Şimdi Ara

DJ Hero 2'de Tiesto Coşturacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 636 gün 16 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (2 mesaj) akabeyss (1 mesaj) Chidori (1 mesaj) LeVO (1 mesaj) sething (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8608 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tiesto

Activision’ın Guitar Hero ile birlikte en çok beğenilen müzik oyunu olarak bilinen DJ Hero'da bugün hareketli saatler yaşandı. Oyunun sıradaki oyunu olan DJ Hero 2 için çoğu kesim tarafından dünyanın en ünlü DJ'i olarak gösterilen Tiesto ile anlaşıldı.

Oyuna eklendiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Tiesto, oyun için ayrıca 2 özel mix ekleyeceğini belirtti. Tiesto dışında Deamau5, David Guetta, DJ Qbet gibi popüler DJ'lerinde bulunacağo belirtilen oyuna büyük bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.

80'den fazla parçanın bulunacağı DJ Hero 2, Tiesto ile coşturacak gibi görünüyor. Bu Sonbahar'da Xbox 360, Playstation 3 ve Nintendo Wii için çıkışını yapacak olan DJ Hero 2, içinizdeki amatör DJ ruhunu alevlendirmiş olmalı.

Tiesto'yu tanımayanlar için ufak bir bilgilendirme yapalım, 69 doğumlu olan Tiesto, 90'lı yılların ortasına dek Hollanda'daki gece kulüplerinde DJ'lik yaptı. 90'lı yıllarda kendi DJ imajını yaratmayı başaran Tiesto, Trance müziğe başlar ve hala Trance müzik yapmaya devam etmektedir. Bundan önce birçok takma isim kullanan Tiesto, şu anda birkaç DJ ile birlikte dünyanın en iyi DJ'i olarak gösterilmektedir.

Activision, Tiesto ile DJ Hero 2 nikahını güzel bir video ile de süslemiş, aşağıdan göz atabilirsiniz; 

|
    |

• Teğmen
    164 Mesaj
    iyi hoş'da trance müziğin şu anda dünyadaki bir numarası Armin Van Buuren'i de ekler insan :(
    |
    |
  • Binbaşı
    1554 Mesaj
    David Guetta varsa tamam zaten :)
    |
    |
  • Yarbay
    5856 Mesaj
    Güzel olacak
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    168193 Mesaj
    mehmet_roer 'e katılıyorum. bu aralar trance=armin. Eğer o da olmazsa oyunda büyük bir eksik olur
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    168193 Mesaj
    Mehmete katılıyorum ve eklıyorum
    Bu dj oyunu degılmı arkadaşlar? Tüm dünya biliyor 2007 den bu yana açık ara Armin van Buuren piyasayı silip süpürüyor...
    Eğer Armin olmazsa kim olucak? lady gaga eminem v.s bu sanatçıları anlamıyorum bunlarmı djmi? yoksa bu bir dj oyunu değilmi? Müzik olucaksada Kesinlikle Trance müzikte olmalı house pekala tabiki ama bu oyundaki en büyük eksiklikler bunlar...
    Bu yüzden kesinlikle sıcak bakmıyorum bu oyuna paraya kıyıp arminle anlaşabilirlerdi naptılar son yıllarda popülerliğini yitiren bitik bi adamlar tiestoyla anlaştılar herşe maddi...
    bide kalkıpta 500 lira verip bu oyun setini alamamızı beklemiyorlar herhalde
    Teşekkürler

?ARMİN VAN BUUREN ?
    ? ? ? ? ? ¢ ? 4 l ? ƒ e ?
    Mert. M.
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 13 saat 19 dakika kadarı kaldı.

bütün kazmalar eklenmiş.

guetta oyunda play back mi yapacak yoksa farklı olarak lıve performans gorecekmiyiz..

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.