Şimdi Ara

Dizilerde Öpüşme Sahnesi Neden Yasak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadını dövme, taciz etme, öldürme sahneleri gösteriliyor. Çocuk istismarcı sapıklar bile sempatik gösterilmeye çalışıldı Sokak ortasında birbirlerini kurşunlayanlar infaz sahneleri falan gırla.

Ama 2 aşığın birbirini öpmesi toplum kurallarına aykırı deniyor üstte yazdıkarımla tam tersi olması gerekmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• filmde veya dizide adam öldürme sahnesinde gerçek bir öldürme söz konusu değil.. ama öpüşme sahneleri rol icabı da olsa gerçektir ve şehvet duygusunu uyandırır karşıdaki insanda.. hiç biz rol icabı öpüştük aslında gerçek değildi vs yorum yapılabilir mi?? ama adam öldürüldüğünde rol yapılıyor gerçek manada ölmüyor.
    Bu konuyla ilgili bir konu açmaya düşünüyordum ama madem konu açılmış yorum yapayım.

Peki silahların patlaması neden gösteriliyor? Çok beğendikleri dizide her bölümde silahlar patlıyor. Uyuşturucu satıcıları neden gösteriliyor?

Bunlar normal gibi gösteriliyorsa diğerlerini sansürlemenin bir anlamı yok. Sigara, alkol, öpüşme sahnesi falan. He bunlardan yana değilim ama bir yandan kapatıp, bir yandan açarsan olmaz.
  • GöMüN BeNi ÇuKuRaaa!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O da birşey mi konuyu burada konuşup tartışmak bile yasak. Birazdan admin damlar ve kapatır konuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılsıfofiyıld

ananla bacınla öpüşme sahnesi çekseler naparsın ?

Bu konuyla ilgili bir konu açmaya düşünüyordum ama madem konu açılmış yorum yapayım.

Peki silahların patlaması neden gösteriliyor? Çok beğendikleri dizide her bölümde silahlar patlıyor. Uyuşturucu satıcıları neden gösteriliyor?

Bunlar normal gibi gösteriliyorsa diğerlerini sansürlemenin bir anlamı yok. Sigara, alkol, öpüşme sahnesi falan. He bunlardan yana değilim ama bir yandan kapatıp, bir yandan açarsan olmaz.

• Sigara var, alkol var, silah var, karısını aldatanlar var, kadınları öldürenler var, katliam yapanlar var, çocuk-kadın-yaşlı dinlemeden bomba patlatan var

bir de öpüşen var

şimdi öldürmek, katliam yapmak normal ama öpüşmek değil öyle mi?

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    benim anamla bacımla uyuşturucu ticareti yapabilirşer para kazanırız namus bacak arasında dişimsinek bile görsem laf atarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasak mıymış yıllardır dizi izlemiyorum, bizim ülke ileriye gideceğine geriye gidiyor.

• Türk dizisi izleyenin sadece "milletin anası bacısı var kardeşimm" diyenler olduğu içindir.

• Çukur gibi şeylerin en popüler dizi olması zaten nasıl bir psikolojide olduğumuzu gösteriyor.

• Hangi dizize yasak çatır çutur öpüşüyorlar dakikalarca

• filmde veya dizide adam öldürme sahnesinde gerçek bir öldürme söz konusu değil.. ama öpüşme sahneleri rol icabı da olsa gerçektir ve şehvet duygusunu uyandırır karşıdaki insanda.. hiç biz rol icabı öpüştük aslında gerçek değildi vs yorum yapılabilir mi?? ama adam öldürüldüğünde rol yapılıyor gerçek manada ölmüyor.

• Çünkü haram

• çünkü öBüşmek ayıB

• quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Çünkü haram

Dizilerde Öpüşme Sahnesi Neden Yasak?

• Kuzey koreye benzemeye calisan bir ortadogu ulkesinden de bu saydiklarin beklenir

• Opusmek ne zamandan beri ilerilik oldu ?

ne değişik insanlar var

• Aynen ilerilik çocuk istismarına, tecavüzlere sessiz kalıp öpüşen insanlara saldırmaktır, değişik bir insan olabilirim ama sizin insanlığınız tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 8 Mart 2018; 2:11:18 >
  • Cinsel eğitim olsaydı,

insanlar bu konularda

rahat olurdu.

• Geçen Taş fırın Haluk öpüştü ya ne yasağı bro ?

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    dizide opusen insanlara katilmamam serefsiz istismarcilari desteklediğim anlamina gelmiyor.
    o tecavuz vb. gibi durumlarda tepkimi veriyorum gercek hayatta.Allah kimsenin başına vermesin.
    Ben turk dizilerine karşıyım insanlara 1gr bile bir sey katmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herzamanyıkık -- 8 Mart 2018; 2:19:55 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.