Şimdi Ara

DJ Müzikleri & Electro House & EDM Başlığı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
17
Cevap
1
Favori
454
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> DJ Müzikleri & Electro House & EDM Başlığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    20643 Mesaj
    Forumda böyle bir ana konu bulamadım; ayrıca umarım Türkiye'de umarım yakın bir zaman da; Electro House & EDM'ye özel bir radyo kanalı ve TV kanalı çıkar.

Hardwell, Major Lazer, DJ Snake, Diplo, Afrojack, Avicii, Fedde Le Grand, David Guetta, Quintino, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, VINAI, Gregor Salto, Bang La Decs DVBBS, Tujamo, Ummet Ozcan, Dillon Francis, KSHMR, BASSJACKERS, Tiesto, armin van buuren, Steve Aoki, Calvin Harris, Alesso, Deorro, Showtek, Zedd, R3hab, Andrew Rayel, Axwell, Fedde Le Grand, TJR, The Chainsmokers, vs... başlayalım ekleriz diğerlerini zamanla.

Başlangıç olarak sevdiğim ve bana göre efsane olan şarkılardan başlayalım;

Devam edecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotacing -- 9 Ocak 2016; 2:45:32 >

|
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

• Binbaşı
    1595 Mesaj
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ayrıca 2016 Konser EDM takvimi http://forum.donanimhaber.com/m_111526550/f_//tm.htm#112582266

|
    |

• Yarbay
    2935 Mesaj
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1437 Mesaj

4:09daki müziği bilen var mı? Konudaki başlık altına girer diye buraya yazdım, yanlışsa kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 15 Aralık 2015; 19:01:56 >
    |
    |

AMD Ryzen 5 3600 - B450 AORUS PRO - Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 - GIGABYTE Radeon RX 5700 XT GAMING OC - Corsair MP300 240GB - WD Blue 1Tb - Corsair Crystal 460X - Corsair RM750x - Casper M2758QP 2k 144Hz Monitör
  • Yarbay
    20643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BZTRL

Hocam böyle bir konunun tek eksiği listede en başta Tiesto yazılmamış (Benim görüşüm)

Tiesto'nun adı var, 3-5 tane şarkısından fazlası pek işe yaramaz. Tiesto ismini yaydı bekledi 100 kişi geçti o beklerken Tiesto'yu.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    Axwell ingrossuya ekleyebilirsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çok ilgilenemiyorum ama gerek bu forumda, gerek bazı yerlerde, Dimitri Vegas & Like Mike eleştirilmiş.

Şu efsane performansı koymak lazım;

Hardwell'i çok severim, Guetta'yı çok severim ama o adamların canlı performansı ve seçimleri sıkıcı bu adamlara göre. Özellikle Guetta Miami 2015'de batırmış, Winamp'dan geçiş yapar gibi saçma sapan işler yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotacing -- 9 Ocak 2016; 2:38:30 >
    |
    |

• Yarbay
    6027 Mesaj
    emeğe saygı
    |
    |

3.00 dan başlatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 9 Şubat 2016; 22:05:24 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    977 Mesaj
    en hit EDM türlerini burada bulabilirsiniz top 100 şeklinde

https://www.beatport.com/
    |
    |

Orijinalden alıntı: bladeGny

dicey apo varken bunlar kim? hepsi leşş

bu zamana kadar hiç dinlememiştim sayende dinledim.en kısa zamanda sahne aldığı mekana gitmeyi düşünüyorum.böyle bir yetenek nasıl keşfedilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonelyhawk84 -- 10 Şubat 2016; 23:45:52 >

Orijinalden alıntı: lonelyhawk84

quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

dicey apo varken bunlar kim? hepsi leşş

bu zamana kadar hiç dinlememiştim sayende dinledim.en kısa zamanda sahne aldığı mekana gitmeyi düşünüyorum.böyle bir yetenek nasıl keşfedilmemiş.

tek eksiği kendisini meşur edecek popüler plak şirketinin olmaması, özellikle spinin'den destek alsa aradaki farkı anlayamayacaksınız
    |
    |

• Yarbay
    2321 Mesaj
    Takip

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,689
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.