Şimdi Ara

Dizi çeker gibi çocuğu öldürdü! Daha çok Çukur, Daha çok sıfır bir! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
10.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün vizelere çalışmaya gittiğimiz arkadaşın sokağında oldu olay.biz gittiğimizde olay bitmişti.ama duyduklarımıza göre karı-kız mevzu.Abi ben bu işi anlayamıyorum ya.bir kızın için birini öldürme nasıl bir acımasızlıktır.Keza benzer olay uyuşturucu kullanıyor diye nişan atan kuzenimin başına geldi.sevdiği çocuğun kardeşi kuzenimin abisini kuru sıkıyla kafasından vurdu.Allahtan kurusıkıydı da mermiyi çıkarıp pansuman yapıp taburcu ettiler.
    Ağız dolusu söylüyorum:AMKDUMUN ORTADOĞULU CAHİL TOPLUMU.
    Edit:beyler haber sitesinde omuz atma diyo.omuz atma ney laaaayn.benim duyumum daha gerçekçi gibi.omuz atmayla adam mı öldürülür.gerçekten ülkede yaşıyo olmak bi başarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byns -- 9 Kasım 2018; 19:54:18 >
  • Vay anasını satayım benim mahhalede olmuş olay.Şimdi ben görüntüleri izledim.bu çocuğun abisi dayısı yada herhangi biri yarın o çocuk cezaevinde çıktığında vururlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • diziyle alakasi yok lütfen Sons of anarchy dizisini izleyin ve karar verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    valla yorumların her yerde çok sığ bide fan kitle yapmışın kendine.

discovery falan izliyoz, birazdan bomba yapıp uçuracağım her yeri.
  • byns kullanıcısına yanıt
    başta islam, 3 din. haram günah diye diye bu yerlere gelmiş millet bi de osmanlı akın akın adam gelmiş. normalde osmanlıda dahi bu kadar man kafalılık bulunmaz.
  • Konu silindi sanmıştım. Ben de pek TV seyretmem. En fazla Cartoon Network, hepsi bu aslında. :D

Çocuk için diyecek bir şey yok. Ben o dizileri bile izlemeyi bırak, açılınca rahatsız oluyorum. İçim bir tuhaf oldu videoda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi mizi bilmem ama herkeste bir başrolcü havası var herkes yenilmez herkes zengin yeri gelince fakir oluyorlar tabi arkadaş normal birini görünce rahatlıyorum adama bak çekirdek çitler gibi kurşuna diziyor ülke zaten Teksas’a dönmüş herkeste bıçak mevzu uzayınca ilerisi tüfek, tabanca

• Dizi, magazin,spor bu yayinlardan uzak duruyorum. Bir büyüğumün tavsiyesi

• diriliş ertuğrulda kafalar eller sağa sola uçarken lan kelimesini sansürleyen sistem olduğu sürece bunlar devam eder.
  • Biran kardeşim aklıma geldi benim ailemden birisine böyle bir şey yapsalar sülalesini öldürmeden ölmem. Kimse kusura bakmasın bu çocuğun annesi babası bu videoyu izledikten sonra yaşasa ne olucak yaşamasa ne olucak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çeker gibi çocuğu öldürdü! Daha çok Çukur, Daha çok sıfır bir!

Öldüren eleman soldaki..

Tip duruş tarz hep aynı...

Allah belanı versin senin velet...

• Şu olayı dizilere bağlayan %90 bahsettiği diziden etkilenmiştir ki böyle düşünüyordur. Birde Türk dizisi ki off anam anam IQ eksilerde yuvarlanıyor.
  • Bir gün degil hergün jantiliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke artık GTA San Andreas gibi oldu mübarek.

Silahsız etrafta gezmemek lazım kesinlikle.
  • Birkaç sene evvel bir arkadaşımın kafasına sıktı bir tanesi. Bu özenti veletlerden birisi kurusıkıdan çevirme bir tabanca almış bir yerden, kız arkadaşına hava atmak için "Bak şimdi ne yapacam" diyerek arkadaşımın kafasinin yarısını uçurdu. Hala yaşıyor beyninin bir kısmını karnına diktiler aylarca gelişti o şekilde ve bir kaç ay sonra yerine koydular. Ama fiziksel ve zihinsel olarak %65-75 yeterlilikte... Düşünün bu sizin de sevdiklerinizin de her an başına gelebilir daha kötüsü de olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 10 Kasım 2018; 17:20:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devletin kendisi mafyayken halkından farklı birşey bekleyemezsin
    halk pasifse herzaman devlete göre şekil alır ona özenir.

herşeye gücü yeten halkını sözde seven koruyan onun efendisi değil hizmetkarı olan
    devlet şu kendini bir bok sanan eşkiyaları mı engelleyemeyecek.
    Onlar için taksimde gruplaşanlar terörist
    bu tarz ilkel yaratıklar kayda değer insan.

Hani mafyalarımız ateşli gençlerimiz varya yap hepsini asker sür cepheye erkeklik duygularını orda tatmin etsinler. 1200lü yılların anadolusunda yaşıyoruz sanki devlet falan yok herkesin kendi kabile devleti var aralarında husumetler var boy mentalitesi var herkesin kendi adaletini sağladığı.. 800 yılda hiç mi ilerleme olmaz?

yakında o yıllara nostaljik bir geri dönüş kapıda görünüyor böyle giderse
    Bunda dizilerin suçu var demek belli belirsiz birşey en son bakılacak konudur belkide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 10 Kasım 2018; 19:11:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Birkaç sene evvel bir arkadaşımın kafasına sıktı bir tanesi. Bu özenti veletlerden birisi kurusıkıdan çevirme bir tabanca almış bir yerden, kız arkadaşına hava atmak için "Bak şimdi ne yapacam" diyerek arkadaşımın kafasinin yarısını uçurdu. Hala yaşıyor beyninin bir kısmını karnına diktiler aylarca gelişti o şekilde ve bir kaç ay sonra yerine koydular. Ama fiziksel ve zihinsel olarak %65-75 yeterlilikte... Düşünün bu sizin de sevdiklerinizin de her an başına gelebilir daha kötüsü de olabilirdi.
    Arkadaşınızın durumunu çok iyi anlıyorum. Ben de ona benzer bir olayı yaşadım ama yurtdışında, gelişmiş ülke diye geçen bir ülkede.

Kader de bir şey varsa, nereye gidersek gidelim kaçış yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Arkadaşınızın durumunu çok iyi anlıyorum. Ben de ona benzer bir olayı yaşadım ama yurtdışında, gelişmiş ülke diye geçen bir ülkede.

Kader de bir şey varsa, nereye gidersek gidelim kaçış yok.

Ama kader diye bir şey yok, şu teknoloji forumunda yani iletişimimizin zirvede olduğu bir forumda çok acı bir yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 10 Kasım 2018; 22:10:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.