Şimdi Ara

Dizel 4 tlyi geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün aracıma yakıt almak için bir akaryakıt istasyonuna gittim.
    Fiyatı görünce şok oldum 4.08 tl şaka gibi. Nefret ettirmeye başladılar iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüseyin** -- 15 Eylül 2016; 11:42:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su an 1 varil petrol 45 dolarlar civari, 2 yil önceki fiyatlara yani 100 dolarlar civarina ciksa demek bu mazot fiyati 8 tl lere gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eDDiè

Su an 1 varil petrol 45 dolarlar civari, 2 yil önceki fiyatlara yani 100 dolarlar civarina ciksa demek bu mazot fiyati 8 tl lere gelecek.

Kazanan hep zenginler olacak. Sosyal bir devlet istiyorum. Yeter artık bıktım zengin kesimin dahada zenginleştirilmesinden.

• 2012'de de mazot fiyatı 4 lirayı geçmişti , iner çıkar fiyatlar geçici bir durum bu.

quote:

16 Mart 2012 Cuma günü yayınlandı
    Motorine geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere yüzde 3.08 oranında zam yapıldı. Zamla motorinin litresi 4 lirayı aşacak.

Benzine yapılan zammın ardından motorinin fiyatı da arttı.

Motorine geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere yüzde 3.08 oranında zam yapıldı.

Halen litresi 3,89 liraya satılan motorinin fiyatı zamla birlikte 12 kuruş artarak 4,01 liraya yükselecek.

Geçen hafta yapılan zam sonrası benzinin litresi 4,53 liraya çıkmıştı.

http://beyazgazete.com/video/anahaber/kanalturk-32/2012/3/16/mazot-4-lirayi-gecti-256080.html

• Eski fiyatı 120 dolarlara çıksın.

O zaman 10 Tl olur litresi. Bu vergiler nereye gidiyor?

Bize indirim hayal gibi birşey. Heleki yakıtın 2-3 Tl civarında olması.

• Petrol fiyatları dünya üzerinde en düşük olduğu zamanları yaşıyor oysa ki. Geçici bu fiyat, düşer falan diyenlere inanmayın. Varil fiyatları arttıkça bizdeki fiyatlar kat kat articak büyük ihtimal

• İstikrar sürsün, zenginlerin cepleri daha çok kabarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage][/simage] Dizel 4 tlyi geçti
  • Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    Ecevit döneminde millet açtı aç benzin ucuzdu ama millet açtı.Devlet yönetmeyi bilmediklerinden demogoji peşinde koşuyorlar artık.(Yersen)
  • İnşallah daha da artar inşallah, şu ekonomi ellerinde patladığında o zaman bakalım ne yalanlar bulacaklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 15 Eylül 2016; 13:07:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.