Şimdi Ara

Dizi önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GÜnde 1-2 bölüm izleyebileceğim çok da uzun olmayan bir dizi önerebilirmisiniz?

İzlediklerim (Hatırladıklarımdan); Breaking Bad, PB, T.Detective, Wire, Banshee, Sherlock, B.Mirror, Fargo,Spartacus, GOT, EL Chapo, Better Call Saul, Narcos, Casa d Papel, Vikings.

Bilimkurgu yaratıklı zombili kesinlikle istemiyorum.

teşekkür ederim.

• Farklı birşey önereyim :

IT Crowd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leftovers a bakabilirsiniz 3 sezon 28 bölüm.

Sons of anarchy olabilir ama biraz uzun 100 e yakın bölümü vardı.

• sons of anarchy ergen dizisi
    six feet under öneririm
  • Broadwalk Empire. 57 Bölüm. İzlediğiniz bazı dizilere bakarak beğeneceğinizi düşünüyorum. Biraz daha uzun ama diğer önerim de Sopranos.
  • wardsg1 W kullanıcısına yanıt
    SOA ya ergen dizisi diyen ilk kişi olabilirsiniz.
    Tamam bi Sopranos,Six feet under, Oz değil ama Teenwolf le falan aynı kefeye koymuşsunuz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 19 Temmuz 2018; 20:31:48 >
  • Black sails -4sezon 38 bölüm.final.
    Da vinci demons -3 sezon 28 bölüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Az demişim soa tam ergen dizisidir

• quote:

Orijinalden alıntı: wardsg1

Az demişim soa tam ergen dizisidir
    Tebrik ederim çok zekice laf soktun gerçekten sana herhangi bi hakaretim yok ters bişey söylemedim sadece ergen dizilerine bir çok örnek verilebilcekken Soa onlarla aynı kefeye değil dedim. Gelmişsin bana ergen diyip kendini üstün görme çabasına girmişsin.

• The Last kingdom. Tarihsel drama . 3.sezon kışa doğru yayınlanacak.2.sezon 8 bölüm . Çok beğendim nerdeyse hergün 2 bölüm izleyerek bitirdim .

• fordexos kullanıcısına yanıt
    Şahsiyetinize yönelik menfi birşey belirtmek istememiştim

Üzgünüm

• tüm cevaplar için teşekkürler hepsinin konularına baktım ve kararım ilk olarak hepsinin birinci bölümünü izleyip öyle karar vermek.

Konu olarak Last Kingdom oldukça ilgi çekici.
  • Black sails ve last kingdomu konu actiktan sonra bitirdim digerlerinede bakacagim tekrardan tesekkurler.

Davinci demons leftovers sons of anarch it crowd e

Hepsine bakmayi dusunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rome

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leftovers izleyeceksen mümkünse beklentilerini sıfırla. Dizi bilim kurgu falan da değil. Sapına kadar dram. Böğrüne bir taş oturuyor bazı yerlerde. Teknik anlamda muazzam bir dizi. Konu ve işleniş sarmayabilir. Ama tavsiyem, ilk sezonu bir şekilde bitir. Sonra bırakmak istemeyeceksin zaten.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Önce sinde hafif bir araştırma yaptım dediğiniz gibi ağır psikolojik bir seriymiş.
  • Peaky Blinders

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 28 Ağustos 2018; 20:27:6 >
  • ray donovan
    shield
    bosch
    the killing (ya da Forbrydelsen)
    the bridge/the broen
    homeland
    bloodline
  • The Wire izlemiş isen Sopranos, Six Feet Under veya OZ izleyebilirsin. Çok açık seçik sahnelerden rahatsız olmazsan eğlenceli bir dizi olarak Shameless (ABD versiyonu) izleyebilirsin. Çerez niyetine gider.

Edit: Fargo'yu da izlemişsin. True Detective izleyebilirsin. Aslında ilk sezonu mutlaka izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 30 Ağustos 2018; 20:46:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.