Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Div 1'de Hilecilerden oyun oynayabilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> Div 1'de Hilecilerden oyun oynayabilen varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1807 Mesaj
    Div 1'de Hilecilerden oyun oynayabilen varmı? Yoksa bu hileciler sadece banamı denk geliyor.İnanın 100 macta 1 tane hileci olmayan normal insan gelmez mi ya.. EA tam bir fiyasko yasattı bana. UT Online Mod tamamen hileciler yüzünden bitmiş durumda.benim tam tersim durumda maclarına normal oyuncu gelen war mı acaba...

|
    |
    koçum pes oyna , düzgün animasyonlardan başka şeyler de bulacaksın... Fi-fasko!

Orijinalden alıntı: origins

koçum pes oyna , düzgün animasyonlardan başka şeyler de bulacaksın... Fi-fasko!

|
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - Samsung CFG73 Curved 144Hz 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

Div 1'de Hilecilerden oyun oynayabilen varmı? Yoksa bu hileciler sadece banamı denk geliyor.İnanın 100 macta 1 tane hileci olmayan normal insan gelmez mi ya.. EA tam bir fiyasko yasattı bana. UT Online Mod tamamen hileciler yüzünden bitmiş durumda.benim tam tersim durumda maclarına normal oyuncu gelen war mı acaba...

Ben de çok çektim bu hilecilerden..son günlerde her 10 maçın 9una gelmeye başladılar..mademki ea buna çözüm bulamıyorsa ben de düzgün oynamayı bırakıyorum.sadece single playerde yapmak kaydıyla ben de başlayacağım bugün hileye..yeter artık ya..coins kasacam diye gece 3-4 te kontrat alıp satıyorum.millet işin kolayını bulmuş..hem de senin benim hakkımla..mademki EA bu olaya göz yumuyor HODRİ MEYDAN...yapacak olanlar singlede yapsın en azından.
    |
    |

• Çavuş
    63 Mesaj
    bu hileyi nasıl yapıyolar yahu ?
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.