Şimdi Ara

Diyanetten; Atatürk yerine, 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyen Mısıroğlu'na ziyaret (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
33.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O köyü dümdüz ederler çocuk. Nasıl ki Kubilay'ı şehit edenlerin üstünden geçti M.Kemal .. Öyle geçerler üstünüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 10 Kasım 2018; 22:42:0 >
  • levent_taka61 L kullanıcısına yanıt
    Ben bu Trabzon halkını hiç anlamıyorum. Hergün TV ler de fındık üreticileri kan ağlıyor ama gidip yine oy veriyorlar :) İnşallah Mart seçimlerinde akıl başa gelir artık. Aksi durumda ağlamaya devam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Bu mesaj silindi.
    Cumhuriyetin yıkılması için 1 tane Atatürk sevdalısı vatandaşın kalmaması lazım yeğen. Bununda imkanı olmadığı için fazla hayel dünyasında gezme.

• Jackal78 kullanıcısına yanıt
    Belliki zamanında geçilmiş zaten. Başka türlü olmaz bu hainlik.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yalıköy Atatürk sevgisinin zirvede olduğu yerdir.sana ne yapmşlar gülüm sen sapıttın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların maaşları bizlerin vergısıyle odenıyor. Harmaları olsun, boğazlarında kalsın. İşte bu yuzden bunların camısıne gıdılmez ve arkalarında namaz kılınmaz. Hepsi siyası parti çalışanı.
  • Bu adamın zihniyeti 15 temmuzu yapmadı mı? Eee onlar terörist ise bunlar ne? Bunlara destek verenler NEEE?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccguven -- 11 Kasım 2018; 2:19:22 >
  • Dostum daha video izlerken kullanılan cümleden ve cümlenin muhtevasından haberin yok gelip buraya başlık açıyorsun ve işin garibi buna inanan bir sürü insan da burada kol geziyor. Bir insan Atatürk'ü sevmekte ve hatta tapmakta ne kadar özgürse,sevmemekte de o kadar özgür ve hürdür. Bu kimseyi vatan haini yapmaz . Yıllarca Vahdettin e sövdüler ama bu kimseyi vatan haini yapmadıysa emin olun Atatürk ü sevmemekte kimseyi vatan haini yapmaz. Ki ayrıca vuku bulmuş bir olayı şöyle olsaydı nasıl olurdu diye düşünmek bunu yeğlemek olmaz. Aklınız yok fikriniz var. Bi videoyu izleyip anlayamayanın burada yazdıklarımı anlamasını da umacak değilim pek tabi ki ancak üzülüyorum halinize. Anlayamadığınız konuda yorumlar yapıyor,manipülasyonlara alet oluyorsunuz ve bunun farkında dahi değilsiniz. Her ne kadar sevmeseniz de Türk Tarihine farklı bir ışık tutmuş ve bazı yanlışların sayesinde telafi edildiği bir insan hakkında yazıyorsunuz. Adam kaçmış gitmiş değil bu ülkede. Ülke yıkılsın batsın da demiyor şöyle olsa ne olurdu deyip onu cevaplıyor ve sizlerin bundan zerre kadar anlamadığını da üzülerek söylüyorum.
    Kimseyle tartışmaya girmeye,kimseyle konuşmaya niyetim yok sadece düşündüklerimi belirttim o yüzden bak yazdım cevap veremedi gibi heyecanlara boşuna kapılıp kendinizi sevindirmeyin.
    Cümleten iyi forumlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyasinakturk -- 11 Kasım 2018; 3:31:21 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Karl Marx das capital ne alaka olum. Atatürkçülüğün ne alakası var bunlarla 🤣🤣 Bu çok fazla kadir popcornoglu izlemiş allah'ını seven Sinan meydan atsın şunun üzerine.

• resmen kargasa için milleti dinden soğutuyorlar
  • Ekonominin bozuk oldugu yerde saf gosterip gundem degistirme hareketleri.

Keske yunan galip gelse deyip ulkeye hizmet etmis ataturk'e saygisiz konusmayi hos goren kisinin yanina gitmeyi birak ben tc'den kimligini silerdim.

Bu arada diyanet butcesi artarken " yahuu bu kadara gerek yok egitime bilime verin " denmedi. Ben sasirmiyorum bu hareketlere

• Akıl alır gibi değil.

Bu Cuma namazında hemen yarını 10 Kasım gibi Türk milletinin anlamlı günü olmasına rağmen Atatürk ve silah arkadaşlarını görmezden gelmen,

Hemen akabinde patlamış mısıroğlu gibi birini RESMİ kıyafetlerin ile ziyaret etmen

Yazıklar olsun yazıklar olsun,

Ahlaksızlık tır, akılsızlık tır, Türk milletinin aklıyla alay etmektir.

Derhal istifa et, hemen istifa et, 1 dakika daha orada kalır isen aldığın tüm kazanç sana haram zıkkım olsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.