Şimdi Ara

DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
13
Favori
30.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihornek

arkadaşlar bende phantom2 ile vison modeli arasında kararsız kaldım.
    1. Phantom2 +gopro3+H3-2D
    2. Phantom2 vision
    bu konuda bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim gönlüm 1. tercihden yana sizlerin yorumuna göre karar vereceğim
    şimdiden teşekkürler

Phantom2 Vision'ı tavsiye ederim. Cep telefonu uygulaması ile fotograf ve video çekimi çok pratik. Çekimlerde son derece kaliteli. Aynı ekrandan hem çekip yapmak hemde aleti kontrol ederek verileri görmek çok rahatBen bahçede arkadaşlarla toplandığımızda havada uygun bir yerde sabitliyorum ve otomatik çekim moduna alıyorum ve phantom doğal halimizi kendi kendine çekiyor. ayrıca uçurmasıda çok zevkli :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

araştırmalarımın sonucunda türkiyede vision olmayan dji phantom2 yok arkadaşlar

Yakında onu da getirirler 3500-4000 TL civarında...

Satın almaya kararlıyım. Tr ye gelmesini beklemeden nereden alabilirim acaba?

http://www.banggood.com/DJI-Phantom2-Vision-GPS-RC-Quadcopter-With-5_8G-Radio-FPV-Camera-p-91555.html

bu site güvenlidir gümrüğe takılırsa 200$ vergi alırlar

ama belki takılmayabilir banggood etiketlere düşük fiyat yazıyor
  • Almak isteyen 2 kişi daha varsa, beraber alabiliriz bangood'dan. 3'lü alımda tanesi 1185 dolara geliyor. Yedek batarya dahil paketlere. Sadece batarya 600 TL civarında yanılmıyorsam.

İstanbul'da bir öğretmenim.
  • Cok para abiiii

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu parayı kalem pille çalışan bir multicoptere vermek büyük enayiliktir bana kalırsa. Alanların tercihlerine saygı duyarım ama, 3D fly yapamadıktan sonra, bütün açı ve eksenlere dönüşler yapamadıktan sonra bu para verilmez. 4000 TL'ye çok güzel '' Rig ''ler alınır. Hava çekimini yaparsınız. En kötü ihtimalle normal bir multicoptere wifi kontrollü bir kamera bağlayıp çekiminizi yaparsınız. Max 2000 TL verilir buna fazlasını hak etmez.

Çok büyük para.
  • Cihaz ne kadar yükseğe çıkabiliyor acaba?

• arkadaşlar ,

ben vision u yeni aldım.
    gopro black herom olmasına rağmen vision u tercih ettim.

cep telefonu ile kullanmak daha keyifli ve ayrı ayrı şarj vs uğraşmak da gerekmiyor.

aleti ikinci uçuruşumda 250 mt ye çıkardım, görüntü harikaydı.

ilk uçuşta direkt hoover yaparak 110 mtye çıkardım

görüntü kalitesini buradan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Jvh-c5Wywq8&list=UUBraMA5F6QzjELdy2Rkd00A

başka alan varsa tanışmak isterim. :)
  • özcanb Ö kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hayırlı olsun cihazınız, video kalitesi gayet iyi, yanlız aşağı inişte gimbal olmasına rağmen dengede problem olduğunu görüyorum. Bende bu cihaz yok APM ile kendim bir cihaz yaptım, benim cihazımdada aynı problem var, 4000TL'lik cihazın bile böyle olduğunu görünce benimkinde olması normalmiş onu anladım.
  • özcanb Ö kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. Çıktığından beri takip ediyoruz ama fahiş Türkiye fiyatından dolayı bir türlü edinemedik. Keyifli uçuşlar!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthLuca

quote:

arkadaşlar bende phantom2 ile vison modeli arasında kararsız kaldım.
    1. Phantom2 +gopro3+H3-2D
    2. Phantom2 vision
    bu konuda bilgilerinizi paylaşmanızı rica edeceğim gönlüm 1. tercihden yana sizlerin yorumuna göre karar vereceğim
    şimdiden teşekkürler

