Şimdi Ara

Dizel Otomatik Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. 2012 Model Renault Grand Scenic Privilege 1.5 Dci EDC aracımızla kaza yaptık araç perte çıktı ve kasko tarafindan 60000 Tl geri ödeme tutarı mevcut. Aracımızla aynı emsalde bir Scenic bulamadığımız için ve fiyatlarında artmasından dolayı farklı dizel otomatik alternatiflerine yöneldim. İkinci elde 65000 Tl civarı alternatif çok olduğu için kafam karıştı. Sizlerden HB kasa hariç önereceğiniz dizel otomatik araçları bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Megane 3 ST bakıyorum. İç hacim olarak scenic'i özletmez diye düşünüyorum. Ama soracak olursan daha kendim de net karar veremedim. Bir yanım da Focus Sedan diyor
  • Fluence al

• Scenic ten sonra C4 grand picasso size iyi gider. Ama fiyat konusunda bir bilgim yok.

• Öneriler için teşekkür ederim C4 grand Picasso, Grand Scenic tarzı fakat tasarım olarak Scenic bana daha hoş geliyor. Arkadaşın dedigi Megane ST ler bu aralar çok hoşuma gitmeye başladı açıkçası. Birde gözüme çarpan ve ilginç bir araç olan citroen c4 cactus var. Kafam çok karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: kutaykut

Öneriler için teşekkür ederim C4 grand Picasso, Grand Scenic tarzı fakat tasarım olarak Scenic bana daha hoş geliyor. Arkadaşın dedigi Megane ST ler bu aralar çok hoşuma gitmeye başladı açıkçası. Birde gözüme çarpan ve ilginç bir araç olan citroen c4 cactus var. Kafam çok karışık

kaktüs iç hacim olarak scenic ile aynı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutaykut kullanıcısına yanıt
    Cactus ben de çok beğeniyorum e takip ediyorum ma arka diz mesafesini kestiremiyorum. 194 cm boy olunca arkadakiler pek rahat edemiyor. Şuan fiesta var mesela :D
  • Fiestadan sonra cactus gayet iyi gider bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.