Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dizi Önerir Misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2445 Mesaj
    Hayatimda adam akilli 2 diziyi düzenli izledim. shameless ve skins. Bunlar gibi dizi bulamadigim için hiç izlemedim. Game of thrones,prison break,the oz,friends,breaking bad,dexter falan çok tavsiye ediliyor ama ben çoğunluğun izledigi dizileri izlemeyi pek sevmiyorum.
    Dedigim tarzda ve eski olmayan film öneriniz var mi ? Shameless ve skins gibi yok zaten ama animsatan ariyorum. Tabii oyunculuk kaliteli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 5 Temmuz 2016; 7:16:42 >

|
    |
    |
    |

Bu bakış açısı bende de var, fakat şu yolu tercih ediyorum. Game of Thrones'u herkes izliyor, konusu bana hiç cazip gelmiyor, birkaç kez de denedim ama zorladı, bu denklemde kazançlı çıkıyorum. Lakin bu bakış açısıyla zamanında hiç kimsenin izlemediği, sonradan ortada türeyen tiplerin kol gezdiği bir diziyi en başından izleyip de bu duruma düşmek de bir olasılık. Hiçbir diziyi bir başkası izliyor diye siz de izlemelisiniz zorunluluğunda hissetmemelisiniz, zira 1 kişinin de izlediği diziyi 100 milyon kişinin de izlediği diziyi herkes farklı şekilde izler. Çünkü herkesin o diziyi izlerkenki ruh hali, beklentisi, gayesi, aldığı hazzı, önemi, arayışı ve sonucu bambaşkadır. Şimdi artık benden başkası izlememiştir o diziyi.

"Game of Thrones, Prison Break, OZ, Friends, Breaking Bad, Dexter."

Bu dizileri konunuzda yazmışsınız, bu tavrınızla Breaking Bad ile Dexter'in herkeste yaratacağı diyarı kaçırmış olacaksınız. Sizin dünyanızdaki tartı bu dizileri iyi bir yerde pazarlayabilir, aman eksiğinizi bununla giderin, herkes bir eksiğini buluyor.
    |
    |

• Yarbay
    6438 Mesaj
    Sen Game of Thrones, Breaking Bad falan izleme zaten, öyle kal.
    |
    |
    |
    |
    Çoğunluğun izlediği dizileri sevmiyorum demişsin ama ben sana yinede lost,friends,prison break,himym,spartacus,twd öneririm
    Bunların dışında the 100,Bates Motel,Bron öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gslicocuk -- 2 Temmuz 2016; 22:20:26 >
    |
    |
    |
    |
    Californication
    Misfits
    Entourage
    Weeds
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.