Şimdi Ara

[ARŞİV] Divinity: Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.4 (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
45
Favori
93.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayende oyunu türkçe olarak oynuyabileceğiz emeklerin için çok teşekkürler..
  • Emeğiniz için teşekkürler.
  • ellerine sağlık hep iyilikler bulsun seni kötülükler uzaklassın senden :)

biri bana metal kalkan nasıl yapılır neler kullanılır söyliyebilirmi
    bir çok yerde ne nasıl yapılır tarif var ama kalkan tarifi bulmadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • Hocam ne kadar teşekkür etsek az emeğine sağlık :)
  • çok teşekkürler bir rpg yi daha sayenizde oynayabileceğiz. tuttuğunuz altın olsun.
  • Elinize sağlık.
  • Sonunda indirime girince aldım oyunu. Yama olmasaydı almazdım büyük ihtimalle. Teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık. :)
  • Ellerinize sağlık çok güzel bir yama olmuş. Yeterince ilgi görmemesi ülkemiz oyuncuları açısından büyük tahlihsizlik :(
  • tesekkurler
  • Yamayı Enhanced Edition ile kullananlar Türkçe yama ile menülerin kitlendiğini butonlara basamadıklarını bildirmişler. Oyunu yamayla test ediyorum, ancak böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Bu tür sorun yaşayan arkadaşlar benimle direk temas etsinler, ben bir göz atayım dosyalara, kurulumda bir hata yapıyor olabilirsiniz.

Test ettiğim oyun Steam güncel sürüm (v2.0.119.430) arkadaşlar

Kurulumu tekrar hatırlatayım: Divinity Original Sin Enhanced Edition\Data\Localization dizinine gidin ve orada English adlı bir klasör açın turkish.xml dosyasını buraya atın. Adını böyle bıraktım sorun çıkmadı, ancak sorun çıkması durumunda turkish.xml'yi English.xml olarak değiştirebilirsiniz. Yalnız dikkat edin sadece sözü geçen dosyayı oraya atın, arşivdeki diğer dosyalar classic sürümle uyumludur, onları kesinlikle oraya kopyalamayın. Yamanın güncel sürümünü kullanın, dosyayı konuda verdiğim linkten indirin, çeşitli yerlerde bulduğunuz yamayı kullanmayın. Konunun ilk mesajında yer alan açıklamaları dikkatlice okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 25 Temmuz 2017; 17:58:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Yamayı Enhanced Edition ile kullananlar Türkçe yama ile menülerin kitlendiğini butonlara basamadıklarını bildirmişler. Oyunu yamayla test ediyorum, ancak böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Bu tür sorun yaşayan arkadaşlar benimle direk temas etsinler, ben bir göz atayım dosyalara, kurulumda bir hata yapıyor olabilirsiniz.

Test ettiğim oyun Steam güncel sürüm (v2.0.119.430) arkadaşlar

Kurulumu tekrar hatırlatayım: Divinity Original Sin Enhanced Edition\Data\Localization dizinine gidin ve orada English adlı bir klasör açın turkish.xml dosyasını buraya atın. Adını böyle bıraktım sorun çıkmadı, ancak sorun çıkması durumunda turkish.xml'yi English.xml olarak değiştirebilirsiniz. Yamanın güncel sürümünü kullanın, dosyası konuda verdiğim linkten indirin, çeşitli yerlerde bulduğunuz yamayı kullanmayın. Konunun ilk mesajında yer alan açıklamaları dikkatlice okuyun.

Divinity: Original Sin Enhanced suan 23 tl satın aldıgımda sorunsuz oynarmıyım ? Hemen alıcam ilgin için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer4535 -- 23 Haziran 2017; 1:23:8 >

• Elinize sağlık teşekkür ederim.
  • Gamer4535 G kullanıcısına yanıt
    Yama classic sürüm için yapıldığını hatırlatayım, illa EE ile oynamak isteyenler için açıklama yaptım, ama %65 civarında bir yerelleştirme olur. çünkü kodlar değişmiş ve bazı yeni satırlar eklenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Yama classic sürüm için yapıldığını hatırlatayım, illa EE ile oynamak isteyenler için açıklama yaptım, ama %65 civarında bir yerelleştirme olur. çünkü kodlar değişmiş ve bazı yeni satırlar eklenmiş.

Oyunu nerden alabiliriz steamdan almak istediğimizde Divinity: Original Sin Enhanced sürümüne yönlendiriyor
  • Gamer4535 G kullanıcısına yanıt
    Cevap konuda sıkça verildi. Onu alınca diğeri de kütüphanede yer alıyor.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Kusurabakma hata benim detaylı okumadım ilgin için teşekkür ederim.
  • Oyuna 2. defa başlayacağım. Tekrardan ellerinize, emeğinize sağlık. Çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Yeni yerelleştirme çalışmalarınızı da bekliyoruz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

Oyuna 2. defa başlayacağım. Tekrardan ellerinize, emeğinize sağlık. Çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Yeni yerelleştirme çalışmalarınızı da bekliyoruz. :)

Çok mükemmel Witcher seviyesinde kaliteli bir yapım ama ilgi o derece düşük ya millet oyuna sahip değil ya bu tarz hitap etmiyor ki etmesi lazım action rpg seven bir milletiz.

2 ve 3 defa baştan başlanacak türden bir oyun cidden :)
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun oyunun metinler içermesi. Okumayı sevmeyen bir millet olduğumuz için bu tarz oyunlara olan ilgi düşük oluyor. Çoğunluk Counter, PUBG tarzı oyunları seviyor. Onların ki de bir zevk meselesi sonuçta.
  • Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.