Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Divx izlerken ses kısık geliyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    572 Mesaj
    <font color='brown'><b>Merhaba arkadaşlar,
    Divx film izlerken sesi az alıyorum ama aynı şekilde bir klip yada mp3 dinlerken ses seviyesi gayet güzel ama divx izlerken arttırmam gerekiyor sizce bunun nedeni nedir ac3 codec yuklu ukp codec de yuklu sistemimde</b></font id='brown'>

|
    |
  • Binbaşı
    1099 Mesaj
    ac3 codec ayarlarını yaptığın küçük bir programcık var codecle beraber gelen onu bulup gerekli yerden sesi istediğin kadar açabilirsin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Dediğin olay baldaSSare denetim masasındakiyse o ayarları yaptım gene aynı
    |
    |
  • Teğmen
    150 Mesaj
    fıltreler d1ye yer olacak seyrettg1n programda ordan duzleteb1l1r1sn
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    marcos bsplayer i kullanıyorum filtreler bölümünü düzenledim gene bi şey değişmedi
    |
    |
  • Binbaşı
    1099 Mesaj
    dostum ac3 codec varsa sisteminde bunun için ayarlar yapabileceğin bir programcık olur,ordan ayarlaman lazım..star(başlat)!a bas ordan programlar'a gel burda divx'le ilgili olan yerlere tek tek girip bak..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by baldaSSare</i>
    <br />dostum ac3 codec varsa sisteminde bunun için ayarlar yapabileceğin bir programcık olur,ordan ayarlaman lazım..star(başlat)!a bas ordan programlar'a gel burda divx'le ilgili olan yerlere tek tek girip bak..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Ac3 olmayan filmlerde nasil arttiriyorsunuz sesi peki?
    |
    |
  • Binbaşı
    1099 Mesaj
    ac3 olmayan filmde sesin kısık olmasını normal ses yerinden arttırabilirsiniz ancak...abdullahcan'ın durumunda mp3'lerde sorun olmadığına göre sadece ac3 filmlerde sorun yaşıyor demektir,yada bi ihtimal kullandığı player'da sorun var..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Elbette normal ses yerinden arttirabiliriz. Ama sn sesde kulaklıkta yeterli ses gelmiyor. Bildiginiz bir program falan yokmu mp3 olan divx seslerini arttıran
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.