Şimdi Ara

Dizel araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
3.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ; Bir haftadır araç satın almak için yoğun bir çalışmaya girdim. Sıfır araç almak için çok uğraştım lakin bütçem sıfır araca yetmediği için ikinci el araç almaya karar verdim. Bütçe olarak maksimum 45.000TL dizel araç tavsiyelerinizi iletirseniz sevinirim.

Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI Biz dizel yarı otomatik
    Peugeot Dizel düz vites 301
    POLO 1.2 TDI TRENDLINE

bu araçlar ile ilgileniyorum şuan. Sizinde tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

• 301 ile aynı olsa da c ellyse düşünülebilir .

Yakıt çok düşüktür ve çevik .

Hyundai Accent blue ise yakıt yönünden bonkör ve seri olur.

Bence 2010-2012 civarında focus bulmanız benzinli ancak bunlardan iyidir c sınıfıdır hb veya sedan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

301 ile aynı olsa da c ellyse düşünülebilir .

Yakıt çok düşüktür ve çevik .

Hyundai Accent blue ise yakıt yönünden bonkör ve seri olur.

Bence 2010-2012 civarında focus bulmanız benzinli ancak bunlardan iyidir c sınıfıdır hb veya sedan.

uzun vadeli kullanıcı olacağımızı ve acil bir durumda da hemen elden çıkaracağımızı düşünerekten dizel araç almayı planladık. c ellyse bakmadım incelerim şimdi. teşekkür ederim.
  • performansından dolayı accent tercih ederdim
  • Az yakıtla performans istiyorsan psa grubu (Peugeot&Citroen)1.6 dizel tavsiyem. Kendim kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_x

Az yakıtla performans istiyorsan psa grubu (Peugeot&Citroen)1.6 dizel tavsiyem. Kendim kullanıyorum

kullandığınız araç nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

performansından dolayı accent tercih ederdim

Performanstan ziyade araç az yaksın ilerde satışta sıkıntı yaşamıyım düşüncesi var. senede 15bin kilometre yapamam. 7 sene clio symbol kullandık 88800 km de aldık 132 232 km de sattık. Şimdi de biraz marka model yüksek olsun dizel olsun niyetindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aptt -- 29 Ocak 2017; 23:56:51 >
  • 2012 308 dizel y.otomatik

112 bg 270 tork.

Dizel araç tavsiyesi
  • quote:

2012 308 dizel y.otomatik

112 bg 270 tork.

Dizel araç tavsiyesi

Servis konusunda sıkıntı çekiyor musun ?
    Yakıt kullanımı iyi güzel. Aracın sana göre eksiği neler ?
  • quote:

2012 308 dizel y.otomatik

112 bg 270 tork.

Dizel araç tavsiyesi

bende de 2013 308 var. nasıl bu değerleri elde ediyorsunuz arkadaş. :) bir gün birlikte kullanalım benim aracı. bir yerlerde hata mı yapıyorum?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Millet benzinde nerdeyse bu değerleri yakalıyor artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Millet benzinde nerdeyse bu değerleri yakalıyor artık

Tsi yakalar doğru :)

• O araba 1.0 motorla yolda gerçek şartlarda sıçar Tam anlamıyla. 1.6lt 270 tork dizel motorla kiyasliyorsun :)

Ama tabi amacın Sadece yakın ekonomisiyse o başka.

Benim 308 le ne passatlar tokatladim ben :))
  • toyota corolla 1.4 d4-d dizeller var onlarada bakabilirsiniz.
  • aptt kullanıcısına yanıt
    Yakıt performans çok iyi dediğim gibi . Servis konusunda bir sıkıntı yok . Öyle parçası falanda pahalı değil. Bir eksisi 308 için süspansiyon Biraz sert yani konfordan alınmış fakat yol tutuş artırılmış. Bozuk yolda Biraz rahatsız edebilir . Sana bir diğer tavsiyem bir araç için alıcı olduğunda sakın çekinme arabayı 1- 2 km kullan öyle satın al .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aptt

quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

performansından dolayı accent tercih ederdim

Performanstan ziyade araç az yaksın ilerde satışta sıkıntı yaşamıyım düşüncesi var. senede 15bin kilometre yapamam. 7 sene clio symbol kullandık 88800 km de aldık 132 232 km de sattık. Şimdi de biraz marka model yüksek olsun dizel olsun niyetindeyiz.

Temiz, düşük km li bir Dizel araç, ne marka olursa olsun dikkat et ne marka olursa olsun satacağın zaman hiç bir şekil de elinde kalmaz satarsın.

• Seat leon 1.6 tdi da düşüne bilirsin.

Yaklaşık 15 gün önce 2012 seat leon 1.6 tdi dsg cr style aracımı aldım sunroof lu 109 bin km de 47 bin liraya aldım güzel bi tercih olabilir.
  • Hocam yakıt tasarrufu istiyorsan c-ellyse i gözün kapalı alabilirsin az daha zorlasa mazot üretecek araba adeta kokluyor inanın, yalnız kendisiyle Allah korusun kaza yapmanızı önermem sert naylondan yapılmış adeta araç, sağlamlık denilen bir olay yok araçta.
  • Accent Blue tam otomatik şanzımana sahip, yarı otomatik şanzımanı yok. 45 bine 2012 civarı Mode Plus paket bulabilirsiniz. BİZ paketi tavsiye etmiyorum arka camları bile çevirmeli ve tek hava yastığı mevcut. En azından Mode Plus alınmalı.
  • Verdiğiniz fikirler için teşekkür ederim. Tercihimizi yaptık. İyi geceler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.