Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
45
Favori
93.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldu hocam, ne kadarı Türkçe (%99 sanırım) bilmiyorum ama bu şekildeyse oyunu bitirmem için hiçbir sebep kalmadı. Teşekkürler.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    10k çevrilmemiş satır mevcut, %65 civarında.
  • Oğuzhanİpek kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anladım sanırım, bu şekilde oynuyorum. Teşekkür ettim çevirmenlere.
  • Oyun çok güzelmiş bu arada. Eski tip oyunculara yönelik.
  • Oğuzhanİpek kullanıcısına yanıt
    Çabanız için teşekkür ederim. Diğer kodları düzenlediğiniz zaman konunun ilk mesajına ekler kullanıcıların erişmesini sağlarım ancak çeviri yapabilmem için bu belge yeterli değil, çünkü satırlar sıralı ve açıklayıcı değil. Onun için The Divinity Engine'i referans alarak düzenleme yapmanız gerekiyor. Bunun normal dil belgesinden tek farkı içine Türkçe satırların entegre edilmiş olmasıdır. Bu haliyle satırlar arasında anlam ilişkisi kurmak mümkün değil.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam bir gelişme var mıdır? Witcher 1'i bitirmek üzereyim, ellerinize sağlık çok keyif alarak oynadım sayenizde.
  • cemalcan6 kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmak isteyen 1-2 kişi oldu ama somut bir gelişme yok. Talep ettiğim form ve düzen sağlandığı takdirde çeviri ve uyarlamayı yapacağım. Yalnız 2.oyunun çevirisi tamamlandıktan sonra bununla uğraşmam da pek mantıklı değil. Programlama işinin biraz aceleye gelmesi gerek.
  • Bu windows 7 olayı başıma bela oldu oynayamadım gitti oyunu.
    Bende dayanamadım artık en son versiyonu indiriyorum %65'te yeter herhalde.
    Bir süpriz yapılıpta %100 tamamlanırsa daha güzel olur.Ama neredeyse tek başına oyunu buralara kadar taşıdıktan sonra enerji kalmışmıdır emin değilim.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam biz 2. oyunu 4 arkadaş co-op girerek bitirdik. Aramızdan iki arkadaşın ingilizcesi çok iyiydi ve bir şekilde onlar bize anlata anlata bitti oyun. Oyun oynayabilmek için yeterli ingilizcem olduğunu düşünüyorum ama Divinity'de gerçekten cümleden anlam dahi çıkarmakta zorlanıyorum :( Şimdi o arkadaşlar olmadan Divinity 1'i bitirmek istiyoruz ama 2'nin diline sahipse %65 bile beni kurtarmayabilir diye düşünüyorum :D Bence 2'den keyif alarak oynayan kişi 1'i de oynamak isteyecektir, en azından biz Divinity'i o kadar sevdik ki ikinci oyunu bize yetmedi. Keşke yardım edebilecek donanıma sahip olsam, çevrilerinizin en yakın takipçilerinden biriyim kolay gelsin :)
  • @KarapathiaN Kardeşim ben bayağı oynadım yaman ile diğer kısımlar sıkıntı değilde şu talent ve ability bölümleri zorladı beni en azından oraları çevirip atma şansın varmı.
    Yoksa yama %90 gibi geldi son sürümde.Öyle çok fazla ingilizce kısım ile karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRexMystic -- 13 Ağustos 2019; 12:10:37 >
  • TRexMystic T kullanıcısına yanıt
    Parça parça uğraşamam. İstediklerimi yapan biri çıkarsa toptan halletmeye çalışacağım. Zaten sıralanmadan neyin ne olduğu belli olmuyor satırlar üstünde. İlgilenen de yok şu aşamaya kadar, sağlık olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enhanced Edition ile oyuna güzel şeyler eklenmiş fakat %65 olarak katkı sağlandığı söylenen Classic Edition Türkçe yaması bana yeterli gelmedi. Keşke birileri el atabilse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sele177

Enhanced Edition ile oyuna güzel şeyler eklenmiş fakat %65 olarak katkı sağlandığı söylenen Classic Edition Türkçe yaması bana yeterli gelmedi. Keşke birileri el atabilse...
    aynen
  • yamayı bir türlü kuramadım anlatıldığı gibi kurdum youtube de video lu anlatım var ona bakarak kurdum yok olmuyor klasik sürümde tr olmuyor.
  • hayaksisheytan kullanıcısına yanıt
    Farklı bir oyuna kurmadığından eminsen uzak masaüstüyle yardımcı olmaya çalışayım. benimle iletişime geçin.
  • Bundan 4-5 ay önce, zamanında denemek amaçlı oyuna bir defa girmiştim, sonra bana biraz karışık gelip başında bırakmıştım. Sonra bundan tam 1 ay sonra oyuna tekrar şans vererek, bir başladım tam 1 ay sonra oyunu bitirdim. Oyunu kavradığınız an adeta sizi içine çekiyor. Ömür hocam bizlere böyle bir şaheseri Türkçe oynama fırsatı verdiğiniz için bizzat teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Farklı bir oyuna kurmadığından eminsen uzak masaüstüyle yardımcı olmaya çalışayım. benimle iletişime geçin.
    2. oyunun da yaması geldi gelecek sanki bir söz vermiştin düzenleme yapacağına dair enchented için
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Bunun tek başıma yapabileceğim bir şey olmadığını da söylemiştim, o konuda bir adım atılmadı henüz. Sözümü tutmam için önce teknik çıkmazın aşılması gerekiyor.
  • Tebrikler arkadaslar, birkac kez durmustu proje sanirim. Elinize saglik :)
  • Enchanted versiyonda denildiği üzere işlemleri yaptığımda menü işlevini yitiriyor oyunda herhangi menülerde oyunu başlat veya çıkış v.b işlemleri kullanıcı olarak yapamıyorum oyunda çökme meydana gelmiyor menüler çalışmaz halde oluyor oyun çalışır durumda kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.