Şimdi Ara

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC - SPARK + Go Pro - Aerial Photography (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
36
Favori
75.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Videonun özeti; IMDB, TÜR; korku / gerilim PUAN;9,5

Geçmiş olsun, valla ben izlerken gerildim ve hatta pil %50 seviyesine gelince ve ters rüzgarı fark edince suya iniş görüntüsü paylaşacaksınız sandım. Bunun haricinde çok güzel görüntüler hele *2 hızda harika görünüyor!

Güzel günler, kırımsız uçuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Merhaba,

Videonun özeti; IMDB, TÜR; korku / gerilim PUAN;9,5

Geçmiş olsun, valla ben izlerken gerildim ve hatta pil %50 seviyesine gelince ve ters rüzgarı fark edince suya iniş görüntüsü paylaşacaksınız sandım. Bunun haricinde çok güzel görüntüler hele *2 hızda harika görünüyor!

Güzel günler, kırımsız uçuşlar

Video benim değil de internetten buldum çok başarılı ve heycanlı hakikaten
  • Merhaba,

Bir kaç sorum olacak?

Benim Phantom 2 v.1 drone um var. Kamera ve gimbalım yok. Gayet amatör bir şekilde fotoğraf ve video çekmek istiyorum. Bu alete kamera ve gimbal almam için mecburen zenmuse ve gopro mu almalıyım. Yoksa herhangi bir gimbal ve kamera olabilir mi?

Gimbal'dan beklentim sarsıntı olmasın, sadece kamerayı drone da taşısın. Drone u döndürdükçe kamera açısı yaratıp kayıt yapmak benim için yeterli olacaktır. veya gimbal olmadan kamerayı taşımanın bir imkanı var mı?

Eğer başka bir kamera ve gimbal kullanabilir isem; uzaktan kumanda edebileceğim bir aksiyon kamerası alarak; drone u kumandadan kamerayı da telefondan da yönlendirebilir miyim? ve de en ucuz ve en uygun gimbal ve kamera öneriniz ne olurdu?

Sorularım çok saçma olabilir? Bu konuda çok yeniyim. Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumburga -- 10 Haziran 2016; 16:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumburga

Merhaba,

Bir kaç sorum olacak?

Benim Phantom 2 v.1 drone um var. Kamera ve gimbalım yok. Gayet amatör bir şekilde fotoğraf ve video çekmek istiyorum. Bu alete kamera ve gimbal almam için mecburen zenmuse ve gopro mu almalıyım. Yoksa herhangi bir gimbal ve kamera olabilir mi?

Gimbal'dan beklentim sarsıntı olmasın, sadece kamerayı drone da taşısın. Drone u döndürdükçe kamera açısı yaratıp kayıt yapmak benim için yeterli olacaktır. veya gimbal olmadan kamerayı taşımanın bir imkanı var mı?

Eğer başka bir kamera ve gimbal kullanabilir isem; uzaktan kumanda edebileceğim bir aksiyon kamerası alarak; drone u kumandadan kamerayı da telefondan da yönlendirebilir miyim? ve de en ucuz ve en uygun gimbal ve kamera öneriniz ne olurdu?

Sorularım çok saçma olabilir? Bu konuda çok yeniyim. Yardım ederseniz sevinirim.

cevap verebilecek biri yok mu?

• Bende P3 Pro modeli var. Bulunduğum yer kırsal, çok fazla sinyal bozacak anten vb yok. Şimdiye kadar gidebildiğim en uzak mesafe 2700 metre oldu. Sinyal güçlendirmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca lütfen şu pil teknolojisi gelişsin artık
  • SAITAMA kullanıcısına yanıt
    Eğer orjinal takıntınız yoksa, konserve kutusunun altına birbirine paralel iki delik (antenlerin geçebileceği) sonra o deliklerin tam arasından konserveyi kesin.konserveyi tam ayırmayın ve kumandaya geçirin.

Yada orjinal bir ürün alın daha iyi

DJI PHANTOM - INSPIRE - MAVIC  - SPARK + Go Pro - Aerial Photography

• Yeni bir drone çekimi belgesel tadında:)

• Vr gözlüğü dji phantom 3 ile kullanma

• Ulan şu çekimleri gördükçe çok kıskanıyorum sizi ya.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hız neden o kadar düştü acaba? Bizden birinin de başına gelebilir bu.
  • merhaba arkadaslar bu hafta icinde Drone DJI Phantom 3 4K modelini almayi dusunuyorum , anten kuvvetlendiri ve yedek batarya ile bana maliyeti 900 euro olucak , hem hobi amacli hemde dugun fotograf cekimlerinde mini klipler hazirlamak icin kullanilacak ama arastirdigim kadariyla goruntu aktarimi 420p kalitesindeymis telefon ekranindan goruntu izlerken problem olurmu bu kalite. Diger modellerle fiyat araliklari soyle

