Şimdi Ara

DJI Ronin MX 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer, tekerlekli çantası ile birlikte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 DJI Ronin MX 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer, tekerlekli çantası ile birlikte
    Merhabalar,

fotografium'dan alınmıştır ve sadece 3 kere kullanılmıştır. Kesinlikle yeni denilebilir. Genellikle bu aletler kiralanmakta ya da sık kullanılmaktadır. O nedenle ilanımı daha dikkate alarak inceleyebilirsiniz.

Alındığı gün nasılsa, şuanda da öyle. Hiçbir kusuru ve deformasyonu yoktur. Zaten evimizden dışarı bir kere çıkardık. Onun dışında ev ortamında ve çantasında saklandı. Gönül rahatlığıyla sıfırdır, yenidir diyebilirim. Buyrunuz, geliniz ve görünüz.

Kamera ya da fotoğraf makinesi taşıma kapasitesi 4.5 kg'dır.

Alete uygun ve tüm aksesuarlarını kapsayacak bölmelere sahip, yaklaşık 750 TL'ya özel olarak yaptırdığım hard case yani çantası ile teslim edilecektir.

Ayrıca orijinal kutusu, belgeleri, süngerleri ve faturasıyla birlikte, kısacası her şeyiyle birlikte teslim edilecektir.

Fotoğraflarda çantanın kilit, tekerlek ve bölmelerini göstermeye çalıştım.

Bazı ilanlarda ikinci batarya ve kumandası sonradan alınmış ve eklenmiş gibi ifade edilebiliyor. Onlar zaten setin içerisindedir.

Yenisinin piyasa fiyatı 8,900 ile 13,000 TL arası değişmektedir. İkinci el piyasa fiyatı ise 4,000 ile 6,500 TL arası değişmektedir.

Herhangi bir soru sormak ya da iletişime geçmek isterseniz, beklerim.

Niçin bilmiyorum ama ilanıma fotoğraf yükleyemedim, boyut hatası diyor ve farklı farklı boyutlarda denedim ancak yine olmadı. O nedenle ilanıma ait fotoğrafları şuradan görebilirsiniz.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-studyo-dji-ronin-mx-3-axis-handheld-gimbal-stabilizer-tekerlekli-canta-689713330/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat 5,600 TL'dir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.