Şimdi Ara

Django Unchained (2012) | Quentin Tarantino, Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
5
Favori
23.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce bitti tarantino filmi olduğunu filmi açınca anladım böyle bir error verdim çünkü pulp fiction izlemiştim sadece tarantino'dan ona da kafam çok basmamıştı yani izlerken izleyiciyi anlamaya zorluyor diye bir şey oluşmuş aklımda neyse izleyim dedim ve gayet düz bir film çıktı anladım beğendim , sıkıntı yok
  • geçenlerde ilk defa seyrettim..güzel filmdi..
  • film cok güzelde Tarantinonun şu filmlerine aptalca bi mizah katması yokmu filmi baltalıyor
  • tarantino dicaprio waltz var film mukemmel filmi eski sanmistim ve imdbden bakmadan izlemistim megerse yeniymis ama dicaprio basrolde degil filmde dicaprionun oldugunada bilmiyordum gorunce cok sasirdim hele waltz s.cetesindeki mukemmel oyunculugunu burdada gostermis bide film olsada dicaprionun bas usagini olduresim geldi ne cins ya arkadas

bu arada disi okunmuyor tammi .ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 17 Kasım 2013; 18:17:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmi sevenler bir de orjinalini izlesinler de Franc Nero nasıl oynamış bir görsünler...
  • Belki daha önce koyan olmuştur fakat görmeyenler vardır

• Ne film ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

djangonun tasagini göstermeseler 10 numara film olurmuş

Filmin müzikleri çok güzeldi
  • Christopher Waltz'un ne kadar muhteşem bir aktör olduğunu bir kere daha kanıtlamış film.
  • Film çok güzel ama biraz fazla abartılmış bence. Tekrar izlerim ama 1-2 yıl sonra...
  • Filmi daha yeni izledim. Puanını gerçekten hak ediyor. Çok güzeldi. 8.5
  • Bol kanlı sahneler cidden yapmacık aksiyon yapacak diye 336272 kişi ile kapışmakta nedir 3 okla 32 kişi öldüren battan Abi'den ne farkı var saçmalık olarak?
    Müzikleri ve doktor karakterine laf yok onlar iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enfes ve değişik bir western filmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok baba ve değişik bir westerndir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi 8,5/10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece bir kez daha izledim. Üniversite'de o kadar canım çekmişti ki müziklerle idare ediyordum(Müzikler gerçekten efsane) sonuna izleyebildim.

Gerçekten çok ama çok kaliteli müzik. YouTube'da 24 Dakikalık bütün müzikleri arka arkaya koymuşlar inanın o kadar akıcı o kadar güzel ki doyamıyorum.

• mükemmel be kardeşim her gün dinlerim
  • 10 Kasım'da en son mesajı ben atmışım vay be
  • Müziklerini hergün dinliyorum... Ayrıca diğer Tarantino filmleri gibi oldukça güzel.
  • bir uplayayım konuyu :) biraz önce izledim gerçekten 10 numara filmmiş, izlemeye başlarken western tarzında olduğundan haberim yoktu, film başlarken farkettim onu sonuna kadar dayanabilirmiyim acaba diye düşünürken film aktı gitti normalde hiç sevmem western filmlerini ama bu bi ayrı, son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerdendi, django karakteri çok hoşuma gitti özellikle filmin sonundaki tavırları coolluğu çok iyiydi müzikli silahlı kapışma sahneleride en güzel yerleriydi bence filmin, tek hatam düşük kalitede izlemek oldu, yanlış indirmişim, izlemeye başladıktan sonrada uğraşmayım bidaha dedim, daha izlemeyen izlemeyi düşünen varsa izlesin şiddetle tavsiye ederim ve iyi kalitede izleyin

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.