Şimdi Ara

Dizel motorlu 2019 Hyundai Tucson'un Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
10.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

200 bin veriyorsun direksiyonda h logosu var

Bari yıldız olsaydı der insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah ne diyelim

• Şu fiyata pahalı diyen kitleyi hayretler içerisinde okudum. Piyasaya baktığınızda bu aracın fiyatı gayet uygun. Neredeyse dizel otomatik polo fiyatına dizel otomatik jip alıyorsun. Bu zamanda araba mı alınır diyen kitleye de hayret ediyorum. Zamlar piyasaya tam yansımadı sayılır. Seneye 2.0 tdi passat 1.000.000 TL olunca mı millet araç alsın?

• Skoda karoq çıkmadan getirebilselerdi 1.6 dizeli yok satardı

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Arkasını beğenmedim ,

200 bin veriyorsun direksiyonda h logosu var

Bari yıldız olsaydı der insan.

İroni yapıyorsun değil mi mesajda. Sembol bile 136k ya satılıyor bu arabaya mı h harfi var diyorsun.

• 10yıl sonra Temiz 1.6 gdi alınır tüp takılır binilir.

Şimdi almak için paranın olması yetmez ayreten MAL da olmalısın

• Rakamlara bakar mısın bırak almayı yanından geçsem araç hadi ikile diyecek
  • valla doları moları anlamam helalinden 1.6 dizeline 80bintl işler. fazlasına satanda hayal kurar anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: ataince

Şu fiyata pahalı diyen kitleyi hayretler içerisinde okudum. Piyasaya baktığınızda bu aracın fiyatı gayet uygun. Neredeyse dizel otomatik polo fiyatına dizel otomatik jip alıyorsun. Bu zamanda araba mı alınır diyen kitleye de hayret ediyorum. Zamlar piyasaya tam yansımadı sayılır. Seneye 2.0 tdi passat 1.000.000 TL olunca mı millet araç alsın?
    Aracını satmak için aylar önce ilan vermiş de satamamış gibi tepki vermişsin.

Bunda hayret edecek birşey yok. Eğer senin gelirin piyasa fiyatlarıya aynı oranda ya da daha yüksek oranda artmıyorsa, bir malın önceki fiyatına bakıp "Pahalandı" diyebilirsin.

Asıl sıkıntı, başka bir ülkede 20 asgari ücret karşılığında alabileceğin birşeyi kendi ülkende 120 asgari ücretle almayı normal karşılamaktır.

• Maalesef Türkiye'de hiçbir araba ederi fiyatta değil. 2018 Ocak ayında 0 Seat Leon 1.4 ACT FR sormuştum.kampanya ile 109.000 T.L. ediyordu. dün baktım 182.000 T.L. olmuş. ifademi af edin ama kıçı kırık 1.4 motor Seat.Yıl sonuna kadar 200.000 olur. yani neredeyse %100 fiyat artışı olacak. Bu dönemde 0 araba satan satıcıya bence ekstra prim vermeliler.

• Olmasi gereken fiyat ile su an olan fiyat arasindaki farkin tamami akplilerden tahsil edilmelidir. Ulke krizi bunlara borcludur ve bu kisiler cezalarini cekmeliler.

• haacar kullanıcısına yanıt
    Yeni modeller bir önceki yılın 8. ayından sonra gelmeye başlar, genellikle Eylülde olur.
  • aliemrey kullanıcısına yanıt
    O eskidendi. artık bir aracın ülkemizde 2019 model olarak kabul edilmesi için üretimine 1 ocak 2019 dan sonra başlanılması gerekir. üretim ve nakliye süreci ile birlikte 2019 model araçlar ülkemize mart-nisan aylarında gelmeye başlıyor.
  • 2016 yılında 1.6 Gdi manuel Kia Sportage’ı 66.000 liraya almıştım.

Hyundaide aynı araç 167.000 lira olmuş

Ne güzel

• webbie kullanıcısına yanıt
    O ZAMAN 20 ASGARİ ÜCRETLE ALABİLECEĞİN YERE GİDEBİLİRSİN KİMSE ZORLA TUTMUYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 7 Eylül 2018; 15:52:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

O ZAMAN 20 ASGARİ ÜCRETLE ALABİLECEĞİN YERE GİDEBİLİRSİN KİMSE ZORLA TUTMUYOR.
    Nerede yaşayacağımı, nasıl yaşayacağımı sana mı soracağım Berkecan?

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Başka şey olsa tamamda yurtdışından araba alma şansımızmı varki

• quote:

Orijinalden alıntı: ie36

Başka şey olsa tamamda yurtdışından araba alma şansımızmı varki
    Yanlış anladınız, ben yurt dışından alıp getirelım demıyorum. Turkıye de araba sahıbı olunmaz demek ıstedım. Almak bır dert aldıktan sonra onu yürütmek ayrı dert. Çok lazım olunca kıralıyorum, ornegın tatıle veya uzak yola cıkacaksam.
  • hamido H kullanıcısına yanıt
    Yorum komik olmuş, sanki karoq satan bir arabaymış gibi. “Sahtekarlığıyla” meşhur vag grubunun dizel + otomatik sunabilen tek c suv üyesi skoda karoq şubat ayından bu yana satışta ve toplamda ne satmış bakalım : 1.161 tane. Yani ayda 175 tane bile değil. Halbuki Tucson 450 ye yakın aylık satmış. Rakip olamaz bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.