Drone DJI Phantom 3 4K + yedek batarya + anten kuvvetlendirici = 900 euro bu benim alacagim model
    Drone DJI Phantom 3 Professional = 1200 euro
    DJI Phantom 3 Advanced = 900 euro

sizce hangisini almaliyim advanced modelide aklimi celiyor , ozellikleri daha iyi ama bir yandada 4K goruntuden vazgecmem lazim kararsiz kaldim yardimci olurmusunuz. Klavyede turkce karakter yok.
  • P3 4K nın çok dezavantajı var,sadece 480p değil.Bu çözünürlükle iyi bir görüntü alamazsınız ayrıca.4K ya takılıp kalmayın,4K tv'niz yada bilgisayarınız yoksa bırakın başkalarını,kendiniz bile orjinal çözünürlüğünde izleyemeyeceksiniz.Bunun yerine Advanced almanız daha avantajlı lightbridge,vps hepsi içinde.Güçlendiriciye ihtiyacınız olmayacak.720p canlı görüntü alacaksınız.2.7K'yı küçümsemeyin,o bile full HD nin iki katı daha iyi bir çözünürlük ve kalite demek.Zaten 4K ile 2.7K arasındaki farkı bile anlamak kolay değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 28 Haziran 2016; 3:19:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

P3 4K nın çok dezavantajı var,sadece 480p değil.Bu çözünürlükle iyi bir görüntü alamazsınız ayrıca.4K ya takılıp kalmayın,4K tv'niz yada bilgisayarınız yoksa bırakın başkalarını,kendiniz bile orjinal çözünürlüğünde izleyemeyeceksiniz.Bunun yerine Advanced almanız daha avantajlı lightbridge,vps hepsi içinde.Güçlendiriciye ihtiyacınız olmayacak.720p canlı görüntü alacaksınız.2.7K'yı küçümsemeyin,o bile full HD nin iki katı daha iyi bir çözünürlük ve kalite demek.Zaten 4K ile 2.7K arasındaki farkı bile anlamak kolay değil.
    quote:

Orijinalden alinti: D.Baran

P3 4K nin çok dezavantaji var,sadece 480p degil.Bu çözünürlükle iyi bir görüntü alamazsiniz ayrica.4K ya takilip kalmayin,4K tv'niz yada bilgisayariniz yoksa birakin baskalarini,kendiniz bile orjinal çözünürlügünde izleyemeyeceksiniz.Bunun yerine Advanced almaniz daha avantajli lightbridge,vps hepsi içinde.Güçlendiriciye ihtiyaciniz olmayacak.720p canli görüntü alacaksiniz.2.7K'yi küçümsemeyin,o bile full HD nin iki kati daha iyi bir çözünürlük ve kalite demek.Zaten 4K ile 2.7K arasindaki farki bile anlamak kolay degil.

4K video isleme konusunda sikintim yok gerek pc gerek tv 4K destekli ama dediginiz gibi diger iki model cok daha kullanisli ve ozellikli , ilginize tekrardan cok tesekkur ederim.

• P3 4K dan sonradan pişman olacağınıza çok eminim.Bu arada 480p çözünürlük ilk çıktığında kendi sitelerinde verilen bilgi idi, dün msjı yazdıktan sonra tekrar bakayım dedim ve 720p olduğunu gördüm.Ya baştan yanlış yazdılar yada sonradan değiştirip çözünürlüğü yükselttiler,bilmiyorum.Ama tabi bu yinede avantajlı kılmaz bu cihazı.Pro yada advanced dan şaşmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 28 Haziran 2016; 13:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hız neden o kadar düştü acaba? Bizden birinin de başına gelebilir bu.

Rüzgar
  • DJI Phantom 3 Advanced in kutu acilis videosunu cektim, youtube da izleyebiirsiniz.

• D.Baran kullanıcısına yanıt
    Kararimi degistirdim cuma gunu DJI Phantom 3 Advanced modelini aliyorum kismetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL90

Kararimi degistirdim cuma gunu DJI Phantom 3 Advanced modelini aliyorum kismetse.

Şimdiden hayırlı olsun.Güle güle kullanın,uçun.

• D.Baran kullanıcısına yanıt
    Suanda dji phantom 3 professional modeli 1150 euro , dji phantom 3 advanced + yedek batarya + hardshell backpack sirt cantasi 1150 euro . Biryanda tek parca 4K ile pro modeli bir yanda 3 parca advanced set kararveremedim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BL90 -- 1 Temmuz 2016; 2:21:24 >
  • Belliki gözün pro'da,gücün yetiyorsa sonradan hadi çantayı geçtik diyelim,yedek pil içinde en az 500 tl daha verebileceksen pro. al.Çünkü tek pil ile pek birşey anlamazsın.Ancak advanced'ın, gücün pro. almaya yetse bile iki pil ve çantayla birlikte makul,mantıklı bir seçenek olacağını belirteyim.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.