Şimdi Ara

Diyarbakır Hk;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizlerden istediğim Diyarbakır hakkında bana gerek üniversitesi, gerek sosyal yaşamı, öğrenci için uygunluğu, insanları ve öğrenciye bakış açıları hakkında kısaca bilgilendirmeniz.

Edit: Hukuk için gidiyorum, hukuk eğitimi hakkında bildikleriniz varsa söylerseniz sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• up bende düşünüyorum dicleyi hocam çukurovanın arkasına yazabileceğim bir yer arıyorum .nönü ile dicle arasında kaldım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyarbakir ofis istanbulu aratmayacak bir semt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yorum yapanlar orada yaşayan veya gezip görenler.Kötü yorum yapanlar ise yakınından bile geçmemiş sadece haberlerde gördükleri kadar konuşup kötüleyenler.Konunun başlığını Diyarbakır'ı görmeyenler yorum yazmasın diye değiştirirsen sağlıklı bilgiler elde edebilirsin.Kolay gelsin

• https://youtu.be/fO7bhMiGhuY

https://youtu.be/ApjFWBNNlKc

Video izleyip diyarbakir hakkinda fikir edinebilirsiniz elin japonu japonyadan geliyor okumaya bizim genclerimiz istanbuldan gitmeye korkuyor

• İki şehirede gittim

Diyarbakır her yönüyle Konya'dan iyidir.

• Hocam merhabalar..Öncelikle üniversite şehir merkezinde.yürüyerek de gidebilirsiniz. Ev konusunda da yine doğudaki illere göre kirada vicdanlı şehirdir.Onun dışında şehri zaten gördüğünüzde insanların size yaklaşımı da eminim sizi mutlu edecektir.Diyarbakır'ı rahatlıkla yazabilirsiniz gezebilirsiniz.Varsa sorularınız pm atarak da sorabilirsiniz.İyi forumlar

• Bence halkın ve üniversitenin terör örgütlerine bakış açısıyla ilgili bir yorum yapılması daha doğru olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Diyarbakır ismini görünce bile saldırıyor buradakiler, alıştım artık

Diyarbakır çok güzel, dünyanın en büyük 2.surları diyarbakırdadır. Tarihi açıdan gezecek çok mekan var.

Hasan Paşa Hanı var:

Diyarbakır Hk;

Hevsel Bahçeleri var:

Diyarbakır Hk;

Asur Kalesi:

Diyarbakır Hk;

Çayönü antik kenti var:

Diyarbakır Hk;

Çook gezilecek yeri var daha, burada bahsettikleri gibi köy vs değil ayrıca. Çok güzel bir şehir merkezi var. Yazları sıcak oluyor o biraz zor. İnsanlarının muhafazakarlığı İstanbul'a çok benziyor. Laik,muhafazakar karışık bir yer.

diyarbakırlı mısınız inek matur hocam

• Diyarbakır çoğu sehirden daha güzel

• arkadaşımın memleketidir genelini bilmem ama beraber gittiğimizde tanışıp muhabbet ettiğim insanlar gerçekten çok samimiydiler hatta senin derdini senden iyi anlarlar

• İnsanlarının sana hicbir zarari olmaz

• Bence bu tamamen size bağlı.Insanlara onyargiyla yaklasmazsaniz onlar da size kaba bir tutum sergilemez.

Birkaç yer dışında Istanbulla cok benzer.Buyuksehir oldugu icin sehir hayatinin monotonlugu burda da var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.