Şimdi Ara

Diz Ağrısı İçin Krem Tavsiyesi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
22.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dlqr26 (4 mesaj) D.berkay (2 mesaj) R.Korkmazz (2 mesaj) wonderk1dd (1 mesaj) Susanoo (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Diz Ağrısı İçin Krem Tavsiyesi??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    136 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ananem diz ağrısı için krem istiyor.Bu kremlerden gerçekten işe yarayanı varmı 80 yaşında parası önemli değil işe yarasın yeter.Tvde satılanlardan bi yakını falan kullanan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlqr26 -- 28 Mayıs 2011; 14:07:40 >

|
    |
    .
    .
    .
    .
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Başlık sakat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: wonderk1dd

Başlık sakat

Duruma uygun hocam yasaklı kelime de geçmiyor.
    |
    |
    .
    .
    .
    .
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    güncelllll
    |
    |
    .
    .
    .
    .
  • Yarbay
    4096 Mesaj
    http://www.aktivon.com/activon_icerik2.htm buradaki ürünlerden başlasın .

öncelikle şiddetli ağrılar için bahsedilen ürünü 3 ay sonra az olanı 3 ay sonrada diğer ürünü 3 ay kullansın .

daha sonra daha ucuz bir ürüne geçersiniz.
    |
    |
    Ben profesyonel bisiklet yarışçısıyım. Haftada en az 15 saat antreman yapıyorum. Kışın sezon başlamadan önce salon antremanları sırasında dizlerimde ağrılar başladı. Bir süre bekledim kendisi geçsin diye ama geçmeyince klüp doktorumuza anlattım durumu ve Osteo biflex haplardan önerdi bana.http://www.osteobiflex.com.tr/

Bunun yanında krem olarakta, Jointace Jel önerdihttp://www.vitabiotics.com/jointace/gel.aspx. İlk önce tabletleri kullanmaya başladım ve 2 hafta sonra eklemlerimdeki ağrıların geçtiğini farkettim. Ancak çok yoğun ve sert antremanlardan sonra diz eklemlerime ve tendonlarıma Jointace jel ile masaj yapmaya başladım ve kısa süreli olarakta olsa hem kaslarımı hem de tendonlarımı rahatlattığını hissettim.. Bu iki ürünü denemenizi öneririm.. Özellikle Osteo Biflex tabletler çok başarılı..
    |
    |
    Gigabyte G41M-ESL | Core2duo 6300@Xigmatek Red Scorpion | 4GB Hyperx DDR2 1066 | MSI HD4850@Vortexx Neo | WD 640gb Green & Samsung HD160JJ | Philips 16xdvd-rw | Grundig 21.5 LED | Everest kasa+Asus A-55GA + 2x12 silent blade fan(kasa),Yeşil soğuk katot,Microlab MC-1700 | Logitech S220 | HP psc1510 | A4tech G7-630
    | Acer Aspire 5740G i5|Zune 4gb | Brainwavz M5 | Brainwavz M1 | Samsung Note3 | Lama V4 | Marin IFT | Salcano XRS 010 | Norco Sasquatch | Corsa 1.3 CDTI | Yamaha XT600E | Yamaha Xcity250i

http://www.DBYDetailing.com

• Teğmen
    136 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.Bir yan etkisi olur mu?(80 yaşında tansiyonu ve damar tıkanıklığı var genel olarak sağlıklı)
    |
    |
    .
    .
    .
    .
  • Yüzbaşı
    374 Mesaj
    Viks varya. Onu fıs fıs içine koy. Üzerine Biraz su ekle iyice çalkala. Sonra dişe sık. Rahatlatacaktır.
    Yada bu işin en garanti yolunu istiyorsan,
    Majezik'ten bir tane alsın. Diş ağrısı kalmaz. Yaşlı olduğundan reçetesini iyice oku. Yada bir doktora falan danış.
    Geceleri uyutmayan bir ağrı söz konusuysa dişin tedavisi gerekir.
    Ayrıca hayatımda 80 yaşında dişi ağrıyan birini de ilk kez duyuyorum. Diş ağrısı zordur ama yaşlılar için daha da zordur kesin.
    |
    |
    Diş değil diz ağrısı
    |
    |

Orijinalden alıntı: Said6

Diş değil diz ağrısı

yorgunluktan abi. ben uyuyacam iyi geceler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: dlqr26

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.Bir yan etkisi olur mu?(80 yaşında tansiyonu ve damar tıkanıklığı var genel olarak sağlıklı)

Benim bahsettiğim ürünlerin yan etkisi veya zararı olacağını sanmıyorum ancak garantiye almak için doktorunuza bir danışın bence..
    Biraz araştırma yaptım, tabletlerde 30mg sodyum varmış. Tansiyon hastası anneniz için bir etkisi olur mu bu kadar az bir miktarın bilemiyorum.
    kullanım talimatlarında sadece insülin kullanan ileri şeker hastalarının doktor gözetiminde kullanması gerekmektedir yazıyor..
    |
    |
    Gigabyte G41M-ESL | Core2duo 6300@Xigmatek Red Scorpion | 4GB Hyperx DDR2 1066 | MSI HD4850@Vortexx Neo | WD 640gb Green & Samsung HD160JJ | Philips 16xdvd-rw | Grundig 21.5 LED | Everest kasa+Asus A-55GA + 2x12 silent blade fan(kasa),Yeşil soğuk katot,Microlab MC-1700 | Logitech S220 | HP psc1510 | A4tech G7-630
    | Acer Aspire 5740G i5|Zune 4gb | Brainwavz M5 | Brainwavz M1 | Samsung Note3 | Lama V4 | Marin IFT | Salcano XRS 010 | Norco Sasquatch | Corsa 1.3 CDTI | Yamaha XT600E | Yamaha Xcity250i

http://www.DBYDetailing.com
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Web Tasarım
Sohbet
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,248
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.