Şimdi Ara

Dizimi yukarı aşağı oynattığımda diz kapağımdan çıtırdama sesleri geliyor? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
4
Favori
111.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben ankarada yaşıyorum ankarada dr.önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

Arkadaşlar iyi günler, yatay biçimde veya hafif eğrik biçimde bacağımı aşağı yukarı oynattığımda diz kapağımdan çıtırdama sesleri geliyor. Yokuş çıkarken ve yürürken sağ bacakta hafif ağrı oluyor. Sol bacağımda bu şikayetim yok. Kötü bir şey olmasından korkuyorum, nedeni nedir? Başına böyle bir şey gelen var mı acaba? Doktora gitme imkanım yok şu an, ortalama 4,5 gün sonra gidebilirim ancak. Rahatsız ediyor bu durum, nedeni nedir acaba?

Eğilip ayakkabı bağlayamamak gibi nedenler.. Oha tutuyor. Acaba kireçlenme mi bu? Tedavisi nedir? Kalıcı mıdır? Yahu yaşım daha 17

Hocam o cogu kiside fark kemik citirdiyor birsey olmaz. Ben o kadar bacak calisirim yol yururum yinede çömelip kalkma hareketinde hep citir citir oynar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yasta meniskus :D

Saka bi yana bendede vardi 2 senedir yok cok sukur son 2 yildir aktif bisiklet kullaniyorum gerce 6 aydir hic binmedim uni icin en son eylulde biraktim gunluk 50 km yapiyordum suan sorun yok ama butun kas dokusu sondu :(((((

Acilen yeniden baslamam lazim kas dokusunun gitmesi dayanıklılikta gitti anlamina geliyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AF CoRSe -- 1 Nisan 2015; 11:23:36 >
  • Arkadaşlar ben 17 yaşındayim 3. Ligde basketbol oynuyodum dönerken bi ses ve acı duydum oynatamadim mr a girdim doktor oynama 6 ay ön çarpraz bağ yirtigi ve kıkırdak hasarı dedi tam iyilestim sakatlık tekrarladı kıkırdak nerdeyse yok olmuş 3,5 mm olan kikirdagin 2,8 i hasarliymis ameliyat dediler hangi doktora gittiysem sonuç aynı ameliyat diyolardi en son ankarada bi doktor egzersiz verdi günde 400 kez yap en az dedi öyle başladım su an 5 ay geçti egzersize baslamamdan her türlü egzersizi yapabiliyorum takımla idmanlara cikiyorum koşuyorum sicriyorum ama hasar aynı bunun tek çözümü dizin neresi olursa olsun güçlendirmek özellikle yaşı genç olan arkadaşlar ameliyat olmadan bidaha düşünsün derim

• Aynısi bendede var
    işsiz oldugum icin oluyor olabilir
    tum gun şezlongtayım 4 5 kere kalkiom hatunlar acir gbi bakio tipime hadi çirkinim neyse diorum bide sagliksız olunca moralim dahada bozuluyor

• Anadolujet ten başka bir kişi için kendi kredi kartımla bilet alsam iade oluyor mu.
  • bende de yazdan beri var. merdiven çıkınca, özellikle yüksek yerleri inince baya zorlanıyorum. yakın zamanda doktora giderim herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.