Şimdi Ara

Dizele veda: Yeni Golf'ün Türkiye'de dizel seçeneği olmayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
7.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Ayrıca aracın fiyatının güncel modele yakın olması için çalışmalar yapıldığı da söyleniyor."
    yani donanımdan neleri kırpabiliriz acaba çalışması yapılıyor.

• 1.6 TDI öldü ortaklık bozuldu, şimdi görürüz tok kapı sesçiler nasıl bırakıyorlar vw i. TSI + DSG VW türkiyede bitirecek hamle

• Satışların % 60 tan fazlası dizeldi. Megane , 308, focus dizel dururken kimse benzinli golf almaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğalgazlı g-tec getirsinler o zaman bakın nasıl satılıyor.
  • Bütün vag grubumu böyle acaba?

• burada onemli bir rezalet belirtmek istiyorum:

2 litrelik yeni dizel vw motorunda;

manuel olanin torku 300nm iken dsg olanin 250nm :)))

yiyen olursa patlak dsg'nin tork dayanimi 320nm dersiniz. vw dsh sanzimana ayni torku verse aracin garantisini fabrikadan satilana kadar yapardi herhalde :D

• emreee85 E kullanıcısına yanıt
    bazı hb modellerinde liste fiyatı kısmında dizel yok zaten olanlarda afaki fiyatlı

dizellerin fiyatını olabildiğince şişirip aynı fiyat bantlarında elektrikli satacaklar

az yaksın diye bizim milletde almaya devam edecek bu devran böyle sürecek.
  • Olsun hala 1.6 desege tidiay haylayn kamfırtlayn onlayn bassad var, ayrıca tok kapı sesi fiyata dahil.
  • TIME kullanıcısına yanıt
    muhtemenelen benim mesajıma cevap olarak yazdınız bu mesajı. ne almanlarla ne vw ile derdim var.kim hangi araca binmiş hiç umrumda değil, araç bilgimde gaz fren radyoda trt fm o kadar. haberi okuduğumda kimse mesaj yazmamıştı bende birşeyi merak ettim ÇÖP yazdım. Bu sitede vw sevmeyen çok. ilk mesaja alakasız şekilde çöp yazarsam ne olur?
    tahmin ettiğim gibi oldu
  • Neredeyse bir sedan ağırlığındaki araçta benzinli motor çok saçma.

Şehir içinde gaza abanınca 14 litre yakabilen bi tsi ben kapıya koymam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Golf çok güzel olmuş forumcuları çok ağlatacak :) Hayır C sınıfında Golf'ün ayarında premium markalar hariç hangi araba var söyleseler de bilsek.
  • İkinci el golf tdi artık sıfırdan 50.000 TL fazlasına satılır. Alanlarda ekonomi yaptım zanneder

• Golf 8'de 2.0 lt dizel ünite olacak ancak ÖTV'den ötürü Türkiye'ye gelmesinin bir anlamı yok.
  • Ön tampon corolla. ön çamurlukmegane farlar auris arkası ds5. Karşınızda toplama araba
  • İlk kurşunu dizel seçeneği koymayarak Toyota atmıştı. Bu dizele atılan ikinci kurşun. Dizel sona doğru yaklaşıyor , görünen köy kılavuz istemez.

• Benzinle dizel aynı zaten arada 50 kuruş var o arabayı alan arkadaş bu kadarına katlanacak

• Sana da bye bye o zaman Golf.

• passmo kullanıcısına yanıt
    Civic derler, corolla derler, megane derler utanmazlar egea da der.
    Şu aracı sadece ve sadece 308 zorlar. Başka araç yok. İsteyen istediği kadar konuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: passmo

https://focus2move.com/europe-best-selling-cars/
    http://carsalesbase.com/european-car-sales-data/volkswagen/volkswagen-golf/
    Çok satan referans ise ulkemizde de egea referans ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 9 Aralık 2019; 18:10:58 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.