Şimdi Ara

Diyanetten; Atatürk yerine, 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyen Mısıroğlu'na ziyaret (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
33.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen beyaz çorapların, kısa kollu çizgili gömleğinle Osmanlı torunu olduğunu iddia ediyorsun ama asıl osmanlı bunlar. Anaları, büyük büyük anaları Rus, Ukraynalı. Sen de kendini kandır.

https://mobile.twitter.com/nilhanosmanoglu/status/869164002672340992

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Yalıköy Atatürk sevgisinin zirvede olduğu yerdir.sana ne yapmşlar gülüm sen sapıttın

Alıntıları Göster
    Dedesini Karadeniz'den denize dökmüşler, "kalan sağlar bizimdir" demişler
  • elin delisine plaket bile vermisler harbiden mal bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 11 Kasım 2018; 12:40:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Korna ile ölü mü anılır?

Korna yanlış yapana çalınır...

• terörist cenazesine gitmekten iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyasinakturk

Dostum daha video izlerken kullanılan cümleden ve cümlenin muhtevasından haberin yok gelip buraya başlık açıyorsun ve işin garibi buna inanan bir sürü insan da burada kol geziyor. Bir insan Atatürk'ü sevmekte ve hatta tapmakta ne kadar özgürse,sevmemekte de o kadar özgür ve hürdür. Bu kimseyi vatan haini yapmaz . Yıllarca Vahdettin e sövdüler ama bu kimseyi vatan haini yapmadıysa emin olun Atatürk ü sevmemekte kimseyi vatan haini yapmaz. Ki ayrıca vuku bulmuş bir olayı şöyle olsaydı nasıl olurdu diye düşünmek bunu yeğlemek olmaz. Aklınız yok fikriniz var. Bi videoyu izleyip anlayamayanın burada yazdıklarımı anlamasını da umacak değilim pek tabi ki ancak üzülüyorum halinize. Anlayamadığınız konuda yorumlar yapıyor,manipülasyonlara alet oluyorsunuz ve bunun farkında dahi değilsiniz. Her ne kadar sevmeseniz de Türk Tarihine farklı bir ışık tutmuş ve bazı yanlışların sayesinde telafi edildiği bir insan hakkında yazıyorsunuz. Adam kaçmış gitmiş değil bu ülkede. Ülke yıkılsın batsın da demiyor şöyle olsa ne olurdu deyip onu cevaplıyor ve sizlerin bundan zerre kadar anlamadığını da üzülerek söylüyorum.
    Kimseyle tartışmaya girmeye,kimseyle konuşmaya niyetim yok sadece düşündüklerimi belirttim o yüzden bak yazdım cevap veremedi gibi heyecanlara boşuna kapılıp kendinizi sevindirmeyin.
    Cümleten iyi forumlar .
    Ahmet Allah seni çok sevseydi o tipi vermezdi kardeşim. Sen anti kemalist osmanlı torunu takılmaya devam et bakalım

• Diyanetten pişkin açıklama gelmiş. "İnsani duygularla yapıldı ziyaret." denilerek. Ben diyanetin insanlığını da sorgular oldum şimdi..
    https://www.mynet.com/son-dakika-diyanet-ten-kadir-misiroglu-ziyaretiyle-ilgili-aciklama-insani-duygularla-yapilmis-bir-ziyaret-110104528310

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 11 Kasım 2018; 14:58:43 >
  • Sevdiklerini yakışıklı yarattığına dair bir delil yok ortada. Boş konuşmak yerine fikir üret ki aklın çalışsın. Tabi çalışacak bir aklın var mı? İşte tam olarak burası muallak.
  • quote:

Sevdiklerini yakışıklı yarattığına dair bir delil yok ortada. Boş konuşmak yerine fikir üret ki aklın çalışsın. Tabi çalışacak bir aklın var mı? İşte tam olarak burası muallak.
    Offff reis ne yaptın yav bu lafın altında kalacağım sanırım. Neyse sen biraz diriliş falan izle de keyfin yerine gelsin

• Mısıroğlu büyük ortadoğu projesini savunan biri aynı zamanda itiraf olmuş bu video

• Kanımızla canımızla kurduğumuz şu ülkede Türk düşmanlarına yanaşmak yardakçılık yapmak moda oldu.Türk milleti bu elemanları unutmamalı.

• Bir insan ne kadar düşebilir, en alt seviye nedir bi insan için derseniz bu maraş dondurmacısını örnek veririm.

• Kadir mısırlıoğlu ciddiye alınacak biri değildi. Anlamadığım bu fikri söylerken yani yunan galip gelseydi şu an ki halkın bu topraklarda yaşayacağı ,sürgün edilmeyeceği fikrine nereden kapıldığı.
  • DH yönetimi! TurkishDelight adlı kullanıcı, sadece bugün değil, fırsat buldukça bu ülkenin kurucusuna, ulu önderine hakaret içerikli yorumlar yazıyor. Niçin bu provokatöre gerekenden daha düşük ceza veriyorsunuz? Daha önce de buna benzer şeyler yazdı ama ceza almamamıştı. Diğer kullanıcılar da neredeyse küfrediyorlar ama onlara da pek ceza vermiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 12 Kasım 2018; 12:38:13 >
  • quote:

Dostum daha video izlerken kullanılan cümleden ve cümlenin muhtevasından haberin yok gelip buraya başlık açıyorsun ve işin garibi buna inanan bir sürü insan da burada kol geziyor. Bir insan Atatürk'ü sevmekte ve hatta tapmakta ne kadar özgürse,sevmemekte de o kadar özgür ve hürdür. Bu kimseyi vatan haini yapmaz . Yıllarca Vahdettin e sövdüler ama bu kimseyi vatan haini yapmadıysa emin olun Atatürk ü sevmemekte kimseyi vatan haini yapmaz. Ki ayrıca vuku bulmuş bir olayı şöyle olsaydı nasıl olurdu diye düşünmek bunu yeğlemek olmaz. Aklınız yok fikriniz var. Bi videoyu izleyip anlayamayanın burada yazdıklarımı anlamasını da umacak değilim pek tabi ki ancak üzülüyorum halinize. Anlayamadığınız konuda yorumlar yapıyor,manipülasyonlara alet oluyorsunuz ve bunun farkında dahi değilsiniz. Her ne kadar sevmeseniz de Türk Tarihine farklı bir ışık tutmuş ve bazı yanlışların sayesinde telafi edildiği bir insan hakkında yazıyorsunuz. Adam kaçmış gitmiş değil bu ülkede. Ülke yıkılsın batsın da demiyor şöyle olsa ne olurdu deyip onu cevaplıyor ve sizlerin bundan zerre kadar anlamadığını da üzülerek söylüyorum.
    Kimseyle tartışmaya girmeye,kimseyle konuşmaya niyetim yok sadece düşündüklerimi belirttim o yüzden bak yazdım cevap veremedi gibi heyecanlara boşuna kapılıp kendinizi sevindirmeyin.
    Cümleten iyi forumlar .
    Kadir Mısıroğlu'nun Atatürk'ü sevmeme özgürlüğü elbet var. Ama hakaret etme özgürlüğü yok. Akif'e şerefsiz, Atatürk ve Cumhuriyet için ifttirlar. Atatürk kazanacağına yunan kazansaydı gibi söylemler özgürlük değil, kin. nefret, iftira ve tahriğe girer.

• Bu hainleri unutmayın unutturmayın.

Yapılanların cezası elbet kesilecek.
  • terörist cenazelerine katılan mv. bahsedin biraz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.