Şimdi Ara

dizüstü bilgisayarım çalındı ne yapmalıyım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sabah itibariyle ACER 5920G VE ACER 5634 marka olan iki dizüstü evden çalındı. bulmak çok zor ama yapmam gereken yada bu konuda tecrübesi olan birisi var mı bana yardımcı olabilecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih407 -- 24 Mart 2008; 8:28:51 >

• Yenisini al hocam..
  • Geçmiş olsun hocam.Pc nin IP ve seri numaralarını polise bildir.Çalan şahıs internete girdiğinde bulabilir.Tabi çalanlar bu numaralarda değişiklik yapmazsa
  • pc nin ip adresi olmaz. MAc aderi olabilir. Onuda kimse takip etmez.
  • Gecmis olsun.. iyice azitmislar
  • Şöyle bir başlık altında geyik yapanı da anlayamıyorum doğrusu.
    Geçmiş olsun hocam.
  • polise gittim benden fatura ve ip adresi istediler ip adresi için aldığın yerden öğrenebilirsin dediler bakalım birazdan götürücem bunları gerisi birazda şans ama sorun bunlada bitmiyo bunun yanında samsung u700 ve nokia 7610 da çalındı.
  • telefonun falanda gittigine göre sende evdeydin yani
    Tekrar gecmis olsun ama biraz ihmalin var gibi.. bir kac liraya kapi ve camlara takilan alarmlar var onlardan kullan hic olmazsa. bu kadar kolay caltiktan sonra yine ugrarlar oraya bir zaman sonra...
  • iş işten geçtikten sonra şunu yapsaydın böyle yapsaydın demek cok sacma bence. arkadasım malum türkiye orası benimde sınıf arkadasımın notebooku calınmıstı denizldeyken polisler neredeyse cocugu suclu yapacaklar, (sen napıyodun, dikkatli olsaydın) falan felan diye.. yani kesin bulunur diye cok fazla umudun olmasın ama sen yine peşini bırakma her sey onların isteğine baglı. isterlerse anında bulurlar. cep tel de calındı diyosun. cebi bulmak daha kolay savcılık aracılığıyla bulabilirsin eğer cebi kullanıyosa pclere de ulasabilirsin.. cok gecmis olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lethero

iş işten geçtikten sonra şunu yapsaydın böyle yapsaydın demek cok sacma bence. arkadasım malum türkiye orası benimde sınıf arkadasımın notebooku calınmıstı denizldeyken polisler neredeyse cocugu suclu yapacaklar, (sen napıyodun, dikkatli olsaydın) falan felan diye.. yani kesin bulunur diye cok fazla umudun olmasın ama sen yine peşini bırakma her sey onların isteğine baglı. isterlerse anında bulurlar. cep tel de calındı diyosun. cebi bulmak daha kolay savcılık aracılığıyla bulabilirsin eğer cebi kullanıyosa pclere de ulasabilirsin.. cok gecmis olsun..

teşekkür ederim ben telefonların ime numaralarını verdim savcılığa pc içinde seri numarasını verdim pc den pek umudum yok artık yenisini alıcam ama telefonlar belkı bulunur.
  • Çok geçmiş olsun,
    2.el alış-veriş sitelerine göz atabilirsin,
    çok düşük bir ihtimal da olsa belki internetten satmaya kalkar,

Ayrıca forumun 2.el bölümüne de yaz orda çalıntı ürünler bölümü var oraya eklensin,
    2.el alışveriş yapan dükkan sahipleri de var foruma üye olan,
    Belki bir ihtimal onlara satmaya kalkabilir çalan kişi.

Tekrar geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.