Şimdi Ara

Diz Ağrısı İçin Krem Tavsiyesi??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
24.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ananem diz ağrısı için krem istiyor.Bu kremlerden gerçekten işe yarayanı varmı 80 yaşında parası önemli değil işe yarasın yeter.Tvde satılanlardan bi yakını falan kullanan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlqr26 -- 28 Mayıs 2011; 14:07:40 >

• Başlık sakat
  • quote:

Orijinalden alıntı: wonderk1dd

Başlık sakat

Duruma uygun hocam yasaklı kelime de geçmiyor.
  • güncelllll
  • http://www.aktivon.com/activon_icerik2.htm buradaki ürünlerden başlasın .

öncelikle şiddetli ağrılar için bahsedilen ürünü 3 ay sonra az olanı 3 ay sonrada diğer ürünü 3 ay kullansın .

daha sonra daha ucuz bir ürüne geçersiniz.
  • Merhaba,
    Ben profesyonel bisiklet yarışçısıyım. Haftada en az 15 saat antreman yapıyorum. Kışın sezon başlamadan önce salon antremanları sırasında dizlerimde ağrılar başladı. Bir süre bekledim kendisi geçsin diye ama geçmeyince klüp doktorumuza anlattım durumu ve Osteo biflex haplardan önerdi bana.http://www.osteobiflex.com.tr/

Bunun yanında krem olarakta, Jointace Jel önerdihttp://www.vitabiotics.com/jointace/gel.aspx. İlk önce tabletleri kullanmaya başladım ve 2 hafta sonra eklemlerimdeki ağrıların geçtiğini farkettim. Ancak çok yoğun ve sert antremanlardan sonra diz eklemlerime ve tendonlarıma Jointace jel ile masaj yapmaya başladım ve kısa süreli olarakta olsa hem kaslarımı hem de tendonlarımı rahatlattığını hissettim.. Bu iki ürünü denemenizi öneririm.. Özellikle Osteo Biflex tabletler çok başarılı..
  • Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.Bir yan etkisi olur mu?(80 yaşında tansiyonu ve damar tıkanıklığı var genel olarak sağlıklı)
  • Viks varya. Onu fıs fıs içine koy. Üzerine Biraz su ekle iyice çalkala. Sonra dişe sık. Rahatlatacaktır.
    Yada bu işin en garanti yolunu istiyorsan,
    Majezik'ten bir tane alsın. Diş ağrısı kalmaz. Yaşlı olduğundan reçetesini iyice oku. Yada bir doktora falan danış.
    Geceleri uyutmayan bir ağrı söz konusuysa dişin tedavisi gerekir.
    Ayrıca hayatımda 80 yaşında dişi ağrıyan birini de ilk kez duyuyorum. Diş ağrısı zordur ama yaşlılar için daha da zordur kesin.
  • Diş değil diz ağrısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Said6

Diş değil diz ağrısı

yorgunluktan abi. ben uyuyacam iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlqr26

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.Bir yan etkisi olur mu?(80 yaşında tansiyonu ve damar tıkanıklığı var genel olarak sağlıklı)

Benim bahsettiğim ürünlerin yan etkisi veya zararı olacağını sanmıyorum ancak garantiye almak için doktorunuza bir danışın bence..
    Biraz araştırma yaptım, tabletlerde 30mg sodyum varmış. Tansiyon hastası anneniz için bir etkisi olur mu bu kadar az bir miktarın bilemiyorum.
    kullanım talimatlarında sadece insülin kullanan ileri şeker hastalarının doktor gözetiminde kullanması gerekmektedir yazıyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.