DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DİYARBAKIR/PİRİNÇLİK YOLCUSU ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
44
Cevap
1
Favori
21.323
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 10:15:22 Konu Sahibi
      K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'NCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 52'NCİ BKM.MRK.K.LIĞI DİYARBAKIR PİRİNÇLİK 'e düşen varmı arkadaşlar. ya da dedelerden tavsiye de alabilirim..

|
      |

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 10:43:39 Konu Sahibi
      hala çıkmadımı yahu
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 11:20:05 Konu Sahibi
      Diyarbakırlı da mı yok koskoca forumda
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      285 Mesaj
      10 Ağustos 2008 11:30:32
      Wala bi tek sen mi dusmussun diyarbakır'a :))
      Allah kolaylık versin orda 4 yıl yasamıslıgım var. kuru sıcagı hakkaten cekilmez olabiliyor bazen. Ama sehir olarak guzeldi hayırlı olsun
      |
      |

Saygılarımla...
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 11:34:00 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: koplet

Wala bi tek sen mi dusmussun diyarbakır'a :))
      Allah kolaylık versin orda 4 yıl yasamıslıgım var. kuru sıcagı hakkaten cekilmez olabiliyor bazen. Ama sehir olarak guzeldi hayırlı olsun

çok şükür arkadaşım bir cevap yazan çıktı. diyarbakır olması biraz düşündürücü ama bakalım,hayırlısı..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Çavuş
      78 Mesaj
      10 Ağustos 2008 11:43:54
      quote:

Orjinalden alıntı: serkaN

K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 2'NCİ BLG. BKM.MRK.K.LIĞI 52'NCİ BKM.MRK.K.LIĞI DİYARBAKIR PİRİNÇLİK 'e düşen varmı arkadaşlar. ya da dedelerden tavsiye de alabilirim..

bende diyarbakır devegeçidindeyim (bilgekışla) acemiliği burda yapıyosunuz yani devegeçidinde daha sonra prinçliğe geri donuyosunuz hayırlısı olsunn..
      |
      |

HUAWEİ MATE 7
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 11:47:57 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: 321KD

Alıntıları Göster

bende diyarbakır devegeçidindeyim (bilgekışla) acemiliği burda yapıyosunuz yani devegeçidinde daha sonra prinçliğe geri donuyosunuz hayırlısı olsunn..

ktm ye katılsam mı hocam önerin nedir? bir de nasıl bir yer,şehir falan kısaca anlatabilirmisin sana zahmet. çarşı olayı falan nasıl mesela..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 12:36:41 Konu Sahibi
      güncel..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 13:45:54
      bende oraya gidiyorum...merkeze 25km uzaktaymış sanırım...birde ktm ye katılmak mecburi galiba tam emin değilim...eskiden amerika üssü varmıs orada ama hala varmı bilmiyorum...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 13:47:33 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ****fLef

bende oraya gidiyorum...merkeze 25km uzaktaymış sanırım...birde ktm ye katılmak mecburi galiba tam emin değilim...eskiden amerika üssü varmıs orada ama hala varmı bilmiyorum...

ben salı sabahı diyarbakırdayım. uçakla geliyorum. birkaç arkadaş ktm ye katılın dedi ama bilmiyorum ne yapacağım.
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 13:51:17
      quote:

Alıntıları Göster

ben salı sabahı diyarbakırdayım. uçakla geliyorum. birkaç arkadaş ktm ye katılın dedi ama bilmiyorum ne yapacağım.

bende salı 12gibi olucam Diyarbakırda da dediğim gibi o ktm katılmak zorunlumu bilmiyorum ama katılamsan bile gideceğin yer ilçe olduğu için tek gitmende sorun olabilir...birde senin branş neydi...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 13:56:13 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

bende salı 12gibi olucam Diyarbakırda da dediğim gibi o ktm katılmak zorunlumu bilmiyorum ama katılamsan bile gideceğin yer ilçe olduğu için tek gitmende sorun olabilir...birde senin branş neydi...

elektronik öğretmenliği. burdan bir arkadaşım daha var aynı yerde, o da elektronik öğretmenliği. senin neydi? bu ktm olayı çok kurcalıyo kafamı. havaalanından direk merkeze gidip arkadaşımla buluşurum sanırım,ona göre bi yol belirlerim..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:00:25
      quote:

Alıntıları Göster

elektronik öğretmenliği. burdan bir arkadaşım daha var aynı yerde, o da elektronik öğretmenliği. senin neydi? bu ktm olayı çok kurcalıyo kafamı. havaalanından direk merkeze gidip arkadaşımla buluşurum sanırım,ona göre bi yol belirlerim..

