Şimdi Ara

Dizel Hyundai Era Triger Zincir Değişimi..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
9.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dizel hyundai eramın triger zincirini Ankarada hangi serviste değiştireyim tavsiyeleriniz neler?

• biz gittik sanayi ustasına değiştirdik şimdi ıslıklarla seyahat ediyoruz gidin hyundai nin kendi orjinal servisinde kaliteli olanla değiştirin. bakımlar sanayide triger fren disk balata bunlarda hyundai servisinde değiştirilmeli.

edit servis demiş arkadaş iyi demiş benim yazdığımıda diğer değiştirecek arkadaşlar okusunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 21 Mart 2016; 22:29:03 >
  • bende fikir almak için konuyu açtım zaten yok mu önerebilecek bir arkadaş?
  • Yetkili servise gideceksen Yildirimi oneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armut Bey

biz gittik sanayi ustasına değiştirdik şimdi ıslıklarla seyahat ediyoruz gidin hyundai nin kendi orjinal servisinde kaliteli olanla değiştirin. bakımlar sanayide triger fren disk balata bunlarda hyundai servisinde değiştirilmeli.

edit servis demiş arkadaş iyi demiş benim yazdığımıda diğer değiştirecek arkadaşlar okusunlar.

Zincir seti yetkili servisin kullandığı marka mı?
    Yoksa parçacıya gidip dizel era zincir seti lazım dediniz oda size çıkarıp direk verdi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi arkadaş sanırım işini halletti. Açtığı her iki konudada yaptığı işlemlerle ilgili bir geri dönüşüm ve paylaşım yapmadı. Bilgi paylaşılınca çogalır işini bitirince değil...
  • adıdı kullanıcısına yanıt
    Konu hala güncel..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç servis bakımlı değilse sağlam bir usta halleder yarı yarıya fiyat oynar
    ama ustanız yoksa yetkili servise gidin yarı motor açmak gibi bir işlem uzun sürüyor incelik istiyor
    servis olursa garantili de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsclub53 -- 3 Nisan 2016; 9:39:42 >
  • Bu işte bir terslik var. Keçeden böyle ses gelmez, kayıştan gelen ses kayış veya kasnak rulmanı değişimiyle halledilir. Zincir sesi ise ileride çok daha büyük masraflara yol açabilir dikkat edin. Eksoz ve motor takozlarından olabilirmi acaba??? ustaların bu sesi çözememeleri çok ilginç!!!!!!!!!!!!!
  • Parçayı yetkili servisinden sipariş edip alın sonra sanayide güzel bir ozel Hyundai servisi bulup yaptırın

• Zincir kolay kolay bozulmaz, neden değiştiriyorsunuz?
  • 210.000 kmde daha zinciri değiştirmedim

• BMS Kazım Usta da değiştirebilirsin forumda adresini bulabilirsin. Ama 350-400 bin km arasına değişir o zincir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.