Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

divx film indiremedim yardım lütfen

5
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> divx film indiremedim yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1980 Mesaj
    arkadaşlar aresten indirdiğim filmlere alt yazı koyamıyorum senkronizasyon olmuyo bsplayer kullanıyorum ve divxplanet tan film indirmeyi bi türlü beceremedim sadece altyazı alıyorum anlayamadım yardım edin lütfen vizyondaki filmleri altyazılı tam olarak nerden bulabilirim herkese teşekkürler

0
    |
    |
    aresten sonunda xvid filmleri indirip planet.netten altyazı bs playerda izliyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    valla sonuna kadar ogrendim işi... deminde taşıyıcı 2 yi izledim alt yazı ekleyip .. ama filmin birincisi iyiydi bu pek guzel değil
    |
    |

divxplanetten emule dp.45a sürümünü indir.
    gene divxplanet , divxforever vs güvenilir sitelerden filmlerin emule linklerini indir.
    altyazılarını zaten siteden alırsın.

asla ares kaza emule vs programlardan arama yoluyla birşey indirme bir çoğu yanlış dosya çıkıyor. güvenilir sitelerden linklere tıklayarak emule ile indirmeni öneririm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: unhappyboy

burada yazmak için uygun mu bilmiyorum ama.. uygun değilse mod arkadaşlar silerler.

divxplanetten emule dp.45a sürümünü indir.
    gene divxplanet , divxforever vs güvenilir sitelerden filmlerin emule linklerini indir.
    altyazılarını zaten siteden alırsın.

asla ares kaza emule vs programlardan arama yoluyla birşey indirme bir çoğu yanlış dosya çıkıyor. güvenilir sitelerden linklere tıklayarak emule ile indirmeni öneririm

enteresan şimdi ben yanlış filmmi izledi yani...

bosverin isteyen istediği yerden indirsin...
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
üniversite
Paykasa
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.