benim makina müh. ben otobüsle gidicem ve otorgada sanırım toplarla bizi gibi geliyor benim öyle seçim sanşım olmucak gibi ktmye katılmak zorunda kalıcam...ama ktm ile gideceğimiz yer yakın olduğu için aynı gün sevk edebilirler...çünkü ktm çok kalabalık olacak biran önce göndermeleri gerekebilir...arkadaşında otobüsle gelecekse onun için aynı sorun olabilir...inzibatlar otogarda alırlar askerleri gibime geliyor...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:04:18 Konu Sahibi
      quote:

benim makina müh. ben otobüsle gidicem ve otorgada sanırım toplarla bizi gibi geliyor benim öyle seçim sanşım olmucak gibi ktmye katılmak zorunda kalıcam...ama ktm ile gideceğimiz yer yakın olduğu için aynı gün sevk edebilirler...çünkü ktm çok kalabalık olacak biran önce göndermeleri gerekebilir...arkadaşında otobüsle gelecekse onun için aynı sorun olabilir...inzibatlar otogarda alırlar askerleri gibime geliyor...

arkadaşımla şimdi görüştüm. sanırım biz de ktm ye katılacağız. acemilik devegeçidinde olacakmış bizim sanırım. forumdan bir arkadaş öyle söyledi. daha sonra Pirinçliğe dönecekmişiz onun söylediğine göre. gideceğimiz yer hakkında pek bilgi elde edemedim,İnşallah kötü bir ortam beklemiyordur bizi..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:22:08
      quote:

Alıntıları Göster

arkadaşımla şimdi görüştüm. sanırım biz de ktm ye katılacağız. acemilik devegeçidinde olacakmış bizim sanırım. forumdan bir arkadaş öyle söyledi. daha sonra Pirinçliğe dönecekmişiz onun söylediğine göre. gideceğimiz yer hakkında pek bilgi elde edemedim,İnşallah kötü bir ortam beklemiyordur bizi..

nasıl bir yer bende fazla bir bilgi bulamadım ama bkm komutanlığı olduğu için branşla ilgili olabilir diye düşünüyorum...ayrıca orda amerikalara ait radar üssü varmış galiba ondan gelişmiş bir yer olabilir...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:24:56 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

nasıl bir yer bende fazla bir bilgi bulamadım ama bkm komutanlığı olduğu için branşla ilgili olabilir diye düşünüyorum...ayrıca orda amerikalara ait radar üssü varmış galiba ondan gelişmiş bir yer olabilir...

beni düşündüren en büyük sorunlardan birisi de çarşı olayı aslında. güvenlik nedeniyle falan belki sorun çıkar çarşı izni için. gidince hemen teslim olmayın deniyordu ama dediğin gibi terminalden falan inzibatlar toplayıp götürürlerse yapacak da pek birşey yok. havaalanında da aynısı olur sanırım..
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:30:14
      quote:

beni düşündüren en büyük sorunlardan birisi de çarşı olayı aslında. güvenlik nedeniyle falan belki sorun çıkar çarşı izni için. gidince hemen teslim olmayın deniyordu ama dediğin gibi terminalden falan inzibatlar toplayıp götürürlerse yapacak da pek birşey yok. havaalanında da aynısı olur sanırım..

benim daha önceden giden arkadaslar güvenlik nedeniyle fazla çarşı izni verilmiyor falan demişti ama bilmiyorum...zaten verselerde ilçede çok işimize yarıcağını sanmıyorum...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:35:35 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

benim daha önceden giden arkadaslar güvenlik nedeniyle fazla çarşı izni verilmiyor falan demişti ama bilmiyorum...zaten verselerde ilçede çok işimize yarıcağını sanmıyorum...

internet için çıkmak isterdim sadece. o da olmazsa yapacak birşey yok
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Teğmen
      238 Mesaj
      10 Ağustos 2008 14:50:00
      yanlız başka giden bulamadım yav...başka her yere giden buldum bir bizimki yok çok fazla asker göndermiyorlar galiba...
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      10 Ağustos 2008 15:08:38 Konu Sahibi
      quote:

yanlız başka giden bulamadım yav...başka her yere giden buldum bir bizimki yok çok fazla asker göndermiyorlar galiba...

evet ikimizden başka yok. 1 tane Diyarbakır merkez var galiba..
      |
      |

Rodrigo Palacio

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.