Şimdi Ara

DJ Hero 2'de Tiesto Coşturacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tiesto

Activision’ın Guitar Hero ile birlikte en çok beğenilen müzik oyunu olarak bilinen DJ Hero'da bugün hareketli saatler yaşandı. Oyunun sıradaki oyunu olan DJ Hero 2 için çoğu kesim tarafından dünyanın en ünlü DJ'i olarak gösterilen Tiesto ile anlaşıldı.

Oyuna eklendiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Tiesto, oyun için ayrıca 2 özel mix ekleyeceğini belirtti. Tiesto dışında Deamau5, David Guetta, DJ Qbet gibi popüler DJ'lerinde bulunacağo belirtilen oyuna büyük bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.

80'den fazla parçanın bulunacağı DJ Hero 2, Tiesto ile coşturacak gibi görünüyor. Bu Sonbahar'da Xbox 360, Playstation 3 ve Nintendo Wii için çıkışını yapacak olan DJ Hero 2, içinizdeki amatör DJ ruhunu alevlendirmiş olmalı.

Tiesto'yu tanımayanlar için ufak bir bilgilendirme yapalım, 69 doğumlu olan Tiesto, 90'lı yılların ortasına dek Hollanda'daki gece kulüplerinde DJ'lik yaptı. 90'lı yıllarda kendi DJ imajını yaratmayı başaran Tiesto, Trance müziğe başlar ve hala Trance müzik yapmaya devam etmektedir. Bundan önce birçok takma isim kullanan Tiesto, şu anda birkaç DJ ile birlikte dünyanın en iyi DJ'i olarak gösterilmektedir.

Activision, Tiesto ile DJ Hero 2 nikahını güzel bir video ile de süslemiş, aşağıdan göz atabilirsiniz; 

• iyi hoş'da trance müziğin şu anda dünyadaki bir numarası Armin Van Buuren'i de ekler insan :(
  • David Guetta varsa tamam zaten :)
  • Güzel olacak
  • mehmet_roer 'e katılıyorum. bu aralar trance=armin. Eğer o da olmazsa oyunda büyük bir eksik olur
  • Mehmete katılıyorum ve eklıyorum
    Bu dj oyunu degılmı arkadaşlar? Tüm dünya biliyor 2007 den bu yana açık ara Armin van Buuren piyasayı silip süpürüyor...
    Eğer Armin olmazsa kim olucak? lady gaga eminem v.s bu sanatçıları anlamıyorum bunlarmı djmi? yoksa bu bir dj oyunu değilmi? Müzik olucaksada Kesinlikle Trance müzikte olmalı house pekala tabiki ama bu oyundaki en büyük eksiklikler bunlar...
    Bu yüzden kesinlikle sıcak bakmıyorum bu oyuna paraya kıyıp arminle anlaşabilirlerdi naptılar son yıllarda popülerliğini yitiren bitik bi adamlar tiestoyla anlaştılar herşe maddi...
    bide kalkıpta 500 lira verip bu oyun setini alamamızı beklemiyorlar herhalde
    Teşekkürler

?ARMİN VAN BUUREN ?
    ? ? ? ? ? ¢ ? 4 l ? ƒ e ?
    Mert. M.
  • bütün kazmalar eklenmiş.

guetta oyunda play back mi yapacak yoksa farklı olarak lıve performans gorecekmiyiz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.