Şimdi Ara

DJ Keresto Fan Club

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Keresto sevenleri buraya alalım. Kendisi gayet başarılı bi DJ. Herkesi bekliyorum.

• Ben sadece sabah akşam kanlı cerahat yiyen aşırı çivili terörist black metal dinlerim ama bu adam bir harika dostum, yaz beni
  • İlk kez 1997 yılının sonbaharında dinledim bu adamı. O gün hayatımın DJ'i işte bu adam, bu adam çok farklı dedim. Delicesine hayranlığım işte o zaman başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Ben sadece sabah akşam kanlı cerahat yiyen aşırı çivili terörist black metal dinlerim ama bu adam bir harika dostum, yaz beni

Bunu yazacaktım sana, unutmuşum. Aşırı Çivili Terörist Black Metal

Listeye ekleyin beni de, sayesinde elektrocu oldu diye not düşelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Reisin en iyi seti buydu dinlemeyen kalmasın
  • Yeni albüm var mı?
  • adı kırmızıyla yazılmış gibi bi albüm çıkaracaktı ama noldu bilmiyorum en son
  • Tiesto nun keresto versiyonu helal olsun marangozmuş babası anasıda hazır mobilyacı
  • Bu bizim köyde 'kalite' ismiyle adlandırılır
  • Merhaba arkadaşlar bende büyük bir DJ Tiesto hayranıyım benide aranıza alır mısınız. Öptüm mucuk muck
  • dj kantik bir keresto abimiz ikidir benim için öyle severim

• çooook fena patladım bu melodiye bam bam bammm
  • bıçak, keleş, neşter
    patlıyoruz genşlerrrrrrrrrr uppa cuppa adamsın kerestoooooooooooooooo
  • Aman aman nereye geldik biz yaa daha az önce evdeydim kafam burdan uzaya uzaydan jüpitere ordan marsa sonra ormanda chucky karşımda danss ediyo keresto hastanelik ettün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben katıldığım müzik yarışması vasıtasıyla tanıştım kendisiyle. O gün bu gündür dinlerim özellikle unplugged mix ve re-edit'lerine hayran kaldım
  • Konser yok mu ya?
  • badam badam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.