vs değil konu. Dialoglardaki detaylar o kadar önemli kılıyor ki oyunu.
    Keşke bir an önce çözülse :(
    Eger ps3 zamanindaki gibi olaganustu olaylar yaşanmazsa yeni bir versiyon anca ps5 ciktiktan sonra gelir hatta belki bir daha hic gelmez. Ps4 tarafinda hackerlardan hiç bir ses seda yok.

• adam adam adam beton getirin buraya, kardeşimin toplarını dikecem buraya
  • Unutmuşum demeyi. İlk çevirilerinde ücret istemişler demişsin ya ilk çevirileri değil. İlk çevirilerinde ücret isteseler en azından bu denli savunmazdım. İlk çevirileri shadow of tomb raider ve genel olarak iyi olduğu söyleniyor. Pek öyle olumsuz şeylere denk gelmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 2 Haziran 2019; 19:21:25 >
  • Türkçe yama harika çalışıyor tekrar eline sağlık kardeşim.

Olumsuz yorumlara bakma bunlar kendini tekel mi sanıyor ki başkasının yamasını eleştiriyor?
    Sen para almıyorsun onlar alıyor
    Sen gönüllüsün onlar ticari
    Sen 1 ayda yapıyorsun onlar 4 ay
    Sen teksin onlar onlarca kişi

Haksız mıyım?
  • erdal121212 E kullanıcısına yanıt
    Sanırım 5 yada 6 dolardı oda o zamanki kur ile 25 30 lira olması gerek. Oyunun dlc siz yamasını aldım sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

Türkçe yama harika çalışıyor tekrar eline sağlık kardeşim.

Olumsuz yorumlara bakma bunlar kendini tekel mi sanıyor ki başkasının yamasını eleştiriyor?
    Sen para almıyorsun onlar alıyor
    Sen gönüllüsün onlar ticari
    Sen 1 ayda yapıyorsun onlar 4 ay
    Sen teksin onlar onlarca kişi

Haksız mıyım?
    YOK BİNLERCE KİŞİ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

YOK BİNLERCE KİŞİ!

Alıntıları Göster
    şimdi baktım 9'muş... Ha bilginiz olsun onlarca kişi derken yani sizden sayı olarak çok demek istemiştim gerçekte onlarca kişi demek değildi
  • Oyun fiyatına yama satanlara gerçekten güzel bir cevap olmuş. Oyunları yamalı oynamam ama bir çok öğrenci arkadaş bundan memnuniyetle faydalanacaktır. Başarılarınızın devamını dilerim.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.