Şimdi Ara

Dizüstü bilgisayar - Kararsız kaldım. Yardım edin lütfen!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım 2 model arasında..

Packard Bell Easynote TJ75-JO-118TK

Samsung R580-JS01TR

Bu iki üründen hangisini almak daha mantıklıdır sizce? Ya da fiyatı 2000 lirayı aşmayacak şekilde bunlardan daha iyi diyeceğiniz, tavsiye edebileceğiniz cihaz var mıdır?

Yalnız şunu söylemekte de fayda var, Daha çok 1080p HD filmler izlemek için, biraz da fırsatım olursa oyun oynamak için arıyorum (Oyun manyağı değilim). İhtiyacın için bu kadarı fazla deyip bir öneri getirirseniz onu da dinlerim.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden..

• Peki bu site güvenilir mi acaba? Hiç duymadım daha önce..
  • Benim bu siteden bir alışverişim olmadı fakat forumda adı geçen güvenilir sitelerdendir.
  • Birçok alışverişim oldu , kesinlikle güvenilir bir site. Notebook alınacaksa bakılacak ilk yerlerden biri..
  • Peki bir sorum daha olacak. Ön sipariş ne demek oluyor? İstanbul Bilişim'den bu cihaz için ön sipariş verdim ve oldukça makul bir fiyata (Piyasanın 400-500 TL altına). Nasıl oluyor böyle birşey? Güvenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 27 Mayıs 2010; 0:52:06 >
  • Stokta olmadığı için bir süre sonra sana dönüp başka model önerecekler. Klasik İB taktiği. Kısacası yok öyle birşey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Peki bir sorum daha olacak. Ön sipariş ne demek oluyor? İstanbul Bilişim'den bu cihaz için ön sipariş verdim ve oldukça makul bir fiyata (Piyasanın 400-500 TL altına). Nasıl oluyor böyle birşey? Güvenebilir miyim?

vede İB'den resmi distribütör garantisi olmadan ürün alıcaksın oda ayrı bi konu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga145 -- 27 Mayıs 2010; 10:00:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga145

quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Peki bir sorum daha olacak. Ön sipariş ne demek oluyor? İstanbul Bilişim'den bu cihaz için ön sipariş verdim ve oldukça makul bir fiyata (Piyasanın 400-500 TL altına). Nasıl oluyor böyle birşey? Güvenebilir miyim?

vede İB'den resmi distribütör garantisi olmadan ürün alıcaksın oda ayrı bi konu...

Teşekkür ederim uyarınız için. Bu ib.eler sitesinde belirttikleri gibi ise nasıl olmuş da ödül almışlar acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.