Şimdi Ara

Dji Osmo 4K gimbal ses sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni DJi Osmo 4 k gimbal aldım video çekip tekrar izlediğim de inanılmaz bir cızırtı var küçük harici mikrofon kullandım ne yapmam gerek bu sorunu ortadan nasıl kaldırtacağım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözüm bulabildiniz mi acaba ben de aynı sorunla araştırma yapıyordum konunuzu buldum :) fan sesi giriyor bunu halledebilmenin bir yolu var mı? Fm-15 diye harici mikrofon satılıyor görüyorum hep bu halleder mi acaba?

• Hayır çözüm bulamadım mikrofonu taktığıma audio control sen sesi 1 getirmeme rağmen ses dalgalanması kırmızıya çıkıyor başka rode marka mikrofon alsam çözüm bulabilir miyim bilmiyorum Bu sorunla karşılaşan koskoca forumda 2 kişiyiz sanırım 😏

• şu ürünü aldım hocamhttps://urun.n11.com/multikopter/dji-osmo-mikrofon-fm-15-part44-P318265447

satıcıya mesaj yazdım fan sesi sorunu için üretilmiş bir ürün bu zaten dedi. Bakalım 1-2 güne gelir sonucu yazarım
  • Mikrofon sorunumu çözmedi hocam yetkili servise götüreceğim yarın bir çözüm olursa yazarım onu da. Sende de bir şey yok herhalde çözümle ilgili?
  • Hocam benim aldığım cihaz bozuk çıktı darbe almış motor kasada bir yere sürtüyormuş ondan ses giderilmiyormuş. Sen muhtemelen önceki versionları kullanıyorsun version güncelleme yapar ve linkini verdiğim ufak mikrofonlardan alırsan sorunun kalmayacaktır, bilgine
  • Hocam bir tek ben yazıyorum konuya ama kesin bir şekilde çözüm bulamadım :)

4-5 farklı osmo satıcısından örnek video istedim hepsinde aynı ses var. Yerli-yabancı forumları gezdim bu sesi giderebilen bir şey bulamamışlar.

FM-15 çok küçük ve motora yakın olduğu için sesi alıyor bu yüzden o da çözüm değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=HXic3zh6AxI

bu video da 2:21 sonrasını izlersen osmonun kendi mikrofonu ve sonrasında harici mikrofonu ile çekim yapmış ve sorun çözülmüş

f/p bir ürün olarak rode videmicro almayı düşünüyorum, sana da tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.