Şimdi Ara

Dizi çeker gibi çocuğu öldürdü! Daha çok Çukur, Daha çok sıfır bir! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
10.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi ara evlendişrme programları denen saçmalık vardı
    neyse ki şikayetler üzerine bitirildi
    bir de şu saçma mafya dizilerini bitirsek ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Teknolojik aleti ne alanda kullanırsan o şekilde biçimlenir.

Bıçak yemek yapmayada yarar adam öldürmeyede.

Alıntıları Göster
    Ama bir Allah'ın kulu bana nedense şu teknolojik alet olan televizyonun ne işe yaradığını söyleyemiyor.

Haber vs dersen, gazeteler vardı zamanında, şu an internet var. Bunun dışında pek faydalı bir teknoloji olduğunu düşünmüyorum. Olsa bile zararı faydasından çok daha fazla. Belki ekran, monitör vs yapmak için gereken teknolojiye ulaşmada dolaylı yoldan faydası olmuştur.

• İzlerken tüylerim diken diken oldu. Kanım çekildi. Ne ara bu hale geldik. Vahşeti bu kadar benimser insanlar olduk? Bu canilikdir arkasından sıkıp yürüyüşü istifini bozmadan ikinci eli sıkması vahşiliktir. Bundan ötesi yok. Sorun tv de dönüp duran diziler programlarmı? İnsan hiçmi sorgulamaz insanlığı? Yetiştirilememiş sevgi saygı yoksunu mahlukat. Başka hiç bir şey değil. Yazık günah gerçekten yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanındakiler de arkadaş olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukur mukur böyle saçma sapan it kopuk dizilerini yasaklamaları lazım. Bazen youtube önerilerinde çıkıyor istemsizce görüyorum. Yok bilmem ne baba racon kesmiş yok şunu yapmış bunu yapmış meydan dayağı atmış. Ne de güzel örnek oluyorlar Türk gençliğine. Gençleri haydutlaştırmak için birebir diziler. Rtük anca sevişme sahnelerine, içkiye rakıya sansür getirsin.

• Bizim zamanımızda Bücür Cadı vardı, kimseyi üzmedik tabi en fazla iki burun kıvırmışızdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manyak çocuklar, anası babasıda böyledir çakaldır.

• Liseden beri tv izlemem. Düşünmeye imkanım oluyor.

• suç çukurda degıl ınternetten peynır ekmek alır gıbı sılah almasının kolay olması
  • Ülke manyak şizofren kaynıyor haberlere tepki veremiyorum artık
  • Diziyle alakası yok bence bizim insanımız mal. Bu ülkede ben pikaçuyum diyip pencereden atlayan var. Mal pikaçunun uçmadığını anlayamamış. Bu çocuk pepee izlese ben pepeeyim diyip üç tekerlekli bisiklet ile atlardı.

• o değil de, ekşide gerizekalının biri "çocuğu vuran adam" diye konu açmıştı , videoyu da o yüklemiş zannedersem , ya da ondan almış başlığı

yav bi oturun izleyin şunu , adam değil bu , vuran da çocuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DISCOVERY SCIENCE kullanıcısına yanıt
    Hocam adanaya seyahat etmeyi planlıyorumda güvenlik önlemi yok yüreğire girme adamı öldürürler Falan diyorlar doğrumu ?

• bunun dizi yüzünden olduğunu düşünen de kusura bakmasın ama ağır maldır, eleman 15 yaşında olsa bile bela bir tip belli ki

uzaktan pompalı tüfekle nişan alıyor, saçmalar diğer çocuklara isabet etmeden direkt hedeflediği çocuğa gidiyor, yakın mesafeden tek elle pompalıyı tutarak bir tane daha sıkıyor ve silahın tepmesini çok rahat kontrol ediyor, ilk defa elinize pompalı versem tetiğe dokunduğunuz geri tepince altınıza edersiniz, o kadar basit bir iş değil hakim olması ve normal tabanca kullanmakla hiç alakası yok
  • Mevzuyu dizilerde, filmlerde ve video oyunlarda ararsak büyük bir saçmalığın içinde debelenir dururuz. Beyler mevzu izlenilen şeyde değil mevzu izleyen kişide bitiyor. Bu tarz saçmalıklar yapacak karakterdeki birisi için ne izlediğinin çokta önemi yok, kafa yapısı olarak zaten bir şeyler yapacak adam sadece model belirlemiş oluyor.

