Şimdi Ara

DİYARBAKIR/PİRİNÇLİK YOLCUSU ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
25.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: serkaN

quote:

Orjinalden alıntı: ****fLef

yanlız başka giden bulamadım yav...başka her yere giden buldum bir bizimki yok çok fazla asker göndermiyorlar galiba...

evet ikimizden başka yok. 1 tane Diyarbakır merkez var galiba..

Ben de varım! Sabah İstanbul'dan uçak ile gidiyorum. Piyadeyim ve yerim Kolordunun içinde değilmiş sanırım. Bu arada Diyarbakır'a giden veya yolu düşen herkes KTM'ye girmemeye çalışmamı tavsiye ediliyor, tabi becerebilirsek. Çarşıyı dolaşmak istiyorum biraz. Saat 14 gibi teslim olurum diyyorum ama tabi inzibata yakalanmazsak
  • Arkadaşlar bende Pirinçlik yolcusuyum Ankara'dan uçakla gdideceğim. KTM'ye katılma konusunda karar veremiyorum. Acemiliğimizi devegeçidinde yapacaksak KTM'ye katılmak mantıklı geliyor. Pirinçliğe teslim devegeçidine nasıl gideceğiz. Kafam karıştı valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: crestas

Arkadaşlar bende Pirinçlik yolcusuyum Ankara'dan uçakla gdideceğim. KTM'ye katılma konusunda karar veremiyorum. Acemiliğimizi devegeçidinde yapacaksak KTM'ye katılmak mantıklı geliyor. Pirinçliğe teslim devegeçidine nasıl gideceğiz. Kafam karıştı valla

ben de yarın sabah ankaradan uçakla çıkıyorum. 8:25 te benm uçağım. belki karşılaşırız. ben KTM ye katılmayı düşünüyorum..
  • bende yarın 12 gibi olucam Diyarbakırda da otogarda inzibatlar varsa zaten yapacak bişey yok...yanlız ktm katılırsak bizi 1 gece bekletirlerse iyi olmaz yoksa hemen gönderirlerse sorun değil...onu artık gidince öğrenmek lazım...
  • quote:

bende yarın 12 gibi olucam Diyarbakırda da otogarda inzibatlar varsa zaten yapacak bişey yok...yanlız ktm katılırsak bizi 1 gece bekletirlerse iyi olmaz yoksa hemen gönderirlerse sorun değil...onu artık gidince öğrenmek lazım...

Ktm'ye katılmamızı genelde tavsiye etmiyolar ama orası hakkında da pek bi bilgim yok. ben de 10 gibi orada olurum. o kadar erken katılmak istemezdim ama mecburen olacaz galiba..
  • quote:

quote:

bende yarın 12 gibi olucam Diyarbakırda da otogarda inzibatlar varsa zaten yapacak bişey yok...yanlız ktm katılırsak bizi 1 gece bekletirlerse iyi olmaz yoksa hemen gönderirlerse sorun değil...onu artık gidince öğrenmek lazım...

Ktm'ye katılmamızı genelde tavsiye etmiyolar ama orası hakkında da pek bi bilgim yok. ben de 10 gibi orada olurum. o kadar erken katılmak istemezdim ama mecburen olacaz galiba..

Sonuçta hepimize (topu topu 3 kişiyiz zaten) KTM yolları gözüküyor galiba. İnşallah bekletmeden aynı gün sevk ederler. KTM şehir merkezindedir değil mi ??
  • quote:

quote:

quote:

Sonuçta hepimize (topu topu 3 kişiyiz zaten) KTM yolları gözüküyor galiba. İnşallah bekletmeden aynı gün sevk ederler. KTM şehir merkezindedir değil mi ??

evet ktm Diyarbakır merkezdeymiş sanırım. aslında bir yolunu bulup Pirinçliğe gidebilsek daha iyi olur ama zor gibi.. senin isim neydi hocam buarada..
  • Benim ismim Sinan endüstri mühendisiyim. Abi şimdi bi arkadaşımdan öğrendim 321. dönemde Diyarbakır KTM de kalmış felaket bi yer diyor ya sakın katılmayın 1 gece kaldım rezil olduk dedi. Ben KTM ye gitmiycem. Direk Pirinçlik abi bi şekilde gitmemiz lazım. Havaalanında falan karşılaşırsak beraber gideriz olmadı.
  • quote:

Benim ismim Sinan endüstri mühendisiyim. Abi şimdi bi arkadaşımdan öğrendim 321. dönemde Diyarbakır KTM de kalmış felaket bi yer diyor ya sakın katılmayın 1 gece kaldım rezil olduk dedi. Ben KTM ye gitmiycem. Direk Pirinçlik abi bi şekilde gitmemiz lazım. Havaalanında falan karşılaşırsak beraber gideriz olmadı.

