Şimdi Ara

DIT DIT DIT DI DIT DI DIT xx kimse mi bilmyior bu melodi birinin telefonunda çalıyodu şarkısı lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
75.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DIT DIT DIT DI DIT DI DIT xx kimse mi bilmyior  bu melodi birinin telefonunda çalıyodu şarkısı lazım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 17 Haziran 2010; 21:24:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drax1389

DIT DIT DIT DI DIT DI DIT xx kimse mi bilmyior  bu melodi birinin telefonunda çalıyodu şarkısı lazım

Down down down diye başlayıp, down down down yada ona benzer bir şekilde devam eden bir hatunun söylediği telefon melodisini arıyorum.

Adam biliyorum ama hatun?
  • SU melodi ya Videoda saatte çalıyor Bende Bulamadım daha .Bilen varmı ?
    Link :http://www.videomm.org/erkek-ve-kadin-randevuya-nasil-hazirlanir-izleyin-d-d-hq.html
  • karayip korsanları müzği değil mi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi life19 -- 15 Eylül 2010; 14:16:21 >
  • down down down. diye başlayan kayla minok olmasın
  • dırıt dıt dırı dım dıt.

• Bu dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

DIT DIT DIT DI DIT DI DIT xx kimse mi bilmyior  bu melodi birinin telefonunda çalıyodu şarkısı lazım

eleman telefon çeksin diye kafasına anten takmış.
  • Surisan - Where Have You Gone
  • Kardeşim, azıcık mantıklı ol... Sen o melodiyi mırıldanarak yazıyorsun bunu ama biz düz dıt dıt diye okuyoruz
  • o RLY --->

O RLy --->

Cool Story --->

--> Jim Carrey

--> izmir

--> Köpek

--> Dayı

GİF

--> Havada durdum
    --> Çin Bisiklet
    --> Gol sevinci
    --> Kedi
    --> Ambulans GOL
    --> Alışveriş merkezi
    --> Ayı
    --> oynayan adam
    --> sparta
    --> yıkılan stad

--> İlk Okullu
    --> oynayan tipler
    Kayan kediler -->

--> tekme
    --> Panda
    ---> Okuyom Ben

al o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: metin_99

Kardeşim, azıcık mantıklı ol... Sen o melodiyi mırıldanarak yazıyorsun bunu ama biz düz dıt dıt diye okuyoruz

Bu çocuk okur.

• budur
  • Meşgul tonu o melodi değil...

• off biliyorum ben onu yaa dırırırt dı rıt dı dı dıt dırırı dı rıt dırıt diye gitmiyomuydu omg :O
  • Yolanda Be Cool-We No Speak Americano
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.