Şimdi Ara

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Buraya (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
66.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ilk çarşımdan yazıom :D Herkese Silvandan slmlar biz birbirimizi bulduk burda :D
  • acemilik bitti safranbolu da :) şimdi usta birligime silvan 2.ci jandarma komando taburuna gidiyorum cumartesi günü orda olan yada yapan varmı arkadaslar
  • Arkadaşlar Jandarma ER olarak SİLVAN TAKTİK JANDARMA KOMANDO A.K.LIĞI na gideceğim. KTM ye katılmam gerekiyormu? Katılmassam nasıl gidebilirim?
  • DİYARBAKIR J.BLG.K.LIĞI DİYARBAKIR

varmı arklar başka gelen ?:D
  • İL J. K.LIĞI DİYARBAKIR. bunlar farklı yerlermi acaba whimper :D benimde buraya cıktı. gidenler varsa tanısmak isterim
  • yargıc 666

w.h.i.m.p.e.r@hotmail.com ekle konusalım dostum
  • Yahu Diyarbakır / SİLVAN yokmu arkadaslar? Jandarma er olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: yargic666

İL J. K.LIĞI DİYARBAKIR. bunlar farklı yerlermi acaba whimper :D benimde buraya cıktı. gidenler varsa tanısmak isterim

benimde il jandarma tertip ekle haberleşelim

murat327.donem@hotmail.com
  • bende diyarbakır il jandarma komuanlıgı cıktı, cumartesi aksamı biniyorum ankaradan sonra pazar sabah 8 de diyarbakırda olacam ins. bakalm, yazılanları okudum, icim karardı bir anda :S neyse artık
  • acaba KTM denilen yerden kaç günde çıkabilcez??
    jan. bölge komutanlığı varmı?
    çıkanlar silvan ve il jandarma sanırım. gelen toplam 4,5 kişi var şu anda.. bakalım bu gece baska arklar yazıcakmı??

arklar il jandarma veya bolge jan. konunun diger sayfalarını okuduysanız hepimiz KTM denilen yerde toplanıcaz ve oradan egitim merkezi silvana gönderilcekmişiz bikaç gün içinde.

Hava şu an nasıldır ? gece soguk gündüz sıcak bi yer tahminlerime gore ...
    yazın baya sıcak olacak orası kesin, krem getirmeyi sakın unutmayın..
  • 327. kısa dönem arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle. ben 325. kısa dönem. Diyarbakır il Jandarma çıktı sizin gibi Silvanda güzel bir acemilk bekliyor sizi rahat olun, 4-5 hafta sonra dağıtım olacaksınız ilçelere ve merkeze. herşey gönlünüzce olsun. Sizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ktm ye katılacaksınız oradan silvana götürecekler sizi. sorularınız varsa yardımcı olurum kendiniz iyi bakın.
  • pazargünü teslim olacaksınız 1 gece ktm de yatarsınız. sabah konvoyla silvana gidersiniz. tabii çok kalabalak değilseniz 1 seferde çoksa biz 372 kişidik salıyada sarktı.Ktm biraz sıkıtıtılı moralinizi bozmayın 1-2 gece yatarsınız silavan daha iyidir.
  • valla insallah KTM de fazla durmayız direk silvana geceriz :(
  • yahu bu ktm çilesinin bir an önce atlatmak lazım demekki...

ben pazar sabah uçağı ile istanbuldan diyarbakıra geçiyorum varsa giden buluşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 11 Nisan 2009; 13:06:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

yahu bu ktm çilesinin bir an önce atlatmak lazım demekki...

ben pazar sabah uçağı ile istanbuldan diyarbakıra geçiyorum varsa giden buluşalım

ben izmirden geliyorum hava limanında buluşalım
  • diyarbakır merkez muharebeci olarak gidecek nasıl bir yer orası dagıtım yapılıyormu acaba
  • diyarbakırda kısa donem askerlik yaptım. acemilik hakında biraz bilgi vereyim.
    acemiliği silvanda yapacaksınız. il jandarma, bolge jandarma farketmez.
    silvan cok guzel bir yerdir. imkanlar fazladır. çarşıya çıkabilirsiniz. ceb telefonu kullanmak cok kolaydır. kendiniz goturebilirsiniz yada ordaki usta askerlerden alabilirsiniz. olmadı ilk çarşı izninizde alıp içeri sokabilirsiniz. ayakkabi işine koyarak cok rahat sokabilirsiniz. aramiyorlar orayı. yada apış arası
    koğuşt bir adet fiş var.
    yamaklar kotudur. banyo imkanı var.ilk başta bi kaç kere surundururler sizi ama sonra duzgun davranırlar. kufur kesinlikle yoktur.
    halk kesinlikle askere cok iyi davranıyo.

silvana kendiniz katılabilirsiniz. minibus ile 1:30 saate gidiliyo. ktmye giderseniz 1 gun orda kalırsınız muhtemelen. yol guvenliği ona gore ayarlanır.
    ktm kimini gore rezalet bir yerken bana gore guzel bir yerdir. ustabirliğinden kaçıp ktmye gitmek cok guzeldi mesela.

yanınıza yastık kılıfı goturun yada bi tane t-short(yastığa geçirmek için) . içirde telefona resmen karışmıyorlar. her koğuşta 12 tane priz vardır. aşağdaki kazinonon arkasında mukemmel bir duş vardır. sinirsiz duş yapabilirsiniz. sabahları gidip duşunuzu alabilirsiniz. yemek olarak askeriyenin verdiği yemek var ama bulaşığa kalabilirsiniz. bide ek olarak satın albileceğiniz kofte patates lahmacun pide durum gibi yemekler var.

usta birliğimden bahsedeyim birazda. dicle barajı koruma komutanlığı eğil diyarbakır . kesinlikle rezalet bir yer. oraya gidecek olanlar vah halina. kafayı yememek imkansız. kesinlikle rezalet bir yer. inanılmaz disiplinsiz bir yerdir. komutanlar değişirse bilmem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 28 Temmuz 2009; 5:13:11 >

• 329.dönem kısa dönem diyarbakır il jandarma komutanlığına ayın 12.sinde gidiyorum
    irtibata gecmek isteyen varsa istanbuldan giden arkadaşlar ekleyebilirsiniz...
    tanışalım..
    onurgulcemal@hotmail.com
  • selam bende maraştan diyarbakır il jandarma komutanlığına katılmak için 12 sinde yola çıkacam.herkese şimdiden hayırlı teskereler...
  • merhaba arkadaşlar ben de Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığına gidiyorum. 12sinde İstanbuldan Onur air 6:45 uçağındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finch_meister -- 10 Aralık 2009; 19:34:27 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.