Şimdi Ara

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
36
Favori
75.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BL90

Suanda dji phantom 3 professional modeli 1150 euro , dji phantom 3 advanced + yedek batarya + hardshell backpack sirt cantasi 1150 euro . Biryanda tek parca 4K ile pro modeli bir yanda 3 parca advanced set kararveremedim daha

ticari olarak kullanmayacaksanız 4k almanızın "en ufak" bir faydası yok

ultra gereksiz

kesinlikle advanced alın bu ikisi arasında kaldıysanız
  • Londradan canli periscope yayin videosunu gorebilirsiniz. toplamda 587 kisinin canli izledigi muhtesem park;

• senginfb S kullanıcısına yanıt
    cok guzel olmus elinize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

Suanda dji phantom 3 professional modeli 1150 euro , dji phantom 3 advanced + yedek batarya + hardshell backpack sirt cantasi 1150 euro . Biryanda tek parca 4K ile pro modeli bir yanda 3 parca advanced set kararveremedim daha

ticari olarak kullanmayacaksanız 4k almanızın "en ufak" bir faydası yok

ultra gereksiz

kesinlikle advanced alın bu ikisi arasında kaldıysanız

Ticari amaçla kullansanızda 4K nın fazladan getirdiği birşey yok.Şu andaki tv yayınları,ekran çözünürlükleri HD,FullHD ölçülerinde dolayısıyla iş yapan adam zaten 4K değil FHD ister.Ki bu amaç Advanced ile de gerçekleştirilebilir.

• dji phantom 3 professional modelini aldim arkadaslar, yakin zamanda video paylasimi yaparim :)
  • arkadaslar dji phantom 3 pro modelinde cektigim videolarda ses olmuyor , pervane sesi bile yok , video duzenleme programlariyla bakiyorum (final cut , magix ) videoda ses dosyasi yok bunu nasil duzeltebilirim bilgisi olan varmi acaba.
  • P3lerde p4 te Inspire'da ses kaydı yok.olmasının bir mantığıda yok çünkü olan ses sadece pervane sesi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 4 Temmuz 2016; 0:48:32 >
  • D.Baran kullanıcısına yanıt
    tesekkurederim almadan once bunu bilmiyodum ses olmamasi sevdigim bi durum oldu , youtube de izledigim bazi videolarda pervane sesi vardi ondan aklima geldi acaba dedim menulerden bir ayarmi vardi, ben motorlari calistirmadan kamera kalitesini test ettim birazda iyi kamera yapmislar :)
  • selamlar,

yurtdışından hediye olarak gelen phantom 3 4k modeli var elimde. toplamda 10 kere kullanılmamıştır. yedek bataryası ve çantası da var.

phantom 4 alındığı için buna ihtiyaç kalmadı. 2. el fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s7e7v7e7n7

selamlar,

yurtdışından hediye olarak gelen phantom 3 4k modeli var elimde. toplamda 10 kere kullanılmamıştır. yedek bataryası ve çantası da var.

phantom 4 alındığı için buna ihtiyaç kalmadı. 2. el fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

teşekkürler...

Hangi sehirdesiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senginfb

quote:

selamlar,

teşekkürler...

Hangi sehirdesiniz?

merhaba,
    istanbuldayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senginfb

quote:

selamlar,

teşekkürler...

Hangi sehirdesiniz?

merhaba,
    istanbuldayım

istanbuldan bir arkadasim istiyor, kaca satmayi dusunuyorsunuz?
    herhangi bir carpma vs var mi, herhangi bir hatasi var mi?
    cekimlerinizin videosu var mi?
    tesekkurler.

• Gece ucusu

1 kere bir agaca dokundurmustum ama sifir hatasi var. Zaten cok az kullandim. 2350 liradan sahibindene koydum. Eger istiyorsaniz cektigim videolari filan atabilirim. Biraz pazarlik payi vardir tabi. Ayrica Cihazi alirken istediginiz kadar ucurabilirsiniz. Cihaz 1 cizigi haric oldukca temizdir

guzel olmus , senin drone introdaki modelmi , bu dji dronlarin ucus suresini uzatmak icin birseyler gelistirilebilirmi , hali hazirda 4 tane donen motorumuz var , drone ucarken bu motorlara biraz modifikasyonla uzerlerinden tekrar geri elekrtik kazanilip batarya dolum yapilabilirmi acaba.
  • http://www.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_238185.html bu linkedi sirt cantasi nasil acaba kullanan varmi bunu almayi dusunuyorumda.
  • slm
    bu litchi ilginç geldi kafa hareketini yaparken kesik kesik oluyormu yani yumuşak hareketler yapabiliyormusun !

vr gözlük şartmı bunda eğer gözlük takarsanda ekran öyle ikiyemi bölünüyor.
    cepteki gibi tek ekran oluyoırmu

tamda gözlük araştırıyordum .sadece film dizi yi büyük ekran izlemek için .
    boboda durum nedir bazılarıda film için mojing xd ve fitvr tavsiye ediyorlar
  • Selamlar,
    Litchi gerçekten güzel bir uygulama VR litchi nin özelliklerinden sadece biri.

Hareketler kesik kesik olmuyor gimbal hareket hızınızı nasıl ayarladıysanız o şekilde hareketlerinize tepki veriyor.

Gözlük takınca videodaki gibi 2 ekran değil tam ekran olarak görüntülüyorsunuz.

Bobo VR güzel bir ürün geniş açılı ancak Phantom haricinde hiç kullanmadım o sebeple film konusunda bir yorum yapmam doğru olmayabilir.
  • quote:

guzel olmus , senin drone introdaki modelmi , bu dji dronlarin ucus suresini uzatmak icin birseyler gelistirilebilirmi , hali hazirda 4 tane donen motorumuz var , drone ucarken bu motorlara biraz modifikasyonla uzerlerinden tekrar geri elekrtik kazanilip batarya dolum yapilabilirmi acaba.

Selam, benim drone introdakinden degil. benimki dji phantom 3 advanced modeli.
  • quote:

http://www.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_238185.html bu linkedi sirt cantasi nasil acaba kullanan varmi bunu almayi dusunuyorumda.

Ben aldim ama arkadasima verdim, cunku bunu havaalanlarinda tasidiginda icinde drone oldugu belli oluyor, o yuzden ben bunu aldim ve kullaniyorum, oldukca memnunumhttp://www.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_294533.html
    ancak senin dedigini kullanan arkadaslarim oldukca memnun, uzerine oturabilirsin diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.