Şimdi Ara

Dizi sinema paketine 46 tl ödüyorum ama şimdi mega paket 45 tl olmuş. ama..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dizi sinema paketine 46 tl ödüyorum 6 ay bedava mega nın 5 ayı kaldı. ama şimdi mega paket 45 tl olmuş. ama ben geçmek istersem 66 tl diyolar. bu saçmalık değil mi ? insanlar daha üst pakete 45 verecek ben bi alt pakete 46 verecem ve de eski müşterisi olmama rağmen. bu haksızlık için bi kayıt bıraktım az önce ama bakalım dönecekler mi. Sizce de saçma değil mi ve dönerlerse ne olur ? taahhüttüm devam etmekte bu arada.

• ben temmuzda aile paketine üye oldum geçen reklamlarda gördüm film dizi paketi 35 lira diye
    aradım geçmek istiyorum film dizi paketine diye size 47 tl olur dediler yılbaşında 50 tl olucak dedi
    e reklamlarda 35 tl diyosunuz dedim.
    o teklif sadece yeni üyelere özel dediler. bende kayit biraktim bisey yapamiyoruz dediler illa 47 tl diyolar. en iyisi iptal ettireceksin baska care yok.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrikçi

ben temmuzda aile paketine üye oldum geçen reklamlarda gördüm film dizi paketi 35 lira diye
    aradım geçmek istiyorum film dizi paketine diye size 47 tl olur dediler yılbaşında 50 tl olucak dedi
    o teklif sadece yeni üyelere özel dediler. bende kayit biraktim bisey yapamiyoruz dediler illa 47 tl diyolar. en iyisi iptal ettireceksin baska care yok.....

ben de yazdım şimdi bakalım ne diyecekler.
  • 15 tl bu paketler yahu bir fiyat bolumune bakin forumdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

15 tl bu paketler yahu bir fiyat bolumune bakin forumdan

onlar tahhütü bitip kapattırmak isteyenlere verilen fiyatlar. tahhütü devam edenlere değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrikçi

ben temmuzda aile paketine üye oldum geçen reklamlarda gördüm film dizi paketi 35 lira diye

ben olumlu sonuç aldım hocam 46 tl ye 12 ay mega pakete aldılar beni :) tahhütüm bitene kadar :)
  • Mega HD + Ek paketler dahil 17 TL ye izliyorum :D
  • Nasıl bizde alalım
  • aylık 10 tl ödüyorum hepsi açık

digitürk ligtv de aylık 30 tlya geldi (teknosa)

iptv de var oda ayda 12 tl :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelgünler -- 6 Ocak 2017; 4:17:10 >
  • Zalimin zulmü bir yere kadar. Dalkavukların sonuda, zalimin zulmü de padişah öldüğünde biter. Ondan sonra da herkes hak ettiğini alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelgünler G kullanıcısına yanıt
    Aylik 10 TL Dsmart'a mi? Dsmart'in 15-17 TL arasi. Artik 10 ve 12 ciler gitti maalesef. Ek paketler dahil mi 10 TL ye izliyorsunuz? Hoşgeldin paketinin bile ücreti bu kadar degil.
  • benımde fatura 10tl bütün kanallar açık aile paketine üyelik yaptılar mega paketı 1 yıl hedıye ettıler.
  • Yeni taahhüt yenilemene döneminizde minimum 17 TL olacak maalesef :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Yeni taahhüt yenilemene döneminizde minimum 17 TL olacak maalesef :)

pm attım faturayı konuyuda detaylı anlattım inş. işine yarar ucuza alırsın
  • ben dizi-sinema paketine 26 lira ödüyorum. modül değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.