Phantom2 Vision'ı tavsiye ederim. Cep telefonu uygulaması ile fotograf ve video çekimi çok pratik. Çekimlerde son derece kaliteli. Aynı ekrandan hem çekip yapmak hemde aleti kontrol ederek verileri görmek çok rahatBen bahçede arkadaşlarla toplandığımızda havada uygun bir yerde sabitliyorum ve otomatik çekim moduna alıyorum ve phantom doğal halimizi kendi kendine çekiyor. ayrıca uçurmasıda çok zevkli :)

Havuzda var mı la? Şu an bildiğin kötü hissettim :(

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Yurtdisi ile burasi arasinda ucurum var. Ben 2 bataryali paketi bugun siparis ettim, yakinda katiliyorum camiaya:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba ben suanda dubai deyim ve buradan phantom 2 vision almak uzereyim 4.860 dirhem yani 2.950 tl ye denk geliyor ve iki adet batarya veriyor sizce uygunmudur ona gore alicam. Cvp lar için simdiden teşekkürler

• ciyocigo01 C kullanıcısına yanıt
    Ben de ayni fiyata aldim yurtdisindan. Buradaki fiyati 3.500+600=4.100'e denk gelir

• vision alanlara kötü haber, vision plus çıkmış :)
    3 eksenli gimbal eklemişler.

• worms W kullanıcısına yanıt
    Vision işte şimdi "oldu". Üç eksenli gimbal ve iyileştirilmiş kamera ile daha tatmin edici bir uçuşa hazır sistem haline gelmiş. ABD fiyatında 100 dolar fark var. Buraya geldiğinde o fark kafadan 300 dolar olur. Şu an nakit 3450 TL'ye verenler, Vision+ için muhtemelen 4000 TL isterler.

http://www.dji.com/product/phantom-2-vision-plus

DJI Phantom 2 Vision #Uçan Kamera# TÜRKİYE'DE

Gizmodo'nun yayımladığı taze video aşağıda. Hem Vision/Vision+ hem de Vision+/GoPro3+ karşılaştırması yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 7 Nisan 2014; 23:47:29 >
  • Iyi günler arkadaslar,
    Ben amerikadan phantom 2 vision+ almayi dusunuyorum. Mesafeyi artırmak için ne yapmam gerekir , hangi donanımlar gerekir. Tanıtımında menzil 500 metre yaziyor. Teşekkürler .

• Burayı da bir inceleyin derim arkadaşlar.

http://www.hizlial.com/arama?p=DJI%20PHANTOM Phantom için iyi fiyatlar vermişler.

Kuponu olan arkadaşlar varsa da n11 de incelenebilir.
  • Herkese selam,
    Ben DJI Phantom 2 + ZenMuse Gimball ile birlikte Şubat ayında Amerikadan kendim satın aldım.
    GoPro kameranız varsa Vision ile sınırlanmanın bence gereği yok. Vision'a karşı tek cezbedici yanı akıllı telefonlardan canlı görüntü aktarımı, bunun da FPV sistemleri ile çaresi var.
    Üründen gayet memnunum. Hard case özel taşıma çantası dahil tamamı 1100USD ediyor. Türkiyedeki fiyatlar 2 katı civarında anlamsız ve açıklanamaz bir fiyat artışı var.
  • @dehdehdüldül Vision için en uygun fiyat Technomodel'de. Tek çekim&havale fiyatı 3182 TL.

@aze_dji Türkiye'deki fiyatlar firmaların fahiş kâr marjı hırsı yüzünden böyle. Doymuyorlar... Aslında tüm hobi sektöründe düzen böyle. Bisiklet, model oyuncak, doğa sporları, kayak, dalış, snowboard vb. bir hobiniz varsa, kanınızı emerler. Burası Türkiye...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.