Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
45
Favori
93.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulmy

https://buyurindir.net/turkce-yamalar/7485-divinity-original-sin-classic-edition-turkce-yama.html

Burası güvenilir gibi ama bilemedim.
    buradan indirip kullandım herhangi bir sıkıntısı yok yalnız v3 takip etmek lazım belki v4 de yüklenir verdiğiniz siteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercuryfb -- 29 Temmuz 2020; 16:47:30 >
  • Yama neden kaldırıldı bilgisi olan var mı? Divinity Aldım derken yama gitmiş :)
  • KarapathiaN kullancımızın neden bıraktığını anlamadım, İlk sayfadan anladığıma göre artık türkçe yama yapmıyor ve var olan yamalarınıda kaldırmış. Rdr 2'nin türkçe yamasısınıda zaten bu kalitesiz oyuncu topluluğu katletti. KarapathiaN ne kadar haksız olsada en azından emektar ve bizim için uykusuz kalan bir insan olduğu için ona saygı duyuyorum ve savunuyorum. Umarım daha iyi bir yerlerde şansı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Yamanın Enhanced Edition'a Kurulumu
    Yamayı Enhanced Edition ile kullanmak isteyenler yama arşivindeki turkish.xml dosyasının adını English.xml olarak değiştirip ...\Divinity...\Data\Localization\English\English.xml olacak şekilde belirtilen dizine atmaları yeterli olacaktır. Yalnız Localization klasörünün içinde English klasörü olmayabilir, bu takdirde klasörü elle kendiniz açmalısınız. Ayrıca .xml bir dosya uzantısıdır, uzantının adını sakın değiştirmeyin sadece dosyanın adını değiştirin. Son olarak burası çok önemli sadece .xml uzantılı dil dosyasını, yani turkish.xml dosyasını atın, diğer dosyaları atmayın. Classic sürümle uyumlu swf flash dosyası menüyü kilitleyebiliyor. Bilginize...

Bari sen yapma dostum ya. Şu ilk mesajı okumayı alışkanlık edinin artık

arkadaşlar bunu yapınca ee versiyonda oyun tamamen türkçe oluyormuydu

• evohan kullanıcısına yanıt

Hayır olmuyor. EE'ye de kurabilirsin fakat %65 gibi bir miktarı Türkçeleşiyor diyorlardı. Ancak sabredebilirsen eğer AnimusProjesi yamayı güncellemeye başladı, EE'ye uyarlıyacaklar. Ben de sabırsızlıkla onu bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sele177

Hayır olmuyor. EE'ye de kurabilirsin fakat %65 gibi bir miktarı Türkçeleşiyor diyorlardı. Ancak sabredebilirsen eğer AnimusProjesi yamayı güncellemeye başladı, EE'ye uyarlıyacaklar. Ben de sabırsızlıkla onu bekliyorum.

Tşkür ederim kardeşim bekleyelim ozaman elde oyun çok nasılsa bu ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://dosya.co/j19nya0842x1/Divinity_Original_Sin_Classic_Edition_.html

Buyrun arkadaşlar kendi arşivimdendir bu siteden indirmiştim

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4
  • Ayrıca eksik yama varsa yazın zamanında uğraşıp indirmiştim bir çok yamayı bu tarz şeyleri düşünere [ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 

• İyi forumlar bu yamayı kullananlar nasıl olduğu hakkında bilgi verebilir mi? Dos2 yi türkçe oynadım ve çok keyif aldım şimdi buna baslamak istiyorum yanlız ilk mesajda yamanın sahibi hatalar eksikler var yazmış bu nedenle kafam karıştı?

• @ronaldinho1434 Lara Croft and the Temple of Osiris yok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmy -- 9 Ekim 2020; 18:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmy

@ronaldinho1434 Lara Croft and the Temple of Osiris yok değil mi?

Onu çeviren olmamış sanırım

Lara Croft and The Guardian of Light

Bunun var yine Karpathian çevirmiş ve linkleri kaldırmış

Lazımsa ;

https://dosya.co/4cplobbczk2j/Lara_Croft_and_The_Guardian_of_Light.rar.html

• ronaldinho1434 R kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Ben çevrildi diye hatırlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmy -- 10 Ekim 2020; 18:45:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho1434

https://dosya.co/j19nya0842x1/Divinity_Original_Sin_Classic_Edition_.html

Arşivi komple yükleyip link atma imkanın var mı [ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 [ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt

Toplam 12 gb [ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 

Torrent olayını bilsem öyle hallederdim de upload siteleri premium fln uğraştırıyor

Kolay bir yolu varsa olabilir

Güzel bir arşiv olmuş. Benim de 5 yıldır yaptığım bir arşiv vardı, en son 1 ay önce HDD teklemeye başlayınca yalan oldu gitti. İnternet üzerinde arşivlemeye çalışsan dert, local tutmaya çalışsan ayrı dert.[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 

• quote:

link için teşekkürler. indirdiğimiz dosyayı tam olarak nereye atmamız gerekiyor ? nereye attıysam türkçe yapamadım oyunu.

• quote:

link için teşekkürler. indirdiğimiz dosyayı tam olarak nereye atıcaz ? nereye attıysam oyun türkçe olmadı.

• Baldur's Gate 3'ün gelmesiyle birlikte türe aşina olmadığım için daha önce oynamayı çok isteyip ve 2 defa yükleyip sildiğim bu oyunu tekrar yükledim ve bu sefer azmedip oynayıp bitirdim. Türkçe yaması gayet güzeldi emeği geçenlerin eline sağlık. Benim gibi izometrik rpg türünü daha önce hiç oynamamış arkadaşlara tavsiyem biraz sabırlı olmaları ve ilk saatinde oyunu silmemeleridir :)

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4

dosyanın içine girilmiyor sadece bu var nasıl yapıcaz yamayı

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.