Şimdi Ara

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
36
Favori
75.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım, çok teşekkürler hocam.
  • forum sapitmismi mesajlarin yerlerimi deisti..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Ben ıgo pro aksiyon kamerası yada cep telefonunu bağlayabilicegim gimbal almak istiyorum. F/P ürünü olarak ne önerirsiniz?

• HighVoltage kullanıcısına yanıt
    hocam bu drone larda en büyük sorun bence tablet sorunu,
    elinizde ki kumandadan görüntüyü ne kadar büyük ve parlak görürseniz sizin için o kadar iyi.
    adamlar plusta 16 gb dahili hafızalı bir tablet koymuşlar, (9,5 GB kullanılabilir). Açık havada ve doğrudan güneş ışığında çekim yaparken parlama sorunlarının üstesinden gelen son derece parlak (1,000cd / m 2 ) 5.5 inç 1080p ekrana sahip mükemmel bir ekranı var, Bu DJI Go uygulaması yanı sıra Facebook, Instagram, Twitter ve bir web tarayıcısı da dahil olmak üzere bazı temel Android uygulamaları ile birlikte geliyor aynı zamanda,
    ama sizin için bu ekran olayı sorun değilse ve ben her şekilde uçururum diyorsanız pro size yeterli tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 11 Eylül 2018; 17:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu

hocam bu drone larda en büyük sorun bence tablet sorunu,
    elinizde ki kumandadan görüntüyü ne kadar büyük ve parlak görürseniz sizin için o kadar iyi.
    adamlar plusta 16 gb dahili hafızalı bir tablet koymuşlar, (9,5 GB kullanılabilir). Açık havada ve doğrudan güneş ışığında çekim yaparken parlama sorunlarının üstesinden gelen son derece parlak (1,000cd / m 2 ) 5.5 inç 1080p ekrana sahip mükemmel bir ekranı var, Bu DJI Go uygulaması yanı sıra Facebook, Instagram, Twitter ve bir web tarayıcısı da dahil olmak üzere bazı temel Android uygulamaları ile birlikte geliyor aynı zamanda,
    ama sizin için bu ekran olayı sorun değilse ve ben her şekilde uçururum diyorsanız pro size yeterli tabii ki.
    Yanılmıyorsam Phantom 4 Pro ile Phantom 4 Pro Plus arasında şu anki kurda 1749 TL fiyat farkı var. Bu fark benim 1849 TL'ye alabileceğim 32 GB'lık iPad ile çözülebiliyorsa daha avantajlı olmaz mı hocam?

• HighVoltage kullanıcısına yanıt
    ipad ekran contrastı ve ışığı ile djı tabletin arasında neredeyse 2 kat fark var,
    gündüz güneş altında ipad ekranından ve diğer tabletlerden hiç bir şey görmezsiniz,
    o yüzden piyasada bol miktarda tablet gölgeliği satılır ama onlarda bir işe yaramıyor.
  • soylu kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığını maksimuma getirince çok da sıkıntı değil bence. Zaten güneşte uçurma pişersin :) bul bir gölge mis :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu

ipad ekran contrastı ve ışığı ile djı tabletin arasında neredeyse 2 kat fark var,
    gündüz güneş altında ipad ekranından ve diğer tabletlerden hiç bir şey görmezsiniz,
    o yüzden piyasada bol miktarda tablet gölgeliği satılır ama onlarda bir işe yaramıyor.
    Anladım hocam, ben biraz da tableti ilerleyen zamanlarda daha iyileriyle değiştirebilirim diye düşünmüştüm.
  • Dji phantom 3 pro droneum satılıktır ilgilenenler pm

• Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce spark alarak çekimlere başladım. Cihazdan çok memnunum, işini gerçekten çok iyi yapıyor, başlarda sinyal kopma sorunu yaşadım sonra fcc yaptım, şuan sinyal kopması yaşamıyorum. Youtube birkaç video yükledim, tabii profesyonel değil incelerseniz sevinirim..

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_ySuwt_Fe5TUHdEoWyV2CW32DAh70tjG

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce spark alarak çekimlere başladım. Cihazdan çok memnunum, işini gerçekten çok iyi yapıyor, başlarda sinyal kopma sorunu yaşadım sonra fcc yaptım, şuan sinyal kopması yaşamıyorum. Youtube birkaç video yükledim, tabii profesyonel değil incelerseniz sevinirim..

https://www.youtube.com/playlist?list=PL_ySuwt_Fe5TUHdEoWyV2CW32DAh70tjG

çekimler güzel olmuş eline sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bodrum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, cihaz giriş seviyesi için çok çok iyi

• beyler merhaba. 2-3 aydır hafta sonları mavic pro kullanmaktayım. Yalnız şı point of interesti yapmayı düzgünce gösteren bir video varmı. Ben beceremedim de.
  • satiş yaparken shgm den devir disinda guvenlik amaciyla yapilan baska bir işlem var mi ?

• dewr kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Zaten ilgili devir işlemini gerçekleştirmeniz tüm yetkiyi karşı tarafa veriyor. TC No vs de içerdiğinden sizde hiçbir yükümlülük kalmıyor.
  • 2 saat önce bende sattım Mavic Pro yu. SHGM den alıcının bilgilerini girdim. anında hem bana, hemde ona mail gitti. artık benim SHGM kaydımda herhangi bir drone gözükmüyor. Alan arkadaşında SHGM de kaydı varmış. o yüzden sanırım işlemler daha hızlı gerçekleşti.
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    tesekkur

• SANALKAPTAN S kullanıcısına yanıt
    bende devir yapicam projede kullanicaklarmis da emin olmak istedim. zaman kötü

• SANALKAPTAN S kullanıcısına yanıt
    SGHM kaydı yoksa (pilot lisansı) devir edemezsiniz zaten hocam. Olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 17 Eylül 2018; 18:36:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

SGHM kaydı yoksa (pilot lisansı) devir edemezsiniz zaten hocam. Olmak zorunda.
    Bunu bilmiyordum. Şanslıymışım o zaman. Yoksa bekle dur alan kişi kayıt yaptıracak diye.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.