Şimdi Ara

Dizüstü almayı düşünüyorum. Önerebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütçem normale göre bence fazla bile ama kurlar yüzünden aşırı düşük kalıyor. 3 bin ₺ düşünüyorum, çok geçmesini istemiyorum ama belki 4 bin ₺’ye kadar çıkabilirim.

Bu fiyata ekran kartlı bir cihaz alınabileceğini düşünmüyorum. Tabi bildiğiniz varsa önerilere açığım. Ben de o yüzden bari ekran kartı yok son nesil bir i7’li alayım dedim.

Daha çok okul için alacağım programları çalıştırması için. Çoğunda sorun çıkarmaz ekran kartsız bir model ama CAD gibi programlarda acaba ekran kartı düşük olması sorun çıkarır mı bilemedim.

Pil ömrü de önemli, tabi ekran boyutu da. Bir de sanırım SSD’siz olursa beni pek de etkileyeceğini sanmıyorum.

Bu kadarcık bütçeye sanırım çok fazla istek sıraladım. Bir de uygun fiyatlı mağazalar da söylerseniz çok iyi olur. Sanırım Vatan, Teknosa falan pahalı kalıyor çok. Önerilerinizi bekliyorum

Tabi oyun oynayabilmeyi de isterim. En azından düşük ayarlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayaletAdam|TR| -- 14 Eylül 2018; 15:38:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bir de sizce en kaliteli dizüstü marka hangisidir? Hangi markaya bakmalıyım daha çok?

• Konu hala güncel arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.