Şimdi Ara

Dizel Araç tavsiyesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle forumda yeniyim..Adım Metin yaşım 26.

Dizel bir araç almak istiyorum ancak henüz karar vermiş oldugum bi marka model yok..Kriterlerimi yazayım ve bu konuda bilgisi olan ve tabsiye verebilecek kişilerin yorumlarını bekliyorum

-Oncelikle Dizel olmalı bir ihtimal lpg lide dusunebilirim ama oncelik dizel

-C ve B sinifi benim için ideal..3 kişilik bir aileyiz..HatchBack yada Sedan fark etmez..Laminat Parke ustasıyım sadece bir kesim ve bir kompresor makınam var boyutları buyuk olmadıgından bu sınıfta herhangı bı araca rahat sıgabılır ve beni goturur..

-Çok fazla nakit sayabilme ihtimalim yok anca 5 7bin tl arası bir nakit vericem ve 30bin tl kadar kredi çekebilirim(Tabi taşıt kredisi çıkan bir araç olmalı..obur turlu ıhtıyac kredisi anca 15bin cıkabılır)..

-en yuksek fıyat 37bın gecmemelı 35e kadar aklımda olan bır fıyat..

-Lütfen Fiat ve Dacia dışı oneride bulunun..Bu ıkı markadan araç almak ıstemıyorum..

elimde olan imkanlar şuanlık bunlar..Ticari araç dusunmuyorum..bi nevi yatırım amaclıda almak ıstıyorum otomobili..Aklımda chevrolet aveo var bir araç buldum ama 150binde oldugundan acaba 150bin çok çok aşırı bir sorun olurmu..

şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız ıcın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan64909 -- 23 Ocak 2017; 15:43:24 >

• Çok daha düşük kilometrede aveo bulunur, 2012-2013 model. Mesela örnek bir ilan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-kazasiz-boyasiz-ciziksiz-2013-model-dusuk-km-382473349/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 22 Ocak 2017; 15:1:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Çok daha düşük kilometrede aveo bulunur, 2012-2013 model. Mesela örnek bir ilan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-kazasiz-boyasiz-ciziksiz-2013-model-dusuk-km-382473349/detay

Peki hocam 2.elde deger kaybedermi..ornegin alıp 2 yıl kadar kullanmayı dusunuyorum ne kadar kaybım olur acaba ?
  • Hocam chevroletler değer kaybını çoktan yaşadı, piyasaya göre fiyatları çok uygun. Yani daha fazla kaybedecek birşeyi yok, aldığınız fiyattan, piyasa böyle artarsa 1-2 bin fazlasına satarsınız diye düşünüyorum.

• Yorumun ıcın cok saolasın..Benim için onemli cunku alıcagım ilk araba olucak..Yeni ehliyeti aldım cogu kısı 20binlık arac al soforlugu ogren dıyor ama ben alacagım araca bınerken bugun acaba calısıcakmı yolda kalıcakmıyım dıye dusunmek ıstemıyorum ve ugrasmakta ıstemıyorum o yuzden alacagım aracın bıraz daha yenı bır arac olmasını ıstıyorum
  • Rica ederim, içinize sinen aracı alın, sonuçta kullanacak olan sizsiniz, hayırlısı olsun.

• Türkiyeden çekilmiş bir markadan yatırım olmaz. Satarken de kullanırken de üzer

• Ford fiesta

• B sınıfında en ferah olan Opel corsa, aile için onu düşünün ancak. Aveo önermem marka ülkeden çekilmiş Opel servisleri yardımcı oluyor belki ama yarın öbür gün ne olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

B sınıfında en ferah olan Opel corsa, aile için onu düşünün ancak. Aveo önermem marka ülkeden çekilmiş Opel servisleri yardımcı oluyor belki ama yarın öbür gün ne olacak.

yarın obur gunden kastınız 1 yıl sonra da olacak diye sanmıyorum..Cunku uretımı durmuş bır cok araba piyasada fink atıyor sonucta tamiri yapılabılen servisleri ve parca satan yerleri var illaki...beni 1 1,5 yıl goturmesi bana yeter sonra illaki deiştirmiş olucam..

Opel seviyorum Corsa da bakıyorum sürekli ama soyle birşeyle karşılaşıyorum aracın on tarafının işlem boya gormedigi araclar 100bin Km ustu..Bu cok buyuk sorun olurmu acaba benim için?
  • Opel astra h kasa dizel dusuk km bulirsan al

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Opel astra h kasa dizel dusuk km bulirsan al

Düsük km dediginiz kac ile kac arası ?
  • Ornegin 2007 2008 ise 90 bin en fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Ornegin 2007 2008 ise 90 bin en fazla

Kredi cıkma ihtimali nedir ? Çünkü ben butçemın neredeyse tamamını kredi ile odeme yapmayı planladım :D
  • korsan64909 K kullanıcısına yanıt
    30Bin kredi cekmek mantikli degil hocam

• haklısın hocam ama sadece 5 7 bin arası nakit cıkarabılıyorum..onuda ıkı uc ay hıc eve para odemeden bırıktırıcem cok fazla surduremem..arayada mesafe koymak ıstemıyorum cunku ehliyeti yeni aldım ne kadar uzarsa o kadar uzaklaşırım araca..Peki tavsiyen nedir yani nasıl bir yol ızleyeyım..
  • Hocam 17 kredi ceksen 8 nakit cikarsan 24 e dacia logan olabilir alsan 1milyarda sogortan tutar gibi degerlendir

• Dacia almak ıstemıyorum hocam birazda alıcagım araç zevklı olucak sonucta bunu alıp bı sure bınıcem..1,5 2 yıl goturucek bır arac olmalı..aveo tip olarakta guzel motoruda guzel bagajıda ıhtıyacımı karşılıyor..ama fiesta corsa i20 bunlarda hoşuma gıden araçlar..yani birazda kalite olmalı araçta sonucta canımızı emanet edıyoruz..
  • punto evo bakabilirsiniz. dynamic model bordo döşeme.
  • Yatırım amaclı almak istiyorsan chevrolet alman büyük hata olur.
    Senin parana göre bugün koyup yarın tık demeden satabileceğin üstüne birde az yakan 2013 üzeri sedan symbol alabilirsin. Joy paketinden pek bir şey fazla iyi değildir ama 90 bg symbol Touch modeli gayet güzeldir.

Eğer renault yetkili bayilerinden almak istersen sana kredi de çıkarabiliyorlar. Yani tam sana göre bir araç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.