Şimdi Ara

dizel arabanın turbosu nasıl bozulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
106
Cevap
2
Favori
73.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> dizel arabanın turbosu nasıl bozulur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3599 Mesaj
    Servisler yedek parçada çok güzel kazıklıyorlar. Benim aracın bir farı serviste 1400 TL Dışarıda araştırdım, buldum 400 TL

1,6 110hp HDi turbosu Garrett GT1544V modeli dışarıda 1000 TL civarında, serviste kaç paradır, sormaya korkuyorum

Bu arada konuya dönersek :

- dizel aracın turbosu nasıl bozulur?
    - çok zor bozulur

243.000 km oldu, sadece bir kere balans ayarı yaptırdım o kadar. Bozulmuyor.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1536 Mesaj
    Bu konu illaki hortluyacak

12 Şubat 2006; 0:45:50
    |
    |
    |
    |
    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km - - -> Satıldı
    5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj

Makina mühendisiymişsin bir de yaptığın hiç etik değil , resmen gizli bilgiyi deşifre ediyorsun. Hiç bin işyerinde sana iş verilmemeli. Adamların müdürlerinin bile bilmediği maliyetini neden paylaşıyorsun , iyi insan olduğunu mu düşünüyorsun? Hyundai sıfır kilometre alasım geldi sırf böyle dengesizlere inat. Ayrıca mümkün de değil zaten o fiyatlar. Ayrıca milletin yatak odasından önce kendimizin ne kadar katma değerli ürünle uğraştığımız daha önemli.
    |
    |
    gezginbur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: omer omer

Makina mühendisiymişsin bir de yaptığın hiç etik değil , resmen gizli bilgiyi deşifre ediyorsun. Hiç bin işyerinde sana iş verilmemeli. Adamların müdürlerinin bile bilmediği maliyetini neden paylaşıyorsun , iyi insan olduğunu mu düşünüyorsun? Hyundai sıfır kilometre alasım geldi sırf böyle dengesizlere inat. Ayrıca mümkün de değil zaten o fiyatlar. Ayrıca milletin yatak odasından önce kendimizin ne kadar katma değerli ürünle uğraştığımız daha önemli.
    Üzgünüm gerçekleri(o fiyatları-motorun o fiyata satılabileceğini (türk lirası üzerinden-o zamanki dolar euro veya japon yeni kuru ile alman markı karşılığı)) kabullenmek zor geldi, üzgün değilim lafın gelişi itham ettiğim için özür dilerim. Dengesiz dediğim için de özür dilerim. Kusuruma bakma sinirden olsa gerek. Bu fiyatlara(o günkü dolar tl euro japon yeni kuru ile) motor alıp vs...şahsi olarak bağışla kusurumu.özür dilerim.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.