Şimdi Ara

Diyarbakır hava kuvvetlerinde askerlik yapmış olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
4.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erkek arkadasım su an Kütahya hava kuvvetlerinde acemi birliğinde.. Usta birliğin diyarbakir hava kuvvetleri çıktı.. Nasıldır, neler lazım olabilir, cep telefonu kullanabilme durumu vs bilen varsa yardımcı olabilir mi??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• benim erkek arkadaşıma da orası çıktı yeni. yardımcı olabilir misin bana nasılmış diyarbakır
  • Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri 8. Ana jet üsü güzeldir. Rahat ve güvenlidir. Tek sorun çarşıya çıkışlarda...
  • telefon götürebiliyor muydunuz
  • Telefon kulanmak yasak ama ortama alışıp biraz kafayı çalıstırırsa kulanabilir. Ben ilk 3 aydan sonra hep telefon kulandım. yakalatırsa 7 gün cezası var tabi bu ceza 7 olcak diye bir şart yok askeri üzmemek icin 7 gün cezaevine gönderiyorlar ama komutan isterse bilgi sızdırmaktan mahkemeye verip askerliginide yakabilir orda komutanlarda görev saatlerinde göstere göstere kullanmıyorlar harekat üssü oldugu için anlık uçak kalkışları gözünüzün önünde oluyor. Yeri geliyor pilotları taşıyorsunuz yeri geliyor uçağın bomba yüklü kalkıp kalkmadıgını egitim uçusumu yoksa harekatmı oldugunu görüyorsunuz. Her ne olursa olsun günde en az 4 f16 kalkıyor 2 saat havada kalıyor sonra iniyor.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.