Şimdi Ara

Diyanetten; Atatürk yerine, 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyen Mısıroğlu'na ziyaret (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
33.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konuyla ne alakası var? sen de keşke yunan kazansın diyenlerden misin yoksa atmaca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

terörist cenazelerine katılan mv. bahsedin biraz
    Buyrun konuşun

• Shakespeare, aslında müslümandı vede adı Şeyh Pir di diyecek kadar gerçek tarihçi sayesinde biz gerçek tarihimizi öğrendik sıra İngilizlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Kardeşim ali bardakoğlunun resmini koyup yanına paintten yazı yazınca adam mı söylemiş oluyor?

Bide bunu artılamışlar. Kaynak göster

• Değerli Üstad Kadir Mısıroğlu beyefendiye ALLAH tan şifalar dilerim. üstad dualarını bekleriz ALLAH selamet versin cesur yürekli yiğidimiz.

Hocaları asan tarihin savunucularının gecmiş olsun dileklerini bile düşünecek nezaketleri kalmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca vatan haini ise asılır. Osmanlı zamanında da az asılmadı. O dinci takımı az adam öldürmedi, az isyan çıkarmadı ama kelleleri de mızrakların ucunda sergilendi. Ha sen vatan haini isyancılara hoca dersin, vatan haini kısmını saklarsın, biz vatan haini deriz saklamayız.

Örtenlerden olma- bak bir de bunun arapçasına bak; örtenlerden olunca ne oluyorsun anla.

• cumhurbaşkanıda ziyaret etmişti diyanet başkanı ziyaret etmiş neden çok görüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Hoca vatan haini ise asılır. Osmanlı zamanında da az asılmadı. O dinci takımı az adam öldürmedi, az isyan çıkarmadı ama kelleleri de mızrakların ucunda sergilendi. Ha sen vatan haini isyancılara hoca dersin, vatan haini kısmını saklarsın, biz vatan haini deriz saklamayız.

Örtenlerden olma- bak bir de bunun arapçasına bak; örtenlerden olunca ne oluyorsun anla.
    Çok değerli bir üstaddır Kadir Mısıroğlu beyefendi

Kendisini çok severim

Size katılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 12 Kasım 2018; 10:21:35 >
  • Ben vatan haini hocalar Osmanlı zamanında da asıldı yazdım. Ona mı katılmıyorsun

• Üstad Kadir mısıroğlu'nun ironi içeren bir lafını cımbızlayarak algı yapanlara,İran ile Türkiye savaşa girse İran tarafında olurdum diyenlere destek olanların eleştirmesi de değişik bir ruh hali olmuş.

• II. Mahmut, devlet memurlarına fes kullanımını zorunlu tuttuğunda dönemin din adamları "Sarığımızı çıkartmayız!", "Bu ecnebi başlığını kabul etmeyiz!", "Kahrolsun fes!" diye bağırarak fesin gâvur başlığı olduğunu belirterek, fes takmayı reddetmişlerdir.

Bu millet her zaman aynıdır. Başındaki sarığı bırakmayan fes için başkaldıran toplum, bu sefer fesi bırakıp şapkayı takmamak için isyan çıkardı.

Şimdi de modası geçmiş İngiliz fesiyle Şapka Kanununu eleştiren, komple hakaret eden bir deliyi de üstat sayıyor. Toplumumuz bu kardeş çok görmüyorum sana da.

http://www.yenimesaj.com.tr/osmanlidaki-fesin-tarihi-H1282797.htm

• Cuma namazında hutbe'de Atatürk'ten, silah arkadaşlarından, şehitlerimizden bahsedilip dua edilebilirdi, 9 Kasım cuma günü... Ama bunun yerine diyanet işleri başkanımız resmi kıyafetini giyinip kuşanıp hasta ziyaretine gitmiş... Her işte bir hayır vardır diyelim artık...
  • Diyanet işleri başkanının şimdiye kadar yapmış olduğu en doğru icraat.
  • şimdi şöyle düşünün. Diyanet bu vatan hainini ziyaret ediyor. Demekki diyanetin başındakiler olmak üzere bir kısmı atatürke düşman

tayyip de ziyaret etti bu vatan hainini. demek ki o da atatürke düşman

çok basit değil mi bunu görmek? hayır, bu beni şaşırtmadı bunun için yazmadım bunu. Zaten ben yukarıda yazdığım iki cümleyi biliyordum. bunların tümü göz önünde oluyor. Ve öyle çok da tepki almıyor internet ahalisi dışında. Yani demek ki neymiş?

Halkın da çoğu atatürke düşman. Sadece yüz üstüne çıkmak için fırsat bekliyolardı.

Böyle düşündünüz mü şimdi? güzel. ne kadar korkunç dimi asıl durum.. geldi mi kafası?
  • Arap seviciler milletin gözünden Atatürk'ü silmeye çalıştıkta daha da aklımıza kazınacaktır.
  • Hıyanet İşleri başkanı istifa etse sanki yerine gerçek bir din adamı gelecek.,tabiiki ona benzeyen birini başkan yapacaklar.
    tek çözüm akp rejiminin gitmesi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.