Şimdi Ara

Dizi tavsiyesi (İzlediklerim - İzleyebileceklerim +35 dizi) - Güncel 04.09.2019 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
11.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam kesinlikle ama kesinlikle banshee izleyin.Ben mi cok abartiyorum bu dizi niye bu kadar underrated diyordum ki butun arkadaslarima izlettim nerdeyse ve begenmeyen bir kisi bile cikmadi.Akip gidiyor dizi.Izledigim diziyi normalde izleyemem bayar ama 2 kere izledim bastan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heroes To Us

Hocam kesinlikle ama kesinlikle banshee izleyin.Ben mi cok abartiyorum bu dizi niye bu kadar underrated diyordum ki butun arkadaslarima izlettim nerdeyse ve begenmeyen bir kisi bile cikmadi.Akip gidiyor dizi.Izledigim diziyi normalde izleyemem bayar ama 2 kere izledim bastan
    Bu kadar içten bir şekilde tavsiye geldiyse ciddiye almam da fayda var demektir ekledim izleyeceklerim listesine bakalım (suç dizilerini severim). Netflix'de yok sanırım ama zaten 2 dizi izleyerek ilerliyorum şu aralar. Bir yere sıkıştırırım onu da

Teşekkür ediyorum

• 10 ay sonra gelen "up"
  • West world, better than us kesinlikle izle bu ikisini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

West world, better than us kesinlikle izle bu ikisini
    teşekkür ederim hocam

Westworld izledim. Better than us'ı biraz ileri tarihe bırakıyorum. Rusça'ya başladım birkaç ay önce. Biraz temelim olsun ondan sonra izleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.