Şimdi Ara

Divx için Çözünürlük değiştirme ve altyazı gömme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Creative Zen 4gb Player aldım ama divxleri altyazı problemi yüzünden izleyemiyorum. Kendi programı sadece çözünürlüğü değiştiriyor ama ayrıca altyazı gömmek istiyorum. Bunun için tek seferde yapabilecek kolay bir program arıyorum. Şimdiden teşekkürler...

• Auto Gordion Knot Programı Açın ve F8'den F12'ye kadar tuşlara basın gizli ayar kısımlarında altyazıyı seçin ve Ripleyin
  • Hiç bir F tuşunda ayrıca bir ayar menüsü çıkmadı. Sürümler arasındaki farktan kaynaklanıyor olabilir mi?
  • PocketDivXEncoder_0.3.51_RC16 birde bu programı dene işine yarar sanırım.
  • Benim hatam pardon
    2.45 i indirin

AutoGK'yi açın ve CTRL+F8 yapın External Subs diye kısm açılacaktır oraya Sub'u aseçin ve ripleyin

Ses ayarları çöznürülük ayarları hepsi Advanced Settings kısmında var
    CTRL+F9 da ise diğer gelişmiş ayarlar mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 6 Ağustos 2008; 17:29:49 >
  • Total Video Converter . Çözünürlüğü değiştirip altyazı gömebilirsiniz. Ben cep telefonu için kullanıyodum.

• quote:

Orjinalden alıntı: LionTech16

Total Video Converter . Çözünürlüğü değiştirip altyazı gömebilirsiniz. Ben cep telefonu için kullanıyodum.

Bu program ile şimdiye kadar 10 denemeden sadece 1ini başarabildim. Nedense "Convert now" tıkladığımda bir anda program kayboluyor hiçbirşey yapmıyor. Görev yöntecisinden de baktım belki arkada çalışıyordur diye ama maalesef çalışmıyor. sorun ne olabilir acaba

• Kaldırıp tekrar kurmanızı öneririm. Bende sorunsuz çalışıyor. Elimdekini paylaşayım belki durum değişir.
    Buyrun Link: http://rapidshare.com/files/114548380/Total_Video_Converter.rar
  • kardeş total video converter kullanıyorum her videoda başarılı oldum ama dönüşüm yaptıktan sonra sesle görüntü arasında çok azda olsa uyumsuzluk oluyor görüntü önce ses sonra geliyor ama saniselik olay bu konuda bilgin varmı programın eksisimi yoksa bir püf noktası varmı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: retrotime

http://forum.donanimhaber.com/m_18484193/tm.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.