Şimdi Ara

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
36
Favori
75.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben 1 günde sattım letgo üzerinden.
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Benim fikrim m2pro dan air 2 ye geçilmez nihayetinde m2pro daha üst sınıf bir cihaz sizin yerinizde olsam m3pro yu beklerdim bence o cihaz tam anlamıyla kusursuza yakın olacak tabi bu benim şahsi fikrim.
  • khaos kullanıcısına yanıt
    Bende m3 pro yu beklerim diye düşünmüştüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Daha da uzun süren uçuşlarda sıcaklık ile karşılaşmadım ama rüzgara karşı motorlu yükte çalıştığı için ısınmış olabilir, fanı çalışıyorsa sorun yok.
    Bunun dışında cihazı boşta çalıştırınca da çabucak ısınıyor ve fan devreye giriyor. Bu nedenle test, deneme, inceleme yaparken motorları çalışır hale getirmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yeni videom.. Maalesef 1km den fazla acilmayi sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roytoy -- 4 Haziran 2020; 1:28:16 >
  • Tek kelime ile muhteşem elinize sağlık sizin yaşadığınız bölgeye ne kadar yakın bilmiyorum ama zermatte, Matterhorn da yapacağınız çekimler efsane olur zannımca

• Doğada çekim yapamadım hiç ama şehirdeki son videomu atayım.

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Mavic 2 Pro bu dronedan fersah fersah öndedir. Ama maksat Pro 2 bana fazla geliyor, hem biraz nakit de ayırmış olurum diyorsanız düşünülebilir. Kamera ve lens performansı olarak uçurum fark var arada. Air 2, ilk Air'in oyuncak kategorisinden çıkarılmış hali. Tam anlamıyla bir drone olmuş artık, ama Pro sınıfı ile kesinlikle kıyaslayamayız ki buna ilk Pro' da dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 4 Haziran 2020; 11:8:52 >
  • Arkadaşlar selamlar..

Yurtdışından Drone Getirme Rehberi adlı konuyu takip ediyorum fakat en son 1 ay önce yazılmış ve aktif bir konu değil, bu yüzden buraya yazmak istedim..

Air 2 almaya karar verdim fakat Türkiye'den değil.. Uçuşlar açılınca(muhtemelen haziran sonu) Dubai'den tanıdığım birisi gelecek.

Ona aldırsam, yanında getirse nasıl bir durum ile karşılaşırım acaba?

Havalimanında kalma veya kayıt edememe vs gibi durumlar söz konusu mu?
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Net emin değilim ama bildiğim kadarıyla drone kutusunda olmama durumuyla bavulda getirebilir arkadaşın getirebilir (gümrük memuru bavulu açtırırsa bireysel tavrı belirleyici olur) kayıt işi shgmi üzerinden çok sıkıntı olmaz diye biliyorum Size tavsiyem net bilgi içinhttps://www.facebook.com/groups/djiinspire1turkey/ üye olup orada sormanız ki hızlı cevap veriyorlar.
  • Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun olmaz. Atsın bavula gelsin.

• Mavic Mini

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC  - SPARK + Go Pro - Aerial Photography
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Tek kelime ile muhteşem elinize sağlık sizin yaşadığınız bölgeye ne kadar yakın bilmiyorum ama zermatte, Matterhorn da yapacağınız çekimler efsane olur zannımca
    Evet orayada gitmeyi planlıyorum ama bayağı uzak. Dağa çıkmassak problem yok.

• Roytoy kullanıcısına yanıt
    Naturschutzgebiet'e falan dikkat et yakma kendini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 5 Haziran 2020; 9:3:15 >
  • Mavic Air 2 için 10 Haziran'da gelecek deniyor.
  • Roytoy kullanıcısına yanıt
    Bu salgın durumu olmasaydı ağustos gibi bir münih ve neuschwanstein planım vardı (drone ile nasıl olur varsayın siz düşünün) belki oradan sizin oralara gezecektim ama bakalım durum neyi gösterecek.

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    Moralinizi bozmak gibi olmasın ama benim duyduğum firmaların oyladığı 4 haftaya ancak 2.parti cihazın geleceği yönünde umarım siz haklı çıkarsınız benim yeğende haftalardır bekliyor.

• Yaptığımız uçuşun rota bilgilerini dji fly haricinde bilgisayar üzerinden mesela google earth te görebiliyormuyuz?
    Ben de sipariş verdiğim firmayı aradım 10 haziranda gelmesini bekliyoruz dediler. Valla youtubeda inceleme izlemekten heder oldum

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık çok güzel.
    Işık izleri için iso/shutter ayarını ne yaptınız?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.