valla bende orada beni karşılayacak birisini araştırıyorum. eğer ayarlayabilirsem direk pirinçliğe geçmeyi deniycem. ktm yi bende istemiyorum..
  • yok mu pirinçlik yolcusu diyarbakırda havalar iyice soğudu. bu tarafa gelenler ona göre hazırlıklı gelsin. 12 den sonra 35 zorunuza gitmesin
  • pirinçlık kışlası diyarbakır-şanlıurfa yolunu 10-11.km sinde yola yakıun çok güzel bir kışla.orası tsk nın fabrikasıdır.eski amerikan üssüdür.hani şu amerikan filmlerinde görmüş olduğunuz kışlalar varya aynı yapılanma aynı filmlerdeki kışlalar gibi.ben görevli olarak gitmiştim pirinçlik kışlasına gayet güzel bir yer.zaten otobüs ile gidecek olan varsa otobüs terminali dbakırın şurfa çıkışındadır.sivereke giden minibüsler ile gidersiniz.minibüs şöförüne ben pirinçlik kışlasında inecem dersen önünden geçerler 5 dk yürümek zorunda kalmazsınız.
  • zor da olsa bitti. artık hürgeneralim. pirinçlikteki 325. dönem arkadaşlara kolay gelsin. şimdiden hayırlı teskereler..
  • Diyarbakır Pirinçlik Kışlasına gidecek arkadaşlar çok şanslısınız.. Pirinçlik Kılşası ABD tümeniymiş önceden. Türk Silahlı Kuvvetleri almış.. ABD standartlarına göre yapılmış bir kışla.. Sıcak su, rahat duş alma imkanı.. En büyük güzelliklerindendir.. Benim askerlik yaptığım dönemde, Pirinçlik kışlası Diyarbakır Kolordu komutanlığına bağlı, LOJİSTİK DESTEK KOMUTANLIĞI olarak geçiyordu, ve 52. BAKIM MERKEZİ komutanlığı da vardı.. Daha sonra 52. BAKIM MERKEZİ nin LOJİSTİK DESTEK KOMUTANLIĞI bünyesinden ayrıldı ve kendi bünyesinde Pirinçlik Kışlasında hizmet vermekte..

Ben askerlik yaptığım dönemde Lojistik Destek Komutanının Makam şöförlüğünü yapıyordum.. Güzel biryer gidecek olan arkadaşlar rahat olsunlar..
  • Merhaba arkadaşlar ben de Diyarbakır a çıktım..

Adı Soyadı MEHMET ÇAĞRI DÜZCE
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi DİYARBAKIR Kab.Top.Mrk.K.lığı
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'NCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 52'NCİ BKM.MRK.K.LIĞI PİRİNÇLİK DİYARBAKIR
  • tertipler bende diyarbakır

Aday Nu. 30960
    Adı Soyadı MEHMET ÖZDEMİR
    Baba Adı NUSRET
    Doğum Yeri MAÇKA
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'NCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 52'NCİ BKM.MRK.K.LIĞI PİRİNÇLİK DİYARBAKIR

bu msn adresim: ozdemirmehmet2003@hotmail.com
  • Aday Nu. 85717
    Adı Soyadı DAVUT KARACA
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branşı -

msn: davutkaraca81@hotmail.com

arkadaşlar haberleşelim;
    Bu KTM olayı zorunlu mu bilen var mı acaba? diyarbakır KTM ye değil de doğrudan birliğe gitsek olmaz mı?
    Ben pazar günü uçakla istanbuldan diyarbakıra gidiyorum. sabah 8 den sorna diyarbakırda olacağımi inşallah. Benzer durumdaki arkadaşlarla birlikte gidelim. İnşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dabbe0 -- 10 Nisan 2009; 16:06:17 >
  • Arkadaşlar benimde Diyarbakır / SİLVAN Taktik jandarma komando alay komutanlığı - Jandarma er olarak yapacağım.

KTM ye katılıp ordan gideceğiz hepimiz, o nedenle msn adreslerimizi alsak iyi olur.

Benim : erinc_aydin@hotmail.com

Sabah 8.45 uçağı ile Ankara'dan gideceğim , allah nasip ederse saat 10.05 de Diyarbakır da olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helldancer -- 10 Nisan 2009; 15:46:36 >
  • bilge kışla
    16. mekanize piyade tugayı 2. mekanize piyade taburu
  • Selam,

Yakın bir arkadaşım Pirinçlik e çıktı kısa dönem. K.K. LOJ. K. BKM. K. 52'NCİ BKM. MRK. K.LIĞI. PİRİNÇLİK DİYARBAKIR
    Tavsiyeleriniz veya bilinmesi gerekenler neler tiyo verebilecek var mı?
  • oka sen KTM ye katılacakmısın ben cumartesi sabah diyarbakır otogarındayım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.