Şimdi çocukluğumuzda hepimiz pokemon izledik fakat bir akıllı çıktı balkondan atladı. Şimdi burada suç pokemonda mı ? Yoksa çocuğunun etkileneceğini bile bile böyle şeyler izlettiren ve onu yetiştiremeyen ailede mi ?

Arkadaşlar kötü örnekler yada modeller her yerde var, bir adam birini öldürecek kafaya girdiyse çizgi filmden de etkilenir diziden de...Mevzu etkilenen kişiyi eğitebilmekte, ona bu ayrımı yapmasını sağlamakta...

Bakın bu mevzu eğitmekle, çocuğu gözetmekle çözülür. Örnek veriyorum, kadınları taciz edenlerde diyor ki giyiminden tahrik oldum etkilendim eee kardeşim şimdi suç burada kadında mı yoksa onu taciz edenler ve taciz edeni eğitemeyen kişilerde mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Hocam adanaya seyahat etmeyi planlıyorumda güvenlik önlemi yok yüreğire girme adamı öldürürler Falan diyorlar doğrumu ?

Evet dogrudur mesela biz burda elimizde keleşle geziyoruz kendimizi korumak için, bu nasil bir dusunce arkadas ne oldurmesi abartiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukur ve Sıfır Bir saçmalıklarının etkileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Mevzuyu dizilerde, filmlerde ve video oyunlarda ararsak büyük bir saçmalığın içinde debelenir dururuz. Beyler mevzu izlenilen şeyde değil mevzu izleyen kişide bitiyor. Bu tarz saçmalıklar yapacak karakterdeki birisi için ne izlediğinin çokta önemi yok, kafa yapısı olarak zaten bir şeyler yapacak adam sadece model belirlemiş oluyor.

Şimdi çocukluğumuzda hepimiz pokemon izledik fakat bir akıllı çıktı balkondan atladı. Şimdi burada suç pokemonda mı ? Yoksa çocuğunun etkileneceğini bile bile böyle şeyler izlettiren ve onu yetiştiremeyen ailede mi ?

Arkadaşlar kötü örnekler yada modeller her yerde var, bir adam birini öldürecek kafaya girdiyse çizgi filmden de etkilenir diziden de...Mevzu etkilenen kişiyi eğitebilmekte, ona bu ayrımı yapmasını sağlamakta...

Bakın bu mevzu eğitmekle, çocuğu gözetmekle çözülür. Örnek veriyorum, kadınları taciz edenlerde diyor ki giyiminden tahrik oldum etkilendim eee kardeşim şimdi suç burada kadında mı yoksa onu taciz edenler ve taciz edeni eğitemeyen kişilerde mi ?
    Biraz haklısın ama Çukur gibi dizilerin etkisi çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Biraz haklısın ama Çukur gibi dizilerin etkisi çok fazla.

Alıntıları Göster
    Dostum böyle kişiler için ha çukur dizisi ha başka dizi, dizi bitsin bu kafadaki adam mahalledeki tuhaf tipleri örnek alır yapacağını yine yapar. Bir eleman kötüyü örnek alıp uygulayacak kafadaysa onu bir şekilde bulur. Fakat o adamı eğitirsen, doğruyu yanlışı izah edersen ne izlediğinin önemi kalmaz.

Bu diziyi 3 5 kişi izlemiyor, milyonlarca kişi izliyor, aralarından bazıları bu kafaya giriyorsa mevzu dizide değildir.

• uchiha69 kullanıcısına yanıt
    Komple bi eğlence sektörü nedir araştırmalısın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.