Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
45
Favori
93.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün BSC'de ilk izlenim videosunu gördüm bu oyunun, güzele benziyor bana hoş geldi. Sonra steam fiyatına baktım, biraz tuzlu gelince indirimlerle alınır bu dedim.

Şimdiyse bu konuyu görüyorum. Vallahi çıkarırsanız, büyük bir teşekkür borçlu olup seve seve oynarız ne diyelim

Kolay gelsin diyelim şimdiden
  • Takipteyim. Kolay gelsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Bugün BSC'de ilk izlenim videosunu gördüm bu oyunun, güzele benziyor bana hoş geldi. Sonra steam fiyatına baktım, biraz tuzlu gelince indirimlerle alınır bu dedim.

Şimdiyse bu konuyu görüyorum. Vallahi çıkarırsanız, büyük bir teşekkür borçlu olup seve seve oynarız ne diyelim

başka yerlerde bunu yazmaktan bıktım, oyun 80+ saat keyifli zaman vaat ettiğine kıyasla o fiyat hiçbirşey değil... çok daha kısa oyunlara 60 dolar veren insanlar da biz değil miyiz?

• Daha önce bir çok oyunun çevirisinde yer aldım (Black Mirror, BlackOps, Total War vs.), sürekli olmasa da arada yardımcı olabilirim iş yoğunluğuna göre. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

Bugün BSC'de ilk izlenim videosunu gördüm bu oyunun, güzele benziyor bana hoş geldi. Sonra steam fiyatına baktım, biraz tuzlu gelince indirimlerle alınır bu dedim.

başka yerlerde bunu yazmaktan bıktım, oyun 80+ saat keyifli zaman vaat ettiğine kıyasla o fiyat hiçbirşey değil... çok daha kısa oyunlara 60 dolar veren insanlar da biz değil miyiz?

Hocam haklısınız ama sonuçta öğrenciyim ben, oyuna 60 dolar veren kesimin içine girmiyorum

• Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt
    oyunun hak edip etmediği konusunda haklı olabilirsin ama genel olarak benim gibi herkes indirim zamanı almaya gayret gösterir..
  • Oyun u pcim kaldirmaz herhalde. Acmasi bile muthis olur. Simdiden basarilar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

Daha önce bir çok oyunun çevirisinde yer aldım (Black Mirror, BlackOps, Total War vs.), sürekli olmasa da arada yardımcı olabilirim iş yoğunluğuna göre. Kolay gelsin.

Daha önce deneyimi olan Rpg türüne yatkın kişiler ekmeğimize bal çalar :)

Teşekkürler.
  • Oyunu bitiren birileri bitmiş save dosyasını atabilir mi? ya da bir yerlerden bulabilir misiniz? sözlük için oyun arayüzünü kontrol etmek istiyoruz. Sonrasında aktif bir şekilde çeviriye başlıyoruz...
  • Bildiğim kadarıyla siberarmi hocam oyunu bitirmişti save dosyalarını kendisinden temin edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Oyunu bitiren birileri bitmiş save dosyasını atabilir mi? ya da bir yerlerden bulabilir misiniz? sözlük için oyun arayüzünü kontrol etmek istiyoruz. Sonrasında aktif bir şekilde çeviriye başlıyoruz...

Ömür abi Samet hocam yollamış zaten sana bende linki aldım bilgin olsun.

@Manatox hocam dosya alıp başlayabilirsin çeviriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 20 Temmuz 2014; 3:23:39 >
  • Divine Beyond divinity+ Divinity II bitirildi, en begendigim 1.si saheserdir, son yapimda epey diyalog var, kolayliklar dilerim
  • Oyun çeviri yapacak kadar sağlam İngilizcem var diyen bir de aldığım işi hakkıyla yerine getiririm.

Başladığım işi bitiririm diye çeviriye gönüllü arkadaşlar lazım ki bu güzel oyunu da Türkçe oynayalım.

Witcher ekibinde ki 7 kişi adam gibi adam da öyle adamlara ihtiyaçları var.

Rpgciler nerede kesin birileri bu olaya destek olmalıydı DH'da eski günlerini arıyor cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breath Of fire -- 20 Temmuz 2014; 15:19:17 >
  • Çeviride bulunacaktım ama kişisel işlerimden dolayı çeviriden ayrıldım, arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.Hakkından geleceklerine adım gibi eminim.
  • Bende vakit ayıramıyorum. Bir heves Gta 5 icin başladım ama devamı gelmedi. Gercekten emek isteyen ve kollektif calisma gerektiren bir is.

• quote:

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

Oyun çeviri yapacak kadar sağlam İngilizcem var diyen bir de aldığım işi hakkıyla yerine getiririm.

Başladığım işi bitiririm diye çeviriye gönüllü arkadaşlar lazım ki bu güzel oyunu da Türkçe oynayalım.

Rpgciler nerede kesin birileri bu olaya destek olmalıydı DH'da eski günlerini arıyor cidden.

bu iş böyle yürür:)
  • quote:

Oyun çeviri yapacak kadar sağlam İngilizcem var diyen bir de aldığım işi hakkıyla yerine getiririm.

Endişelenecek bir durum yok, öyle ya da böyle işin sonunu görürüz, zaten çok zor bir çeviri değil gibi görünüyor. Zaman zaman ara verilir sadece, şimdilik çeviri için yeteri kadar ilgi var. Elimizdeki cevherlerin kapasitesini bilmiyoruz, ilk dosya tesliminden sonra işin rengi kendini gösterir.

• quote:

Ben varım.
  • quote:

quote:

bu iş böyle yürür:)

Ben ise maalesef (neden) katilamayacagimi ama istenildiginde elimden gelen yardimi yapacagimi belirttim

• Gönüllü arıyorsanız katılabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.